Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli powiadasz skrzypul że choroba już dawno zdiagnozowana i nieuleczalana?? :lol:, nie widziałem nigdzie tematu o nowym nabytku, nawet na a3 forum :baseball:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
47 minut temu, Hohe napisał:

Nie masz czasem Gibons lewego błotnika na zbyciu?

nie mam.

37 minut temu, skrzypul napisał:

 

Z samym klimatronikiem to w zasadzie tylko kodowanie powinno załatwić sprawę.

Mnie czeka prucie całego wnętrza, sporo kodowania, zapewne trochę kostek do zmiany bo mam climatronic 1 strefowy.

 

Zakupiłem niedawno od mumena cały zestaw 3strefy polift do przedlifta i niebawem czas będzie się zabrać za rozbieranie eski.

 

Jedno jest pewne: Łatwo nie będzie ale mod do zrobienia emoji6.png

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

S4 w jednej strefie to nie powinno sie zdarzyc :P

Opublikowano
czyli powiadasz skrzypul że choroba już dawno zdiagnozowana i nieuleczalana?? [emoji38], nie widziałem nigdzie tematu o nowym nabytku, nawet na a3 forum :baseball:
dokładnie.
Jestem niereformowalny :D

szukam jeszcze kiery ściętej polift z dużymi łopatkami stronic i ubogimi przyciskami multi ale wszystko w swoim czasie.

Tematu auta nie mam póki co....

Obijam się a mody cały czas postępują a i garaż już zapchany kolejnymi jak pamięć foteli i lusterek, full led, side assist, tempomat na poliftowych manetkach i już się rozglądam za zmianą mmi 3g na 3g sim.
ehhhh.... pójdę z torbami przez to auto.



I racja!

eSa z 1strefowową klimą to herezja :(

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z tą jedną strefą przesadzacie, nikt by mnie nie namówił na demontaż deski dla tego moda jak dla mnie zbytecznego do szczęścia ;)

Opublikowano

mnie tej drugiej strefy brakuje bo lubię chłód w aucie.
Moja 2.5 letnia córa już nie bardzo.

Więc jak juz się mentalnie zdecydowałem doposazyc to pociagniecie tunelu z kratkami nawiewow na tył nie jest dodatkowo ciężkim modem ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, skrzypul napisał:

 

Z samym klimatronikiem to w zasadzie tylko kodowanie powinno załatwić sprawę.

Mnie czeka prucie całego wnętrza, sporo kodowania, zapewne trochę kostek do zmiany bo mam climatronic 1 strefowy.

 

Zakupiłem niedawno od mumena cały zestaw 3strefy polift do przedlifta i niebawem czas będzie się zabrać za rozbieranie eski.

 

Jedno jest pewne: Łatwo nie będzie ale mod do zrobienia emoji6.png

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Już bym zostawił ta 1strefe jak mówi marcin

 

mam pytanie z innej beczki, panowie czy wiecie może jak stwierdzić czy 1.8 tfsi bierze olej?

multitronik, ciężko ma z dołu przyspieszyć ale potem coś już idzie, boje się trochę ale właściciel zarzeka się ze nie bierze oleju, skrzynia chodzi Ok itd ale jak hamulec trzymam i lekko gaz to szaleje nie wie czy ruszać czy nie 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
2 godziny temu, Gibons napisał:

Potrzebuje ktoś zderzak przód sline lub competition ? mam na zbyciu.

A nie masz może na sprzedaż samej lewej kratki do zderzaka competition :P?

Opublikowano
2 minuty temu, Tomek_091019 napisał:

A nie masz może na sprzedaż samej lewej kratki do zderzaka competition :P?

nie, kratek i dokladek nie mam. Same zderzaki przod i tyl

Opublikowano
Podlacz usun bledy przetestuj reczny w vcds i sprawdz wtedy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Bledy wykasowałem auto odpalilo dobrze ale juz po godzinie pojawil sie bład hamulca recznego na zegarach teraz nie wiem czy zakupiony moduł z koncowka H jest wadliwy czy jednak to moze wina czujnika sprzegła :/

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Bledy wykasowałem auto odpalilo dobrze ale juz po godzinie pojawil sie bład hamulca recznego na zegarach teraz nie wiem czy zakupiony moduł z koncowka H jest wadliwy czy jednak to moze wina czujnika sprzegła :/

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Bledyte same co wczesniej?? Auto zle odpala przy bledach??

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Bledyte same co wczesniej?? Auto zle odpala przy bledach??

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Błedy jutro sprawdze , nie chce krecic jak wyswietla sie blad hamulca 10 razy wlacze zapłon i wkoncu odpali

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wazne czy blad hamulca znikl. Wtedy dalej pomyslimy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wazne czy blad hamulca znikl. Wtedy dalej pomyslimy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Jutro dam znac jakie sa błedy w vcds

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czy ktoś orientuje się jaki numer ma ramka do kierownicy ściętej 

kiera.jpg

Opublikowano

8K0419689 - pierscien

8X0419685 - znaczek s-line (wystarczy sam znaczek) wyciaga sie go z pierscienia

Opublikowano

s-l1000.jpg

Opublikowano

albo takie cos

s-l500.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, Gibons napisał:

8K0419689 - pierscien

8X0419685 - znaczek s-line (wystarczy sam znaczek) wyciaga sie go z pierscienia

Dzięki za wyczerpująca odpowiedź ??

Opublikowano
8 godzin temu, Gibons napisał:

s-l1000.jpg

Ciekawe jaka cena w Aso

Opublikowano

Patryk,

8K0419689 - pierścień - 322,39zł

8X0419685 - znaczek s-line - 175,42zł

8V0419673 - nakładka pod znaczek - 175,42zł 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.