Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wartość popiołu została niedawno wyzerowana. Dpf był czyszczony? Jaki przebieg aktualnie?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przebieg 260.000, DPF nigdy nie ruszany. 

Opublikowano

Jeżdżę wkoło komina niestety, raz w tygodniu trasa 20km. DPF wypala się średnio co 400km. Około. 

Opublikowano

Więc kto wyzerował wartość popiołu?

Opublikowano

Raczej nikt. Nikt oprócz mnie tego nie dotyka. 

Opublikowano

Odkąd masz to auto?

Wartość popiołu nie mogła się sama wyzerować.

Grzebał ktoś w sterowniku silnika?

Opublikowano

Auto mam od jakichś dwunastu lat. Parę lat temu miałem zmienianą mapę silnika, to wszystko. 

Opublikowano

Parę lat? Ile km przejechałeś od tamtego czasu?

Opublikowano

41.500km

Opublikowano

Właśnie mi się dopalił do końca. Teraz wygląda tak:

IMG_8809.thumb.jpeg.ad0c502e6258351e83a2ce1f028a2dbf.jpeg

 

Opublikowano

0,01 l przybywa co ok. 12-15 kkm więc przypuszczam, że ktoś wyzerował wartość popiołu jakieś 80-90 kkm temu, lub tuner wyzerował i coś nagrzebał w mapie. Jedno jest pewne, samo się nie wyzerowało, nie ma takiej możliwości, nawet przypadkowo, bo w tym celu należy naprawdę kilka koroków wykonać.

Opublikowano

Znajomy wgrywał mi takiego, można powiedzieć, gotowca. Coś na zasadzie, zgrywasz mapę, wysyłasz do "specjalistów", oni za jakiś czas wysyłają z powrotem przerobioną, koleś ja wgrywa i tyle. Nie wiem, może coś zyebali. A reszta parametrów? Wygląda ok?

Opublikowano

10 hPa po regeneracji jest co prawda nie za dużo ale już więcej niż w częściowo zapełnionym dpf. Wartości sadzy wyglądają na jeszcze w miarę normalnie. Jeżeli auto ma rzeczywiście 260 kkm z pierwszym dpfem i profil jazdy to krótkie odcinku, to warto pomyśleć niebawem o czyszczeniu dpf.

Opublikowano

Super! Dzięki ponownie!

Opublikowano

Kurde, większość kolegów z czasów kiedy zaczynałem na B8 Troooop już dawno pokupowała nowe auta i udziela się na innych grupach. Tylko ja, niezmiennie, walczę z moim skarbem. ? Ale co zrobić jak mi inny nie potrzebny? Tyle w niego wrezałem, że pewnie zostaniemy razem do końca - mojego lub jego. ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam 

Wie ktoś może po jakich kodach rozpoznam polifty S-Line ,starsze wersje miały oznaczenie E4J (B6/7/8) ,obserwuje kilka b8,5 i wszystkie maje E0A a pakiety wew i zew,tylko na końcu jest oznaczenie WQS- S-Line czyżby to było to? 

Sorry,pisze z tel nie da się tego pyska usunąć.

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano
W dniu 13.11.2024 o 21:42, Hohe napisał(a):

Tylko ja, niezmiennie, walczę z moim skarbem.

 

A my cały czas czytamy i się wzorujemy na Twojej walce :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, rozbierał któryś tylne lampy z błotników, te tzw "neony" z polifta? Pytam bo coś mi z jednej strony zaczyna pulsować, może dałoby się wymienić diode albo chociaż sprawdzić.

Opublikowano

Mam podobny problem.:cygaro:

Z jednej strony przestała świecić  dioda LED

Rozumiem, że nie warto bawić się w jakieś naprawy tylko lepiej kupić nową lampę? Mam rację??

Na załączonym zdjęciu zaznaczona ta dioda która przestała świecić.

LED 3.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ja mam takie lampy. Zdjęcie, co prawda, nie moje, ale wiadomo o co chodzi. 

IMG_0218.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.