Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do wymiany

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za szybką odp. :wink:

Opublikowano

W jakiej cenie ogarnąłbyś maske i błotniki polift LZ9Y ?

Opublikowano

wiesz co sam teraz dla własnych potrzeb kupiłem poliftową a4 na części, ogólnie ciężko mi kupić już b8 a co dopiero w kolory, ja będę swoje części malował, przynajmniej będą igiełki a używkę idealną w kolor to ciężki temat

Opublikowano
4 minuty temu, marcin_o23 napisał:

wiesz co sam teraz dla własnych potrzeb kupiłem poliftową a4 na części, ogólnie ciężko mi kupić już b8 a co dopiero w kolory, ja będę swoje części malował, przynajmniej będą igiełki a używkę idealną w kolor to ciężki temat

ok ;)

Opublikowano

to co a4 zostaje??

Opublikowano

Mojego polifta sprzedałem już. Teraz przesiadam się na przed lifta ale 3.0tdi

Opublikowano

aha, w końcu sensowa motorownia

Opublikowano
3 minuty temu, marcin_o23 napisał:

aha, w końcu sensowa motorownia

No zobaczymy jak to się będzie spisywać.

Opublikowano
No zobaczymy jak to się będzie spisywać.

Coś juz masz upatrzone?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, TOM3K napisał:


Coś juz masz upatrzone?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Tak

Opublikowano

Oby był dobry zakup :wink: Ja jak szukałem 3.0 to był dramat i w końcu stanęło na 2.0 bo brakło mi sił. Myślę nad 3.0 ale jakoś bardziej b7 chyba do mnie przemawia...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 minut temu, TOM3K napisał:

Oby był dobry zakup :wink: Ja jak szukałem 3.0 to był dramat i w końcu stanęło na 2.0 bo brakło mi sił. Myślę nad 3.0 ale jakoś bardziej b7 chyba do mnie przemawia...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

B7 Vs b8 to trochę słabe porównanie. Wolałbym b8 2.0TDI niż B7 3.0TDI :) miałem już dwie b8 2.0TDI jedna FWD 2008r druga 2012r polift Quattro i z obu bardzo zadowolony. Mam nadzieję że i 3.0TDI spełni moje oczekiwania :) następne może będzie w TFSI 225PS :)

Opublikowano
2 minuty temu, Gibons napisał:

B7 Vs b8 to trochę słabe porównanie. Wolałbym b8 2.0TDI niż B7 3.0TDI :) miałem już dwie b8 2.0TDI jedna FWD 2008r druga 2012r polift Quattro i z obu bardzo zadowolony. Mam nadzieję że i 3.0TDI spełni moje oczekiwania :) następne może będzie w TFSI 225PS :)

Może i słabe , ale  jak dla mnie na plus dla b7. Fakt, że w b8 wygodniejsze fotele i ogólnie trochę więcej przestrzeni, ale jednak jak wsiadałem do b7 to miałem uśmiech na twarzy a tu tego nie ma. Może coś się zmieni jak wymienie w niej pewne detale , w co raczej wątpie :kwasny:

Opublikowano

No to czekamy z niecierpliwością aż ujawnisz nową machinę jak dojdzie do zakupu :D

 

A tak z innej beczki, czy schowki pod siedzenia z b6 od foteli sportowych pół skórzanych podejdą do foteli sportowych w b8?

Opublikowano

A ja chetnie bym sie przesiadl na b7 v8 :-)

Panowie.. nie moge sobje poradzic z pukaniem z lewej strony...
Jade powoli ze skrecona kierownica w lewo.. i nagle odbijam w prawo.. i jest pukniecie... sa w aucie nowe cale polosie, sworznie.. brak luzow na jakimkolwiek wahaczu... jakies pomysly?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Przekladnia ? Magiel?

Opublikowano

Pany macie gdzieś manuala jak rozebrać lampę bixenon A4 B8?

Lampę rozkleiłem ale za cholerę nie wiem jak wyjąć te plastiki z niej śruby wykręciłem ale nie chce puścić

Opublikowano

:hi:

Witam posiadaczy B8 :-) w końcu po 10 latach z A4 klubem dorobiłem się quattro

Od miesiąca w moich rękach jest B8 3.0 Tdi Gibons nie będziesz żałował jestem po prostu zakochany w tym silniku:-)

Opublikowano

Panowie ponawiam pytanie. Ma ktoś aktywowany TPMS przy mmi2g basic? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.