Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mówię że nie sam wsadziłem do poprzedniej b8 lekko 25tyś mam gdzieś nawet to wszystko wypisane na kompie. Chodzi mi o to że nie którzy tutaj piszą że drogo drogo chcieliby za 60k full jeszcze polift najlepiej z Q i przebieg koniecznie 100tyś nie więcej. Najlepiej to jeszcze żeby na gwarancji było producenta :) masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro można w fajnej cenie kupić auto, to po co przepłacać?

Niektórzy za to wychodzą z dziwnego założenia, że wysoka cena gwarantuje dobre auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat Damian taka natura Polaka, najlepiej żeby niemiec drogo kupił, nie jeździł i tanio sprzedał a biada mu żeby zarysował od nowości i jeszcze najlepiej żeby opony były nie starsze niż roczne bo guma zmurszała będzie hehe. No dodatki kosztuja, przy nowym z salonu to mega drogo, potem w rezaniu nadal drogo choć nie tak ale jak by to skalkulować to najtaniej zakupić dobrze wyposażony uzywany. Tyle że jak ktoś sam się nie przekona ile te pierduły kosztują to dołozyć do 5 latka 20 tys na dobry wypas to kwota nie do przyjęcia a to tak jak piszesz wcale nie jest dużo. U nas jednak wiadomo, zbieramy zbieramy a potem jak juz się ma to kupuje się jak najmłodszy a potem na wypaśny nie styka ...


Skoro można w fajnej cenie kupić auto, to po co przepłacać?

Niektórzy za to wychodzą z dziwnego założenia, że wysoka cena gwarantuje dobre auto.

Niektórzy własnie celowo wala cenę z górka pod klienta który tak myśli i nie brakuje takich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi chodzi o wyposażenie skoro nie stać kogoś na wypas kupuje to co jest czyli golasa lub po prostu nie przywiązuje uwagi do wyposażenia. Jeden chce mieć sline klime 3 strefy i inne bajery asystenty el klape itd. drugi zadowoli się klimą 1strefową i zwykłymi taboretami ale jest szczęśliwy że ma b8 :) niestety za auto dobrze wyposażone się płaci. Przy kupnie nowego nic za darmo nie dają. Oczywiście że można kupić za 50tyś choćby tak jak Ty to zrobiłeś tylko czemu za te 50tyś nie kupiłeś full opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza podstawowa kwestia, mowa tu o zakupie auta używanego.

Jak ktoś chce full opcję, to idzie do salonu i sobie zamawia.

Wyposażenie w aucie używanym musi być dopiero którymś z kolei kryterium wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panocki potrzebuje wymienić słownik klapy wlewu paliwa i na ale drogo są trzy z końcówką D,H lub F który najlepszy? F ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś choć Panie ile kosztuje w aso... jak nie to zadzwoń nim kupisz używany z alledrogo ;)

btw najnowszy chyba jest z końcówka H...

a tak z doświadczenia od razu też kup ten cały element z mechanizmem do klapki, przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza podstawowa kwestia, mowa tu o zakupie auta używanego.



Jak ktoś chce full opcję, to idzie do salonu i sobie zamawia.



Wyposażenie w aucie używanym musi być dopiero którymś z kolei kryterium wyboru.

Widzisz o tym właśnie piszę dla Ciebie jest to któreś z kolei a dla nie których jest to praktycznie priorytet. Tak w wolnej chwili jakbyś miał czas znajdź mi na mobile.de 2.0TDI w Q z przebiegiem tak do 160-170tyś z klimą 3zone i nawigacją 3G+ no i żeby jakieś sensowne stołki miała choćby szmaciaki ale sporty wymagania duże ? chyba nie. Znajdź mi taką żebym jechał sam po nią już nikomu nie płacąc żeby po opłatach itd wyszła mnie taniej niż 80tyś rocznik 2012-2013 silnik ten mocniejszy 177PS Nie zajmie Ci to dużo czasu bo samochodów jest może trochę ponad 20szt. Wklej choćby 2-3 ogłoszenia.


Tak na marginesie samo Quattro już zawęża poszukiwania i jest różnica nawet 10k miedzy wersją z Q a bez. Śledzę wszystko allegro olx. mobile itd od grudnia zeszłego roku. CODZIENNIE więc uważam że jestem w temacie i wiem jakie są ceny i jakie auta bo uwierz mi nie jedno sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Quattro już zawęża poszukiwania i jest różnica nawet 10k miedzy wersją z Q a bez

Racja. Czasem mając konkretny budżet trzeba wybrać albo q albo wyposażenie. I dlatego mam swoje b8 trochę golasa w porównaniu do fwd :P, choć ja nie żałuję, kiedyś dołożę parę bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cena netto nie tani

Tak cena netto, no tak znowu drogo każdy mówi drogo, ale nikt nie mówi ile byś dał tak szczerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brać z Q to najlepiej z aktywnym dyfrem

Prawdę mówiąc nie znam teraz cen ale widzę ze dużo brakuje tej a4 lift , z tego co wiem jak sam nie zrobisz wyposażenia to nigdzie nie znajdziesz to nie a8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak brać z Q to najlepiej z aktywnym dyfrem

Raczej bardzo ciężko o taką a4 ze sportowym mechanizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta wychodzi 80tyś brutto. Wyposażenie nawet nawet, ale dla mnie dyskwalifikacja za klimę 1zone a żeby ją dołożyć 2tyś musisz włożyć i pół auta rozebrać. Do tego jak ktoś wierzy w bajki że auto od stycznia 2015r zrobiło 7tyś brawo dla niego. Na marginesie był strzał w d*pę wymieniana klapa szyba zderzak nadwozie konserwowane plastiki wymieniane itd. Tyle że w ASO robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałem dołożyć z 5 -7 tyś do auta i mam w nim można powiedzieć wszystko , same stołki z pamięcią co mam są tyle warte co dołożyłem. A gdzie b&o , webasto , aktywny tempomat ACC ,line assist o quattro czy klimie 3 strefowej już w ogóle nie wspominając. Także warto dołożyć przy zakupie niż potem dokładać osobno. Co prawda takich aut jest bardzo mało ale idzie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na pewno bedą się różniły kolorem, poza tym cos mi tu nie pasuje, jedna felga jest jakby bardziej wklęsła co by wskazywało na inne ET tymczasem obie maja podane te same parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście wolałem dołożyć z 5 -7 tyś do auta i mam w nim można powiedzieć wszystko , same stołki z pamięcią co mam są tyle warte co dołożyłem. A gdzie b&o , webasto , aktywny tempomat ACC ,line assist o quattro czy klimie 3 strefowej już w ogóle nie wspominając. Także warto dołożyć przy zakupie niż potem dokładać osobno. Co prawda takich aut jest bardzo mało ale idzie kupić.

2.0 czy 3.0 ? kupiłeś ? przedlifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...