Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, PIXI napisał:

Jeśli to Ci coś pomoże - to ja u siebie w polifcie 2012r mam takie jak podałeś, czyli z końcówką D.

Dzięki. Chociaż bardziej ucieszyłbym się gdybyś powiedział, że masz z końcówką P, bo są 2x tańsze :lol:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek, a etka co mówi o tych z końcówką P ?

Są takie w etce?

Może to tylko nastąpiła zmiana numeru części ?

Opublikowano

Jest napisane tak:

4G0907397D - A4, A5, A6, Q3

4G0907397P - A1, A3, VW Tuareg

Najwyżej jak już będę na etapie montażu lamp to zamówię jeden moduł z P i zwrócę jak nie będzie działać.

Opublikowano

...może te z D to zwykłe bixy, a z P skrętne ???

To oczywiście moje domysły.

Patrząc w Google różnią się trochę kształtem i D to hungary a P china .

Opublikowano
1 minutę temu, Tomek_091019 napisał:

Jest napisane tak:

4G0907397D - A4, A5, A6, Q3

4G0907397P - A1, A3, VW Tuareg

Najwyżej jak już będę na etapie montażu lamp to zamówię jeden moduł z P i zwrócę jak nie będzie działać.

Czyli z tego wynika, że tylko z D będą pasować do a4

 

Opublikowano

Z etki tak, ale na aukcji znalazłem lampy z A4 i miały moduł z P. Chyba, że gościu je składał z tego co miał pod ręką i nie sprawdzał nawet czy działają.

ed97b0a2437c854597f101d0a237.jpg

Opublikowano

Przetwornica do bixa też jest inna niż te moje ..

Nie mogę dodać fotki , bo za dużo ważą ... wyślę na PW

Opublikowano

Tomek podaj @ do Siebie ... bo nie idzie.

Opublikowano

gdyby ktoś szukał zderzaka tylnego z s4 kombi przed liftem to mam na sprzedaż, został mi po zmianie na liftowy

Opublikowano

Marcin

czujniki PDC są takie same czy jakieś różnice przy zmianie na polift?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
20 minut temu, marcin_o23 napisał:

gdyby ktoś szukał zderzaka tylnego z s4 kombi przed liftem to mam na sprzedaż, został mi po zmianie na liftowy

Jakieś foto i jaki kolor

Opublikowano

zderzak miałem pomalowany w kolor auta LY9B , jak zmniejsze rozmiar zdjęcia to jutro dam info w dziale sprzedam

Opublikowano
Godzinę temu, skrzypul napisał:

Marcin

czujniki PDC są takie same czy jakieś różnice przy zmianie na polift?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

ja zostawiłem czujniki z przedlifta, normalnie pasują do zderzaka poliftowego

fb9b4e3deeaa8ad0.jpg

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Panowie od jakich modeli podpasuje mi wiązka poduchy w kierownice z mf?

Mam kierownice czteroramienną z mf z B8 z 2008 roku z końcówką BG do tego pasujacą poduche z dwoma nabojami. Potrzebuję taką wiązkę w której będą pasowały wtyczki do poduchy i do przycisków mf, wtyczka do taśmy i tak idzie do wymiany bo kiera wpadnie do B6.

 8K0971589A jest w aso ciężko dostepna (podobno nie ma w pl i trzeba czekać dwa tygodnie o ile bedzie u niemca) może da się wpasować coś innego? 

Opublikowano
8 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Panowie od jakich modeli podpasuje mi wiązka poduchy w kierownice z mf?

Mam kierownice czteroramienną z mf z B8 z 2008 roku z końcówką BG do tego pasujacą poduche z dwoma nabojami. Potrzebuję taką wiązkę w której będą pasowały wtyczki do poduchy i do przycisków mf, wtyczka do taśmy i tak idzie do wymiany bo kiera wpadnie do B6.

 8K0971589A jest w aso ciężko dostepna (podobno nie ma w pl i trzeba czekać dwa tygodnie o ile bedzie u niemca) może da się wpasować coś innego? 

Na 99% mam okablowanie poduszki MF o numerze 8K0971589A na sprzedaż. Sprawdze popołudniu i dam Ci znac.

Opublikowano

Panowie pytanko powoli zbieram graty do klimy dwustrefowej większość mam już zebrane ale najważniejsze pytanie czy czujniki mają być 6Q0820539 czy 8K0820539 i czy w plastikach kanału dolotowego są miejsca na te czujniki.  

Opublikowano
14 godzin temu, skrzypul napisał:

Marcin

czujniki PDC są takie same czy jakieś różnice przy zmianie na polift?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Są takie same

 

Ja mam zderzak polifotwy S4 jakby ktoś chciał LY9B

Opublikowano

A maski i błotniki poliftowych LY9B ktoś nie ma [emoji14]?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 22.01.2018 o 00:02, PIXI napisał:

...może te z D to zwykłe bixy, a z P skrętne ???

To oczywiście moje domysły.

Patrząc w Google różnią się trochę kształtem i D to hungary a P china .

Nie ma to nic wspólnego z lampami skrętnymi i zwykłym bixem. (Za skrętność odpowiada oddzielny moduł)

Z tego co pamiętam to nie ma znaczenia jaka jest końcówka tych modułów, ale muszę jeszcze to sprawdzić (coś mi się wydaję, że ja mam założone od VW . . . )

Opublikowano

A z innej beczki, przy wymianie poduszki (łożyska) amorków przednich, trzeba coś jeszcze kupować, czy samo łożysko wystarczy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.