Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy felga 18' et52 o szerokości 9' ,z oponą 245/40 ,wejdzie na b8 bez obcierania itp problemów??

Wejdzie tylko to ET cos za bardzo duze :kwasny: szukaj małego ET 28-35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem wam że jak pierwszy raz zobaczyłem tylne lampy w poliftowej a4 to pomyślałem :sick3: ale zmieniłem zdanie są :kox:

Detroit_5597415.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jak pierwszy raz zobaczyłem tylne lampy w poliftowej a4 to pomyślałem :sick3: ale zmieniłem zdanie są :kox:

Detroit_5597415.jpg

Szkoda ze do b8 nie podejda...

send from my zx-spectrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ... :)

widze, ze Piotrek ma duzo wolnego czasu... :P

Kto Wam takich glupot naopowiadał, ze miałobyc wiecej :P

namawiam kolegow z 'wysokomocowa' :wink4: wersja do napisania kilku slow o prowadzeniu sie auta..

jak sie takie autko rozni od serii w parametrach przyspieszenia do 100 kmh, elastycznosci itp?

czy przy takiej mapie czujesz np, ze silnik jest bardziej elastyczny?

lepiej sie smiga po kretym czy jest to tylko walka o wynik na prostej?

i jeszcze: mieliscie okazje porownac swoje 3.0 TDI z 2.0 TFSI ?

chodzi przede wszystkim o podsterownosc i prowadzenie auta w zakretach.. v6 jest sporo ciezsze od r4...

bardzo jestem ciekaw Waszych opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jak pierwszy raz zobaczyłem tylne lampy w poliftowej a4 to pomyślałem :sick3: ale zmieniłem zdanie są :kox:

Detroit_5597415.jpg

Szkoda ze do b8 nie podejda...

Jak nie jak tak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy felga 18' et52 o szerokości 9' ,z oponą 245/40 ,wejdzie na b8 bez obcierania itp problemów??

Wejdzie tylko to ET cos za bardzo duze :kwasny: szukaj małego ET 28-35

Grzesiu wszystko poniżej ET35 będzie obcierało na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jak pierwszy raz zobaczyłem tylne lampy w poliftowej a4 to pomyślałem :sick3: ale zmieniłem zdanie są :kox:

Detroit_5597415.jpg

Szkoda ze do b8 nie podejda...

Jak nie jak tak :gwizdanie:

właśnie Cuber masz już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy felga 18' et52 o szerokości 9' ,z oponą 245/40 ,wejdzie na b8 bez obcierania itp problemów??

Wejdzie tylko to ET cos za bardzo duze :kwasny: szukaj małego ET 28-35

Grzesiu wszystko poniżej ET35 będzie obcierało na 100%

No właśnie w tym jest problem że bardzo dużo fajnych wzorów np od a5 ,jest z małym et a takie wiadomo będzie darło o nadkole :wallbash:, dlatego pomyślałem ze przy szerokiej feldze 9' to nawet przy stosunkowo dużym et koło się tak mocno w nadkole nie schowa..

Boje się tylko żeby nie tarło o amortyzator, oraz masy takiej szerokiej felgi..

Ogólnie szukam jakiś fajnych ori 18 nastek ,jak coś się komus rzuci w oczy na jakims allegro czy coś, to śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najładniejsze 18 jakie znam to te które obecnie ma Cuber i te które sprzedawał jedrekx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym jest problem że bardzo dużo fajnych wzorów np od a5 ,jest z małym et a takie wiadomo będzie darło o nadkole :wallbash:

turdzi kiedyś wstawiał foto (albo tu, albo w swoim wątku) B8 na 18tkach z A5 i pasowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najładniejsze 18 jakie znam to te które obecnie ma Cuber i te które sprzedawał jedrekx

Zgadzam się ,te fele wyjątkowo dobrze pasują do bryły b8 ,do tego są masywne dlatego wyglądają spoko nawet w 18..

tylko sa troche oklepane, ale cóż nie można mieć wszystkiego :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie widuję mało B8 i A5 na tej feldze (bynajmniej u mnie w Bydgoszczy). ja byłem jednym z nielicznych, który miał taką felgę. w A5 ten wzór jest o tyle fajniejszy, że koła są szersze (8,5") i mają ET29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 jeszcze daleko do oklepanego auta a co dopiero ten felunek - kupuj i się nie zastanawaij bo jak wspomniałeś jak na 18 wyglądają bogato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadaj z Cuberem żeby Ci swoje sprzedał bo moje już poszły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej za połowę mniej kupić Thule? we wrześniu kupowałem ojcu bagażnik rowerowy na klapę do Q7. w ASO mi powiedzieli chyba koło 2000, a za Thule (ten sam model tylko z napisem Thule, a nie ze znaczkiem Audi) zapłaciłem koło 1000zł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie widuję mało B8 i A5 na tej feldze (bynajmniej u mnie w Bydgoszczy). ja byłem jednym z nielicznych, który miał taką felgę. w A5 ten wzór jest o tyle fajniejszy, że koła są szersze (8,5") i mają ET29

W łodzi 90% b8 jakie widuje to śmiga na 16 :), za to sporo jest a5 /q7/ a3 na tych felgach.

Nie zmienia to jednak faktu że jak się trafią w dobrej kasie ,to je łykne bo mi się podobają i najwyzej jakis dystans wrzucę..

gadaj z Cuberem żeby Ci swoje sprzedał bo moje już poszły :naughty:

Twoje by tarły dlatego nawet nie składałem propozycji..

Jeżeli Cuber bedzie sprzedawał , to jak najbardziej jestem chętny. Może czyta wątek :wink4:

Czy ma ktoś wiedzę od jakiej innej audioli pasują oryginalne bagażniki do b8 kombi. Wyczytałem gdzieś że pasuje bagażnik od a3 sportback, Q5 i a6 kombi po 2005.

nie wiem jak do avanta, ale ostatnio założyłem do siebie bagażnik Thula właśnie od a3 tylko 3d, trzeba było tylko adapter za 100pln kupić,

więc długość belek jest wystarczająca może od sportb tez styknie. Najlepiej zadzwoń tu: http://www.cubik.pl/ , spoko chłopaki na pewno będą wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie widuję mało B8 i A5 na tej feldze (bynajmniej u mnie w Bydgoszczy). ja byłem jednym z nielicznych, który miał taką felgę. w A5 ten wzór jest o tyle fajniejszy, że koła są szersze (8,5") i mają ET29

W łodzi 90% b8 jakie widuje to śmiga na 16 :), za to sporo jest a5 /q7/ a3 na tych felgach.

Nie zmienia to jednak faktu że jak się trafią w dobrej kasie ,to je łykne bo mi się podobają i najwyzej jakis dystans wrzucę..

gadaj z Cuberem żeby Ci swoje sprzedał bo moje już poszły :naughty:

Twoje by tarły dlatego nawet nie składałem propozycji..

Jeżeli Cuber bedzie sprzedawał , to jak najbardziej jestem chętny. Może czyta wątek :wink4:

Czy ma ktoś wiedzę od jakiej innej audioli pasują oryginalne bagażniki do b8 kombi. Wyczytałem gdzieś że pasuje bagażnik od a3 sportback, Q5 i a6 kombi po 2005.

nie wiem jak do avanta, ale ostatnio założyłem do siebie bagażnik Thula właśnie od a3 tylko 3d, trzeba było tylko adapter za 100pln kupić,

więc długość belek jest wystarczająca może od sportb tez styknie. Najlepiej zadzwoń tu: http://www.cubik.pl/ , spoko chłopaki na pewno będą wiedzieć.

niedługo będzie taka jedna B8 na 19" napewno nie oklepanych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy felga 18' et52 o szerokości 9' ,z oponą 245/40 ,wejdzie na b8 bez obcierania itp problemów??

Wejdzie tylko to ET cos za bardzo duze :kwasny: szukaj małego ET 28-35

Grzesiu wszystko poniżej ET35 będzie obcierało na 100%

U mnie jest ET 32 245/35/19 i nic nie obciera :mysli: ... a i zawias -40 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej za połowę mniej kupić Thule? we wrześniu kupowałem ojcu bagażnik rowerowy na klapę do Q7. w ASO mi powiedzieli chyba koło 2000, a za Thule (ten sam model tylko z napisem Thule, a nie ze znaczkiem Audi) zapłaciłem koło 1000zł :good:

rozważam opcje zakupu thule i wiem że prawie tyle kosztuje oryginał w ASO co piszesz, na allegro nie ma oryginałów do b8 kombi. Są za to do a3 sportback i q5 a w kilku niesprawdzonych źródłach netowych czytałem że pasują do a4 b8 kombi. Stąd pytanie czy ktoś coś wie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...