Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chce ktoś zestawu szyn do bagażnika ? Pełen komplet z blaszkami i srubami do montazu. Tasma i belka aluminiowa w komplecie.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szybkie pytanie. Do liftowego przedniego zderzaka pasują przedliftowe czujniki PDC ? Czy to bez róznicy. 

przedlift 4H0919275A

polift 1S0919275

Chodzi mi o to żeby weszły w gniazda zderzak poliftowego i działały z przedliftowym modułem 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
28 minut temu, Gibons napisał:

Nie chce ktoś zestawu szyn do bagażnika ? Pełen komplet z blaszkami i srubami do montazu. Tasma i belka aluminiowa w komplecie.

Po ile masz Gibson te szyny?

Opublikowano

I czy są w komplecie z przegubem? ???

Opublikowano
2 minuty temu, Hohe napisał:

Po ile masz Gibson te szyny?

Pisz propozycje na PW :) tak jak mówię jest cały komplet szyny uchwyty blaszki śruby roleta rozwijana i belka alu. Nic nie trzeba dokupywac aby zamontowac

Opublikowano
55 minut temu, krystian3769 napisał:

Szybkie pytanie. Do liftowego przedniego zderzaka pasują przedliftowe czujniki PDC ? Czy to bez róznicy. 

przedlift 4H0919275A

polift 1S0919275

Chodzi mi o to żeby weszły w gniazda zderzak poliftowego i działały z przedliftowym modułem 

pasuje ;)

Opublikowano

Dzięki :hi:

Czyli rozumiem że przedliftowe pasują w gniazda liftowego zderzaka.

A czy poliftowe czujniki będą gadać z przedliftowym modułem PDC ?

Opublikowano
18 minut temu, krystian3769 napisał:

Dzięki :hi:

Czyli rozumiem że przedliftowe pasują w gniazda liftowego zderzaka.

A czy poliftowe czujniki będą gadać z przedliftowym modułem PDC ?

Same sensory są identyczne w różnych modelach Audi, tak myślę. 

Opublikowano

Myślę podobnie. Wolę mieć jednak pewność. Żeby się nie okazało że jak zmienie moduł na 8 kanałowy to przód nie zagada ;)

 

Ma ktoś może na sprzedaż coś z tych rzeczy do poliftowej A4 ?

8K0 807 233 G - ELEMENT ŚRODKA ZAMYKAJĄCY GRILL
8K0 807 113 F - BELKA ALU. PRZEDNIE WZMOCNIENIE 
8K0 807 550 F - PIANKA ZDERZAKA PRZEDNIEGO ABSORBER 
8K0 807 081 B - POSZYCIE ZDERZAKA GÓRNE ZAMKNIĘCIE 

Czujniki PDC przód najlepiej z wiązka w czarnym kolorze 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

spokojnie, i tak czujniki mają nr 4h0 więc bez obaw

Opublikowano

ja mam zderzak z lifta i tam są 4h0 :eusathink:

Opublikowano
1 minutę temu, marcin_o23 napisał:

ja mam zderzak z lifta i tam są 4h0 :eusathink:

Ale masz A4 poliftowe czy robiony polift ?

Opublikowano

robimy na lifta, mam zderzak z lifta ale docelowo kupiony s-linowy i przekładam pdc, no i widziałem że tam są 4h0 czujniki, obecnie nie mam na przodku pdc, ale skoro tył nie ma znaczenia lift przedlift to zapewne z przodu jest podobnie

Opublikowano
5 minut temu, marcin_o23 napisał:

robimy na lifta, mam zderzak z lifta ale docelowo kupiony s-linowy i przekładam pdc, no i widziałem że tam są 4h0 czujniki, obecnie nie mam na przodku pdc, ale skoro tył nie ma znaczenia lift przedlift to zapewne z przodu jest podobnie

Nie bardzo zrozumiałem początek ;) Masz ogólnie przedlifta zrobionego na lifta, tak? 

Opublikowano

jestem w trakcie przeróbki na lifta, obecnie jeszcze przedlift

Opublikowano
Teraz, marcin_o23 napisał:

jestem w trakcie przeróbki na lifta, obecnie jeszcze przedlift

Czyli przełożyłeś tak samo jak ja czujniki ze starego tylnego zderzaka do poliftowego. 

Więc komunikacyjnie nic się nie zmieniło 

Opublikowano
19 godzin temu, LukiKRK napisał:

Panowie bo zawiesilem się z felgami. Można rozwiercic otwor centrujacy z 57.1 na 66.5 czy to druciarstwo bo różnie na necie czytam? A klientów na felgi nie chce w błąd wprowadzać.

 

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/394835-Felgi-20"-oryginalne-Audi-wzór-RS4-B9-do-np-A4-B5-B6-B7-!!!

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Można. Znajdź tylko dobry zakład. 

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie moge odpiac aku w przed lifcie?bo bede zakladal modul zamykania klapy bagaznika z kluczyka a boje sie zeby co nie popalic :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.