Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, komoornik napisał:

Czy dużą kratkę (maskownicę) na środku deski (na podszybiu) można zdemontować od zewnątrz?

Da się

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie panel klimatyzacji polift do przedlifta jaki pasuje ? klima 3strefy. Z jakąś konkretną końcówką trzeba szukać ?

Opublikowano
3 godziny temu, Gibons napisał:

Panowie panel klimatyzacji polift do przedlifta jaki pasuje ? klima 3strefy. Z jakąś konkretną końcówką trzeba szukać ?

Już rezanie nowej furki. . . 

Z tego co kojarzę, to każdy pasuje (od A4, A5 i Q5) no i ważne żebyś miał tak samo wyposażony w sensie ilości funkcyjnych przycisków. 

Jeden z allegero w dobrej cenie:

http://allegro.pl/panel-klimatyzacji-8k1820043n-audi-a4-b8-a5-q5-i6792343404.html

Opublikowano

Właśnie wstępnie ustaliłem że nie każdy pasuje stąd pytanie. Jesteś pewien że każdy ? 450zł to dobra cena powiadasz ? myślę że taniej kupię nie z allegro

Opublikowano

Ale żeby w przedlifcie działał,trzeba ściągnąć ochronę komponentu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

zawsze trzeba ściągać cp, cena 450 za legalny klimatronik z lifta to chyba okazyjna :whistling:

Opublikowano

Wrc ostatnio miał za tyle z już ściągniętym...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
10 minut temu, Gibons napisał:

Właśnie wstępnie ustaliłem że nie każdy pasuje stąd pytanie. Jesteś pewien że każdy ? 450zł to dobra cena powiadasz ? myślę że taniej kupię nie z allegro

Hmmm,

zabiłeś mi gwoździa. . . wydaje mi się, że pasuje każdy . . .  ale ręki nie dam sobie obciąć ;), wieczorem zobaczę w elsie co tam ciekawego napisane.  Ciężko wyrwać taniej niż za 400 zeta

Opublikowano

ściąganie cp to przypisanie swojego vinu do części, nie można sprzedać części ze ściągniętym cp :eusathink:

Opublikowano
3 minuty temu, Tomeks napisał:

Wrc ostatnio miał za tyle z już ściągniętym...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak ze ściągniętym . . . Da się bez autac CP zdjąć. . .

Opublikowano

Online...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

eeee.....

Opublikowano

Pytanie z innej beczki czy każdy zadziała z 3G+ ? ale chyba to nie ma nic do rzeczy?

Opublikowano

Miałem dwa klimatroniki z POLIFT ale juz dawno zostały załozone do aut :)

Oczywiscie trzeba tez doliczyc $  za  CP :wink:

Opublikowano
4 minuty temu, wrclaguna napisał:

Miałem dwa klimatroniki z POLIFT ale juz dawno zostały załozone do aut :)

Oczywiscie trzeba tez doliczyc $  za  CP :wink:

Faktycznie każdy jeden pasuje ? czy jakiś konkretny trzeba ustrzelić ?

Opublikowano

Gateway chyba będzie dobry bo w aucie jest 3G+

Opublikowano

Panowie szybkie pytanko. Z tego co się orientuję, to maska w RS4 B8 jest aluminiowa. A jak wygląda sprawa z S4 B8 (przedlift)? Też aluminium czy niestety nie?

Opublikowano

Panowie czy grille w przedlifcie i w a5 są takie same? Bo jak przeglądam po aukcjach to czasami handlarze piszą ze pasuje i do tego i do tego, to prawda? :)

Opublikowano
10 minut temu, lumberjack napisał:

Panowie czy grille w przedlifcie i w a5 są takie same? Bo jak przeglądam po aukcjach to czasami handlarze piszą ze pasuje i do tego i do tego, to prawda? :)

https://www.audiworld.com/forums/a4-b8-platform-discussion-128/s5-grill-a4-will-fit-2780841/

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.