Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, arturek986 napisał:

Pany macie gdzieś manuala jak rozebrać lampę bixenon A4 B8?

Lampę rozkleiłem ale za cholerę nie wiem jak wyjąć te plastiki z niej śruby wykręciłem ale nie chce puścić

Ktorych plastikow nie mozesz wyjac ? 

https://m.imgur.com/account/kojak85/images/JNWnZjN

 

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem co najpierw rozebrać wydaje mi się że pasek led ale nie chce wyjść

Link się nie otwiera

Daj nr tel na PW to zadzwonie

Opublikowano

JNWnZjN.jpg

Opublikowano

Mowisz o lampach lift, czy przed lift ?

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Mowisz o lampach lift, czy przed lift ?

przedlift tak jak na foto

rozkleiłem lampę i co dalej

wykręciłem wszystkie śruby ale nic nie mogę rozebrać, wydaje mi się że pierwszy powinien wyjść pasek led, wykręciłem 3 śruby na których się trzyma i nie wychodzi.

http://CAM04256.jpgimage hosting adultcertificity.com

Edytowane przez arturek986

Opublikowano

siema ma ktos z was moze zdiecie tej felgi 4G9601025N  na b8 w rozmiarze 20 cali

Opublikowano

Panowie dziwne pytanie, ale może ktoś wie :D Orientujecie się jak rozmiarowo ma się grill przedlift/polift? Znajomy ma ori RS4 z połamaną ramką i zastanawiam się czy dałoby radę przeszczepić cały środek (plaster miodu) do ramki od przedlifta?

Opublikowano
9 minut temu, lumberjack napisał:

Panowie dziwne pytanie, ale może ktoś wie :D Orientujecie się jak rozmiarowo ma się grill przedlift/polift? Znajomy ma ori RS4 z połamaną ramką i zastanawiam się czy dałoby radę przeszczepić cały środek (plaster miodu) do ramki od przedlifta?

przecież one mają różne kształty.

Opublikowano

no trochę inne są ;)

Opublikowano
Przekladnia ? Magiel?

Podobno ok.. :|
Czas chyba sprzedac fure.. :))

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
Godzinę temu, st4yKool napisał:


Podobno ok.. :|
Czas chyba sprzedac fure.. :))

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

może łożysko na amortyzatorze:eusathink:

Opublikowano

Też może być :)

Opublikowano

Jak to sprawdzic? [emoji14]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
Jak to sprawdzic? [emoji14]

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

Tylko zdejmując amortyzator. Miałem podobny przypadek w b7. Najpierw stuki na skreconym kole, a później na kazdej większej nierownosci. Jezdzilem na diagnostykę do 3ch stacji diagnostycznych i sprawność amortyzatora byla w normie, praca zawieszenia również, magiel rowniez. Dopiero po rozegraniu okazalo sie ze amor jest bez gazu.....tak świetnie mamy zawiasy w naszych OOOO [emoji106]

 

Opublikowano

Ja mam amory ze zmiennym tlumieniem.. jak usiade to odbija ladnie itp.. tylko stuka glownie jak zmieniam kierunek jazdy i czasami na hopach..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
2 minuty temu, st4yKool napisał:

Ja mam amory ze zmiennym tlumieniem.. jak usiade to odbija ladnie itp.. tylko stuka glownie jak zmieniam kierunek jazdy i czasami na hopach..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

To jeździj prosto po równym i po problemie! ?

Opublikowano

Lol

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

A ja mam takie pytanie:

Zakładał ktoś z Państwa pompkę spryskiwaczy inną niż 8K9 955 647? Np 1K6 955 651? Powinna pasować?

Opublikowano

Czy dużą kratkę (maskownicę) na środku deski (na podszybiu) można zdemontować od zewnątrz?

Opublikowano
55 minut temu, komoornik napisał:

Czy dużą kratkę (maskownicę) na środku deski (na podszybiu) można zdemontować od zewnątrz?

Coś mi się wydaje że chyba trzeba ściągnąc deskę. W dziale zrób to sam jest temat o dołożeniu banga zerknij tam. Powinno być jakieś info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.