Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
49 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Ponawiam pytanie czy do manetek polift 4G0953502AD trzeba koniecznie kupić taśmę 8R0953568Q?

Same manetki bez taśmy można za 150zł kupić. 

http://allegro.pl/audi-a4-a6-lift-przelacznik-zespolony-4g0953502ad-i6808294717.html#thumb/4

Kup te manetki i spróbuj, powinny działać z Twoją taśmą. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Kup te manetki i spróbuj, powinny działać z Twoją taśmą. 

dzięki

Opublikowano

Czy może ktoś podać nr odboju tylnych amorków dla zawieszenia S-Line 1BE ?? Czym się różnią od zwykłych odbojów, są krótsze twardsze czy coś w tym rodzaju ??

Dzięki ...

Opublikowano

są krótsze.

Opublikowano

A ja poproszę o podpowiedź w sprawie numeru przegubów zew do B8.

2.0tdi z 2009 roku, jeśli ma to jakieś znaczenie. 

Opublikowano

Czy ten:

Zobacz ofertę: PRZEGUB AUDI A4 B8 2.0TDI 3.0TDI 07- ŚREDNI
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6685567859

Albo ten:

Zobacz ofertę: PRZEGUB ZEWN.AUDI A4 A5 B8 2.0TDI 2.7TDI 2.0TFSI
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6668882810

Będą ok?

Opublikowano
9 minut temu, mumen napisał:

Czy może ktoś podać nr odboju tylnych amorków dla zawieszenia S-Line 1BE ?? Czym się różnią od zwykłych odbojów, są krótsze twardsze czy coś w tym rodzaju ??

Dzięki ...

8K0412131F - 72mm   

1BA ma 81mm a 1BL 66mm

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Stuki w zawiasie jeśli są od strony kierowcy to może być od łożyska podpierającego flanszę przegubu wewnętrznego. Prawie każde B8 ma z tym problem, że gniazdo się wyrabia o łożysko lata jak chce...

Opublikowano
6 godzin temu, Hohe napisał:

Czy ten:

Zobacz ofertę: PRZEGUB AUDI A4 B8 2.0TDI 3.0TDI 07- ŚREDNI
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6685567859

Albo ten:

Zobacz ofertę: PRZEGUB ZEWN.AUDI A4 A5 B8 2.0TDI 2.7TDI 2.0TFSI
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6668882810

Będą ok?

Nikt, nic? 

Opublikowano
6 godzin temu, Gibons napisał:

8K0412131F - 72mm   

1BA ma 81mm a 1BL 66mm

Dzięki Damian a co to za zawieszenie 1BL ? 

I jeszcze jedno, w zawiasie 1BE amorki też inne są pewnie, co się stanie jak założy się zwykłe amorki do sprężyn S-Line ?

Opublikowano

A ma ktoś może sprężyny 1BE tył na sprzedaż, strasznie mi d*pa siedzi i sam nie wiem gdzie szukać przyczyny ...

Opublikowano
26 minut temu, mumen napisał:

Dzięki Damian a co to za zawieszenie 1BL ? 

I jeszcze jedno, w zawiasie 1BE amorki też inne są pewnie, co się stanie jak założy się zwykłe amorki do sprężyn S-Line ?

Zawieszenie 1BL to tzw zawieszenie ADS. Nie polecam dawać amorów z 1BA do sprężyn obniżonych.

 

PS

Nie potrzebuje ktoś lotki s-line na tylną klapę ? lub systemu szyn do bagażnika lub kiery s-line przedliftowej z poducha :) ? mam trochę jeszcze innych rzeczy do sprzedania. (czyszcze garaż)

Opublikowano

Panowie bo zawiesilem się z felgami. Można rozwiercic otwor centrujacy z 57.1 na 66.5 czy to druciarstwo bo różnie na necie czytam? A klientów na felgi nie chce w błąd wprowadzać.

 

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/394835-Felgi-20"-oryginalne-Audi-wzór-RS4-B9-do-np-A4-B5-B6-B7-!!!

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

A jak to właściwie jest z sprężynami tył, Avant i Sedan maja takie samy czy inne ?? Na chłopski rozum Avant powinien mieć twardsze ale jak to rozróżnić szukając w Etce ? 

Opublikowano
2 godziny temu, Gibons napisał:

Zawieszenie 1BL to tzw zawieszenie ADS. Nie polecam dawać amorów z 1BA do sprężyn obniżonych.

 

PS

Nie potrzebuje ktoś lotki s-line na tylną klapę ? lub systemu szyn do bagażnika lub kiery s-line przedliftowej z poducha :) ? mam trochę jeszcze innych rzeczy do sprzedania. (czyszcze garaż)

Przegubu nie masz? :lol:

A tak serio, wiesz coś na ten temat?

Opublikowano
A ma ktoś może sprężyny 1BE tył na sprzedaż, strasznie mi d*pa siedzi i sam nie wiem gdzie szukać przyczyny ...

Ja mam kpl P+T na sprzedaż.
Opublikowano
A ma ktoś może sprężyny 1BE tył na sprzedaż, strasznie mi d*pa siedzi i sam nie wiem gdzie szukać przyczyny ...

Producent nie przewidział tak wyposażonej B8 jaka u ciebie dlatego d*pa siedzi [emoji1]
Opublikowano
Zawieszenie 1BL to tzw zawieszenie ADS. Nie polecam dawać amorów z 1BA do sprężyn obniżonych.
 
PS
Nie potrzebuje ktoś lotki s-line na tylną klapę ? lub systemu szyn do bagażnika lub kiery s-line przedliftowej z poducha [emoji4] ? mam trochę jeszcze innych rzeczy do sprzedania. (czyszcze garaż)

W jakim kolorze ta lotka ? I jaka cena?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czarny LY9B oraz Biała stan idealny do zalozenia

Opublikowano

No właśnie, myślę że ten spojler z cegieł i desek na klapie przesądził o wszystkim :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.