Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś w temacie radia concert ? Kolega ma w swojej a4 radio concert z czerwonym wyświetlaczem ekranem i chciałby założyć kolorowy ekran , wystarczy zmienić sam ekran czy radio też trzeba zmieniać ? A co z kablem podłączeniowym do ekranu jest inny czy pasuje ?

Były w ogóle radia concert z czerwonym wyświetlaczem ? Cos mi się zdaje że ma chyba chorus radio bo one miały czerwony wyświetlacz ....

Chyba tylko Chorus miał czerwony ekran (poza MMI).

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie


jest jedna S4 do kupienia,logo S4 da sie wymienic w tych poliftowych kierach?

da sie. ja sobie kupilem kiere z S3 8V. bardzo gruby wieniec, fajnie lezy w rekach. wymienilem multifunkcje (same przyciski) ze swojej starej kiery oraz znaczek. wszystko jest na zatrzaskach, zero rzezby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w temacie radia concert ? Kolega ma w swojej a4 radio concert z czerwonym wyświetlaczem ekranem i chciałby założyć kolorowy ekran , wystarczy zmienić sam ekran czy radio też trzeba zmieniać ? A co z kablem podłączeniowym do ekranu jest inny czy pasuje ?

Były w ogóle radia concert z czerwonym wyświetlaczem ? Cos mi się zdaje że ma chyba chorus radio bo one miały czerwony wyświetlacz ....

Chyba tylko Chorus miał czerwony ekran (poza MMI).

ok dzięki za odpowiedz , temat rozwiązany bo kolega podał mi błędne informacje odnośnie posiadanego sprzętu w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks pamietaj ze A5 przedlift ma inne przyciski i tego nie zamienisz w POLIFCIE

ale kazda z przyciskiem MODE bedzie pasowala tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/grill-audi-a4-b8-8k-08-11-chrome-rs-style-i6079413676.html

Ci myślicie na temat tego typu grili ala rs czarny zwykly 400 pod chrom do 550

Jak się sprawuje ma ktoś założone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks pamietaj ze A5 przedlift ma inne przyciski i tego nie zamienisz w POLIFCIE

ale kazda z przyciskiem MODE bedzie pasowala tak?

Tak :) napis jest po lewej stronie kiery

zamiennik2 bedzie za duzym przegieciem,czy ujdzie?

bwvwkggc.png

ile cali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron mial 275/30/20 na tej samej feldze ktora ja bede mial 20' 10J, 255 mial na 19' 9,5J

Grześ,chodzi mi roznice w srednicy kola o 4,3% wiekszą od wzorcowej 225/50/17,czy z tym nie bedzie problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedna S4 do kupienia,logo S4 da sie wymienic w tych poliftowych kierach?

da sie. ja sobie kupilem kiere z S3 8V. bardzo gruby wieniec, fajnie lezy w rekach. wymienilem multifunkcje (same przyciski) ze swojej starej kiery oraz znaczek. wszystko jest na zatrzaskach, zero rzezby

A czy cała ramka z logiem która jest w kierownicy A3 8V pozostaje, czy wymieniłeś same przyciski czy razem z ramką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranka zostaje. ja kiere mialem zwykla z multi. a kupilem scieta (wiec jest inna ramka). przerzucilem tylko przyciski no i zamienilem znaczek S3 na sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...