Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy cena 40 k za b8 z 2009 r sedan mega golas ma tylko ksenon kolor licznik i radio concert i jest w multi przebieb 130 k jest atrakcyjna czy raczej standart.

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przebieg autentyczny to cena wydaje mi się ze jest bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg robi robote i tyle. cena typowa powiedziałbym. Ktoś go wygarnął z DE za 35k + marża i będzie 40k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat auto znajomego 3 lata tym jeździł, przyjechało z de.

Teraz kupił bmw5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to możliwe że b8 ma xenony i ma ręczną regulację lamp ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-3-0-tdi-quattro-przebieg-92000-ID6yl2ed.html

4 zdjęcie lampy xenon + opis że xenon jest

a na 7 zdjęciu jest ręczna regulacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to możliwe że b8 ma xenony i ma ręczną regulację lamp ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-3-0-tdi-quattro-przebieg-92000-ID6yl2ed.html

4 zdjęcie lampy xenon + opis że xenon jest

a na 7 zdjęciu jest ręczna regulacja ?

Dorezane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna,ale jeżeli chcesz rezać cos w nim z elektroniki to to nie jest dobra baza. Będziesz miał duże wydatki na zmiane modułów , MCE, MK, GATEWAY itp. Nie wspominając o navi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonie przed chwila do audi,29zl,maja na miejscu 6szt.......ale wszystkie zamowione dla jednego klienta,sprawdzil w VW,maja na miejscu 5szt.....i wszystkie zamowione pod tego samego klienta,chodliwy towar :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna,ale jeżeli chcesz rezać cos w nim z elektroniki to to nie jest dobra baza. Będziesz miał duże wydatki na zmiane modułów , MCE, MK, GATEWAY itp. Nie wspominając o navi :facepalm:

dlateo trzeba już kupić na wypasie żeby potem nie żałować :)

tak samo kupiłem b7 i nic praktycznie w niej nie dokładałem

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie silnik 2.0 tdi cr przyśpiesza dopiero od 2300 rpm lub jak jadę od 1000rpm z gazem w podłogę to zaczyna rwać dopiero od 3000 rpm oraz ma obroty podwyższone na biegu jałowym do 1000rpm.

Wie ktoś co to może być? Wykluczyłem jak na razie przepływkę. Brak błędów na kompie. POMOCY! :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dlateo trzeba już kupić na wypasie żeby potem nie żałować :)

tak samo kupiłem b7 i nic praktycznie w niej nie dokładałem
pozdro

Zawsze lepiej wyjdzie Cie kupno auta już dobrze wyposażonego niż nawet zakup za 40K i dokładka. To nie są tanie rzeczy w b8. Samo navi to ok 4-5k jakas el klapa 2k bang z 3k zlicz sobie to wszystko :) Smiac mi sie chce jak ktos pisze ze drogo drogo ale dobrze wyposazone auto kosztuje drogo :) kup golasa i doloz to wszystko co jest w tym aucie co mowisz ze drogo :) chocbys liczyl po mega cenach okazyjnych wyjdzie Cie wiecej niz to "drogo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Gibons. Lepiej jak fabryka wszystko podłączyła i trzyma się kupy niż heniu w garażu kombinuje jak podłączyć, potem przewody walą się tu i ówdzie, nie wiesz kiedy się coś sypnie, a jak sypnie to nie wiadomo co :P

Dtatego pytałem czy mając powiedzmy 55 - 60 tyś kupię a4 b8 2.0tfsi avant przed liftem dobrze wyposażonego :P

Edytowane przez miecio7934
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy fabryka czy ktoś inny to dołoży. Chodzi o koszty. Taniej wyjdzie Cię auto wyposażone które kosztuje sporo i każdy mówi że drogo drogo. Niż tańsze w cenie okazyjnej :) i dołożenie tego czego brakuje. Wsadź 3G+ Banga i np fotele s-line z alcantarą i jest 10k :) a gdzie dalej.


Za 60tyś kupisz 2.0TFSI przed liftem już dobrze wyposażone tylko że w avancie jest ich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że tak jakoś mniej boli jak sie te dodatki w czasie rozłoży, może było by jednak na te górkę do wyposażenia od razu wziąć np. 20 tys kredytu i se spłacac raty zamiast dłubać i przepłacać, z drugiej strony dla kogoś kto lubi w garażu posiedzieć to koszty kosztami, ale ta frajda z każdego modu to jest bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...