Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktos z was problem z klima? A mianowicie, w sterowniku MCE brak komunikacji z czujnikiem ciśnienia g395 w sterowniku klimy błąd czujnika ciśnienia, natomiast jak robiłem test podzespołów to wyskoczyło ze zawór regulacyjny sprężarki klimatyzacji n280 ma usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No wiesz to i tak pozostawia wiele zastsnowien nie masz nr czesci zeby byla pewnosc co trza szukac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że skoro facet nie pisze że ORI, ani nie podaje numery części to raczej podróba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze patrze na zdjecia rs4 b8 i nie widze w ori grillu mocowan pdc... ktoś wie gdzie tam schowane sa te czujniki?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze patrze na zdjecia rs4 b8 i nie widze w ori grillu mocowan pdc... ktoś wie gdzie tam schowane sa te czujniki?

Tapniete z SGS7

Oo Tu

http://otomoto.pl/oferta/audi-rs4-salon-pl-fvat-23-ID6ym1gl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to na pewno nie jest oryginał, bo punkt montazu pdc jest w innym miejscu na obu grillach i rozmiar oczka jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze patrze na zdjecia rs4 b8 i nie widze w ori grillu mocowan pdc... ktoś wie gdzie tam schowane sa te czujniki?

Tapniete z SGS7

Oo Tu

http://otomoto.pl/oferta/audi-rs4-salon-pl-fvat-23-ID6ym1gl.html

Dzieki ! Swoja droga zerknij na zdjecie podstopnicy... w RS4 tak samo jak w S4 montuje Audi ta tansza o ktorej pisalismy :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze jak my juz zaczelismy zakladac te podstopnice i nakladki to audi jeszcze nie mialo tego seta to jest raczej mieszanka podstopnica od a6 a nakladki od a4 dopiero teraz widzialem na etce ze sa dwa sety do b8 do kupna jeden za amelinium za 570 i to jest ten na zdjeciu i drugi stainless steel za 850.. To pewnie ten kombinowany co mamy w autach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy hamulców z S4/S5.

Gdzieś czytałem, że przy quattro powinno być plug and play, a mechanik mi mówi że z tyłu musi delikatnie przyciąć osłonę tarczy bo jarzmo/zacisk nie wchodzi?

Edit: Przejrzałem ETKĘ i osłona jest niby taka sama u mnie jak i w S4/S5, niezależnie od rocznika :huh:

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy hamulców z S4/S5.

Gdzieś czytałem, że przy quattro powinno być plug and play, a mechanik mi mówi że z tyłu musi delikatnie przyciąć osłonę tarczy bo jarzmo/zacisk nie wchodzi?

Edit: Przejrzałem ETKĘ i osłona jest niby taka sama u mnie jak i w S4/S5, niezależnie od rocznika :huh:

jesli silnik w opisie sie zgadza, to masz ta sama oslone tarczy jak s4/s5 z tylu.

wszystko pasuje

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym sa takie same oslony nie wiem co on tam ci chce przycinac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zalozylem na próbę gateway z listy obslugujacych hba, z jeszcze nie zjetym CP żeby zobaczyc czy bedzie widzial HBA i jest d*pa. "HBA-cannot be reached" to normalne przed zdjeciem CP czy powinien komunikowac sie z kamerka? Cany sprawdzone dwa razy i sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile wycenicie set hamulców przód / tył?

320 / 300

zaciski/jarzma, tarcze, klocki (zimmermann, ferodo - przelot ~ 10k km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile wycenicie set hamulców przód / tył?

320 / 300

zaciski/jarzma, tarcze, klocki (zimmermann, ferodo - przelot ~ 10k km)

Zaciskow nie musisz zmieniac na 320 przod a tyl 300 to standard. Wiec koszt to same tarcze+klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.
Pytanko mam takie....
Jest ktoś na forum ze Świętochłowic ????
Mają tam maskę do B8 która by mnie interesowała.....

http://allegro.pl/show_item.php?item=6427039930&msg=Obserwujesz+t%C4%99+ofert%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0

Zdjęć praktycznie nie ma (tę miniaturkę to w D można sobie wsadzić....) Osoba która odpisuje na emaila twierdzi ze jest w stanie "idealnym"
Pytanie czy ktoś mógłby mi to zweryfikować ???
Finansowo możemy się dogadać...

W opisie są dwie sprzeczności...

"KOLOR CZARNY

KOD LAKIERU LY7G"


Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile wycenicie set hamulców przód / tył?

320 / 300

zaciski/jarzma, tarcze, klocki (zimmermann, ferodo - przelot ~ 10k km)

Zaciskow nie musisz zmieniac na 320 przod a tyl 300 to standard. Wiec koszt to same tarcze+klocki

Ja chce wycenić, bo muszę się pozbyć takiego setu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...