Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam inne pytanie, czy jesli zmieniam gateway z ori na inny ktory cos musi obsluzyc, to czy blad ktory jest przy sprawdzaniu kompem to normalne?

Jaki błąd?

Ten o to blad :D

Address 19: CAN Gateway (J533) Labels: 8T0-907-468.clb
Part No SW: 8R0 907 468 C HW: 8R0 907 468 C
Component: GW-BEM 4CAN-M H11 0025
Revision: 1Y070028 Serial number: 2841Y13B2300BF
Coding: 80E3031600
Shop #: WSC 78387 152 452326
VCID: 3F8DA577AE8867E6AD9-806A
Subsystem 1 - Part No SW: 8K0 915 181 B HW: 8K0 915 181 B
Component: J367-BDM H04 0150
1 Fault Found:
03389 - Data Set Implausible
000 - -
Freeze Frame:
Fault Status: 01100000
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 1
Reset counter: 175
Mileage: 167238 km
Time Indication: 0
Date: 2016.07.18
Time: 15:52:01
Freeze Frame:
Bin. Bits: 00000
Voltage: 12.50 V
Count: 7
Bin. Bits: 00000001 00000000
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak to jest z tymi gateway'ami. Mam auto 2010 rok w vin literka A. Na forum widze ze sa gatewaye Most do 2009, po 2009 i lift. Czy jak kupie taki do 2009 z literka np G to bedzie u mnie dzialal? Moze mi ktos w ogole ma szybko sprawdzic po kodach PR ktory wybrac bo mam do wyboru L, Q i G.

Wez Q :hi:

jakby był za słaby to moge ci go przefleszowac na ostatni jaki był do 2012 roku ktory obsługuje wszystko

A nie ma mozliwosci upgrade mojego gatewaya do Q? Wiem ze w vw mk5 nieraz dalo rade zrobic gatka z wersji low na high.
Opublikowano

Ja miałem kiedys ten bład w MMI 5F

Po aktualizacji softu zniknął :wink:

Po jakiej aktualizacji?

Magik mowil, ze to normalne, czyli tak jakby mowil prawde?

Opublikowano

Czyli hardwareowo jest lipa... To szukam Q

Opublikowano

Ja miałem kiedys ten bład w MMI 5F

Po aktualizacji softu zniknął :wink:

Po jakiej aktualizacji?

Magik mowil, ze to normalne, czyli tak jakby mowil prawde?

no nie wiem ;)

u mnie brak błedów :decayed: w gateway 19 oraz w 5F 3G+ :naughty:

Opublikowano

Panowie do 2.0 tdi dpf lejecie 5w30 czy 5w40 u mnie przelot 230 tys

Opublikowano

5w30

Opublikowano

Witam, czy ma ktoś z Was numer znaczka S-line na przednie nadkole? A może ktoś z Was ma na sprzedaż? ;) wezmę z garść ;D

Opublikowano

A ja mam inne pytanie, czy jesli zmieniam gateway z ori na inny ktory cos musi obsluzyc, to czy blad ktory jest przy sprawdzaniu kompem to normalne?

Jaki błąd?

Ten o to blad :D

Address 19: CAN Gateway (J533) Labels: 8T0-907-468.clb
Part No SW: 8R0 907 468 C HW: 8R0 907 468 C
Component: GW-BEM 4CAN-M H11 0025
Revision: 1Y070028 Serial number: 2841Y13B2300BF
Coding: 80E3031600
Shop #: WSC 78387 152 452326
VCID: 3F8DA577AE8867E6AD9-806A
Subsystem 1 - Part No SW: 8K0 915 181 B HW: 8K0 915 181 B
Component: J367-BDM H04 0150
1 Fault Found:
03389 - Data Set Implausible
000 - -
Freeze Frame:
Fault Status: 01100000
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 1
Reset counter: 175
Mileage: 167238 km
Time Indication: 0
Date: 2016.07.18
Time: 15:52:01
Freeze Frame:
Bin. Bits: 00000
Voltage: 12.50 V
Count: 7
Bin. Bits: 00000001 00000000

a nie mówiłem :D

Ja miałem kiedys ten bład w MMI 5F

Po aktualizacji softu zniknął :wink:

Po jakiej aktualizacji?

Magik mowil, ze to normalne, czyli tak jakby mowil prawde?

no nie wiem ;)

u mnie brak błedów :decayed: w gateway 19 oraz w 5F 3G+ :naughty:

Grzesiuuuu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie wyciagal ktos wgnieciony prog? Jakis probowal mi ukrasc kola.. na szczescie na 1 progu skonczyl.. bede wdzieczny za info co i kto moze pomoc na taki problem.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

A ja mam inne pytanie, czy jesli zmieniam gateway z ori na inny ktory cos musi obsluzyc, to czy blad ktory jest przy sprawdzaniu kompem to normalne?

Jaki błąd?

Ten o to blad :D

Address 19: CAN Gateway (J533) Labels: 8T0-907-468.clb
Part No SW: 8R0 907 468 C HW: 8R0 907 468 C
Component: GW-BEM 4CAN-M H11 0025
Revision: 1Y070028 Serial number: 2841Y13B2300BF
Coding: 80E3031600
Shop #: WSC 78387 152 452326
VCID: 3F8DA577AE8867E6AD9-806A
Subsystem 1 - Part No SW: 8K0 915 181 B HW: 8K0 915 181 B
Component: J367-BDM H04 0150
1 Fault Found:
03389 - Data Set Implausible
000 - -
Freeze Frame:
Fault Status: 01100000
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 1
Reset counter: 175
Mileage: 167238 km
Time Indication: 0
Date: 2016.07.18
Time: 15:52:01
Freeze Frame:
Bin. Bits: 00000
Voltage: 12.50 V
Count: 7
Bin. Bits: 00000001 00000000

Napewno nie jest to normalne ,ja zmienialem gateway 2 razy i nigdy takiego bledu nie mialem.

Opublikowano

Panowie wyciagal ktos wgnieciony prog? Jakis c**j probowal mi ukrasc kola.. na szczescie na 1 progu skonczyl.. bede wdzieczny za info co i kto moze pomoc na taki problem.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ja mialem wgnieciony przez zonke. Wjezdzala w brame w jednej z lodzkich kamienic i oparla sie na takiej walcowatej oslonie rogu kamienicy. Niestety skonczylo się na zdrapaniu baranka i wyciaganiu progu spoterem. Pozniej zabezpieczenie miejsca naprawy i nowa powloka baranka, pozniej lakierowanie.
Opublikowano

Przyłączam się do pytania z progiem. Też mam dziwnie wgnieciony, zostawiłem na parkingu na 3 dni i mam wrażenie, że wcześniej tego nie było.

Czy można np nawiecić mały otwór, wyciągnąć to jakimś dobrym prętem, a dziure zaklajstrować? Czy fantazjuję?

Opublikowano

Przyłączam się do pytania z progiem. Też mam dziwnie wgnieciony, zostawiłem na parkingu na 3 dni i mam wrażenie, że wcześniej tego nie było.

Czy można np nawiecić mały otwór, wyciągnąć to jakimś dobrym prętem, a dziure zaklajstrować? Czy fantazjuję?

Raczej tylko to cie ratuje

https://youtu.be/FvYmsBxCH1A

Opublikowano

To lipa, pewnie z tym na razie zostane.

Opublikowano

Jak masz male wgniecenie to nawet tego nie ruszaj. Szkoda naruszac oryginalna konserwacje. Nawet jakbys zrobil mala dziurke i pozniej ja zalepil jakas pasta to od wewnetrznej strony i tak bedzie gola blacha a wlasnie w profilach zamknietych zbiera sie najwiecej wilgoci.

Edytowane przez piotrekb_tt

Opublikowano

Panowie zna ktos kod lakieru audi exlusive SZARY NARDO?

Znalazłem Code LY7C/T3.

Edytowane przez Dikson

Opublikowano

Panowie, auto zgubiło mi ciepły nawiew od strony pasażera i w ogóle ogrzewanie trochę dziwnie się zachowuje.

Rzuci ktoś okiem na ostatniego posta? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358939-brak-cieplego-nawiewu-z-klimy/#entry4851809

Edytowane przez sowiq

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.