Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komornik , do diesla pasi 320/300 ?

Tak wiem ... "W nienawiści do diesla, tak zostałem wychowany"

Tył 300 wentyl ..... ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Komornik , do diesla pasi 320/300 ?

Tak wiem ... "W nienawiści do diesla, tak zostałem wychowany"

Tył 300 wentyl ..... ?

pasi. 300 nie jest wentylowane

Opublikowano

Kuba , dzięki :hi:


To jakie mam seryjnie ?

Auto w profilu ....

Opublikowano

300 niewentylowane :)

W sumie tył to pewnie bardziej by się komuś przydał na jakiegoś swapa w innym aucie. Do czego to pasuje p&p?

Opublikowano

Kuba , dzięki :hi:

To jakie mam seryjnie ?

Auto w profilu ....

"na przedzie" masz tarcze 314mmx25mm

Opublikowano

To w takim razie 320 się nie opłaca, trzeba szukać coś innego. Dzięki za radę .

Opublikowano

zalezy za jaka kase. u Ciebie jest 314x25. 320 jest na 30mm i te 5mm na grubosci juz jest odczuwalne przy mocniejszym hamowaniu (szczegolnie kilku pod rzad)

Opublikowano

Pixi wrzucaj minimum 345.. no z q5... lub 356 z a6c7 jak ci się zmiesci w fele...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

z tym minimum to przesadzasz. 345mm jest na przyklad w S4. samochodzie ktory ma 333KM.

jasne, mozna sobie do 2.0 tdi wrzucic nawet 365mm z rs'a - tylko po co?

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

zeby to w koncu hamowalo,

Wg mnie optymalny zestaw do hamowania to caly(przod i tyl) set z S4

Opublikowano

Zalezy jak jezdzisz.. seria w s4 jest duzo za slaba do tego auta.. chyba ze smigasz do kosciola tylko :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

W B6 miałem 320 i mam wrażenie że moje seryjne są o wiele lepsze . Niebawem coś tam z mocą się zmieni to nauczony doswiadczeniem zaczynam sie powoli rozgladac w temacie hamulców .

Oczywiscie wszyscy macie rację piszac swoje odczucia , zależy co kto lubi i ile chce kasy wydać .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Ja zmienilem najpierw heble zanim cokolwiek z moca.. co prawda nie dzilaly idealnie, w zwiazku z opisanym tu problemem, ale czułem duza różnice szczegolnie przy predkosciach 200+ i czestym hamowaniu.. przeszedlem z serii 3.0tdi czyli 320/1 tlok i 300/niewemtylowane na 345 na 4 tloku i 330.. na codzien wypas, czy wytrzyma trackday na nurburgringu sie okaze :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

Witam,czy ktoś mógł by powiedzieć który z forumowiczów rozkodowuje nr vin i sprawdza historię serwisową.

Opublikowano

Pixi jak chcesz mam heble konkretnej cenie na sprzedaz. Ja mam takie samo zdanie jak Gabriel u siebie tez mialem set p i t z s4 i niebo a ziemia. Prawda jest taka ze seryjny hebel to dno

Opublikowano

Panowie

Z jakich modeli pasują kierownice pod A4 b8 przed liftingiem aby poduszka i multifunkcja działały ?

Opublikowano

A4/A5

Opublikowano

A muszą być taki sam układ przycisków ? Po lifcie w a4 są dodane nowe przyciski, czy jestem w stanie to zakodować ?

2bd4fc2c416039a2med.png

Opublikowano

Temat był juz poruszany wielkrotnie :hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230779-montaz-kierownicy-multifunkcyjnej/?p=3293282#entry3293282



KIEROWNICE z poduszkami od A1 A3 8V A6 C7 A7 nie pasuja !

MULTIFUNKCJA nie działa !


image.jpg



***** Jeśli kupimy kierownce z takimi strzałkami ( patrz foto) to znaczy ze jest z modeli AUDI :

- A1 A3 8V A6 C7 A7

- MULTIFUNKCJA nie bedzie działac !!!

- AIR BAG nie pasuje !!!

Opublikowano

Z q5 podejście tez

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.