Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę w MMI to ustawić w opcji car, i oba lusterka nie składają się w takim samym czasie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

A możesz mi dokładnie powiedzieć gdzie ?

O ot dobrze bo myślałem że coś nie źle chodzi u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, nie powiem Ci, bo nie pamiętam, ale opcja to chyba 'folding mirrors' i dajesz off, chyba w opcji locking

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli zaraz obok schowka pasażera mam pionowe zadrapanie długie na jakieś 10cm, nie głębokie, lekko powierzchnia ruszona, jakby ktoś paznokciem skrobnął. Macie jakąś metodę na pozbycie się tego?

Delikatnie opalarką podgrzej, pomoże.

O, dzięki Panie. Spróbuję.

Panowie mam pytanko, czy idzie jakoś wyłączyć opcję składania lusterek z pilota ? I czy składają Wam się oby dwa usterka równo, w tym samym czasie ?

Moje składają się równocześnie ale te od kierowcy ma taki delikatny "klik", staje na ułamek sekundy a potem idzie dalej. Jakby zębatka była lekko ukruszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany Lane Assist działa tylko z kierą czteroramienną ?

w polifcie - nie. w polifcie wibra jest w kolumnie kierownicy. nie w samej kierze jak wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w polifcie - nie. w polifcie wibra jest w kolumnie kierownicy. nie w samej kierze jak wczesniej

Czyli śmiało mogę wymienić kierę na jedyną słuszną :) i nie będzie walił żadnych błędów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.

tego szukasz?

<a href=https://zapodaj.net/8a404b7b162a1.png.html>X.png</a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ten adapter jest używany do montazu bixa ale z właściwym MCE? Pytam bo gdzies mi się obiło o uszy że są adaptery do bixa z dowolnym MCE. Poprawcie mnie jeśli sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.

tego szukasz?

<a href=https://zapodaj.net/8a404b7b162a1.png.html>X.png</a>

Dokładnie :-)dzięki Ci wielkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ten adapter jest używany do montazu bixa ale z właściwym MCE? Pytam bo gdzies mi się obiło o uszy że są adaptery do bixa z dowolnym MCE. Poprawcie mnie jeśli sie mylę.

tak, to jest schemat do przejścia z kostki 10 na 14 pinową przy właściwym MCE, to o czym piszesz nie trzeba zmieniać kostek pozostaje 10-pinowa magicy przerabiają tylko lampę , przynajmniej ja z taką opcją się spotkałem :wink:

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy grill s4 lift podejdzie do zwykłego zderzaka liftowego??

tak

w polifcie - nie. w polifcie wibra jest w kolumnie kierownicy. nie w samej kierze jak wczesniej

Czyli śmiało mogę wymienić kierę na jedyną słuszną :) i nie będzie walił żadnych błędów ?

jak najbardziej. u mnie taki set dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj ją przywlekłem nie mam jeszcze żadnych fotek. Najpierw muszę zarejestrować i opłacić potem będę focił :P dzisiaj byłem zapytać o OC AC i wstępnie mi wyliczyli 3300zł masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To malusio, spróbuj zrobić wycenę dla Krakowa :/ po ostatnich odpałach z kradzieżami to będzie tylko gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie,

mam prosbe, bo nie mam obecnie dostepu do etki/elsy - mozecie mi sprawdzic gdzie znajduja sie czujniki

Intake Air Temp. Sensor (G42)
Engine Coolant Temp Sensor on Radiator Outlet (G83)

dla 3.0 TDI CAPA/CCWA

bede wdzieczny - z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...