Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio na jakiejś aukcji widziałem fotele do b8 w taka szarą kratę (jakby szkocka krata) Fotele kubełkowe s-line. Była taka tapicerka w naszych modelach? czy może ktoś sam sobie obszywał?

http://s30.postimg.org/avhp2z1wd/fotel.jpg

Widziałem taką tapicerkę w poliftach - fotele sportowe. To nie są s-line tzn różnica tylko taka, że nie ma znaczka i inny materiał. S-line to boczki siedzeń w skórze, a po środku materiał speed lub alcantara, lub całe w skórze, chyba, że się mylę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam bym sobie chętnie coś takiego zainstalował. Tylko są 2 problemy :

Na zdjęciu jest chyba zderzak od s4 a ja mam zwykły i niewiem jakby to wyglądało a druga sprawa to chłopaki z audizine ściągają to z Chin, a całkowity koszt wynosi ok. 400usd :facepalm:

Ale do tego co na zdjęciu można jeszcze machnąć taką samą siatkę przy przeciwmgielnych i wtedy już wygląda mega kozacko.

Olinek jaki masz kolor fury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie rejestracja ?? Jak dla mnie to rzeź trochę, tuning ala Calibra diody i płomienie

. Gdyby to nie było w Audi to każdy by powiedział że to kicz.

No ale ... są gusta i guściki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na jakiejś aukcji widziałem fotele do b8 w taka szarą kratę (jakby szkocka krata) Fotele kubełkowe s-line. Była taka tapicerka w naszych modelach? czy może ktoś sam sobie obszywał?

http://s30.postimg.org/avhp2z1wd/fotel.jpg

ja mam takie fotele ori w A5 polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie rejestracja ?? Jak dla mnie to rzeź trochę, tuning ala Calibra diody i płomienie
. Gdyby to nie było w Audi to każdy by powiedział że to kicz.

No ale ... są gusta i guściki :wink:

No właśnie, są gusta i guściki :wink:

Mi się osobiście podoba, a już na czarnym aucie jest kosa :)

Jedyne co bym w tym skasował to znaczek RS4, no i faktycznie problem pojawia się z mocowanie tablicy rejestracyjnej, gdyby ją wrzucić na środek to cały efekt jak krew w piach, w USA nie montują wcale tablicy lub montują po boku.

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

No faktycznie cena lekko przegięta. Chociaż z drugiej strony jeśli u żółtych sama atrapa kosztuje 200-300usd + transport + cło + VAT to nie wychodzi najgorzej te 1400zł.

Ale jednak to i tak dużo ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na jakiejś aukcji widziałem fotele do b8 w taka szarą kratę (jakby szkocka krata) Fotele kubełkowe s-line. Była taka tapicerka w naszych modelach? czy może ktoś sam sobie obszywał?

http://s30.postimg.org/avhp2z1wd/fotel.jpg

ja mam takie fotele ori w A5 polift

A ja mam takie na sprzedaż :) podgrzewane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli atrapa z RS4 jest kojarzona z Calibrami to trochę smutne :(

Caracara mam białą (ibis) z czarnym dachem. :)

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

Oto moje, muszę znaleźć chwilę żeby wątek otworzyć :), no i zrobić poradnik np. jak zmienić pompę wody w TFSI :).

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skądś mi się on kojarzył :D Wrc, Ty masz chyba kartotekę całego forum :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kojarzę atrapy RS4 z Calibrą tylko siatki które są w tej atrapie i generalnie taki siatex kojarzy mi się z tanim tuningiem, no ale to w Audi to oczywiście jest RS mega wypas ... Chciałem tylko tutaj zaznaczyć ze mnóstwo bajerów które w zwykłym tuningu garażowym były by kiczem i tandetą trafiając na auto markowe w fabryce robi wielkie wow.

Druga sprawa to insza inszość jak jest wszystko RS a co innego jak jest zwyklak zderzak i na nim taka atrapa z siatką, stąd to skojarzenie z Calibrami, oczywiście tymi typowymi gatunku pocódowanych, bo sama Calibra jako auto fabryczne jest bardzo ładna według mnie, ale to też tylko moje zdanie.

No a z tą rejestracją to ciekawa sprawa, jak to fabrycznie rozwiązują na naszym rynku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skądś mi się on kojarzył :D Wrc, Ty masz chyba kartotekę całego forum :facepalm::decayed:

Musze miec jako MOD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli ten look kojarzy się z Calibrą, to chyba kupię Calibrę ;)

Heh, no co ... co ma powiedzieć ładnie jest, wszystko jak widać kwestia dobrania kolorystyki i odpowiedniego zdjęcia, każdy drobiazg się liczy, nawet brak rejestracji zmienia zupełnie wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i tutaj cena jest już przystępniejsza. Tylko znowu doliczyć cło+vat+transport wyjdzie ponad 1000zł, więc chyba lepiej kupić ten z allegro, gdzie jest cały zderzak razem z tą siatką przy przeciwmgielnych :)

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

Ja nie kojarzę atrapy RS4 z Calibrą tylko siatki które są w tej atrapie i generalnie taki siatex kojarzy mi się z tanim tuningiem, no ale to w Audi to oczywiście jest RS mega wypas ... Chciałem tylko tutaj zaznaczyć ze mnóstwo bajerów które w zwykłym tuningu garażowym były by kiczem i tandetą trafiając na auto markowe w fabryce robi wielkie wow.

Druga sprawa to insza inszość jak jest wszystko RS a co innego jak jest zwyklak zderzak i na nim taka atrapa z siatką, stąd to skojarzenie z Calibrami, oczywiście tymi typowymi gatunku pocódowanych, bo sama Calibra jako auto fabryczne jest bardzo ładna według mnie, ale to też tylko moje zdanie.

No a z tą rejestracją to ciekawa sprawa, jak to fabrycznie rozwiązują na naszym rynku ??

Żebyś mnie źle nie odebrał ;) Nie atakuje Cię ;)

Mi się to po prostu podoba i nie kojarzy mi się z Calibrą spod wiejskiej dyskoteki :)

Chyba czas zacząć planować wydatki w budżecie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja też nie atakuję :wink: Po to jest to forum żeby dyskutować i opisywać swoje spostrzeżenia.

Jak bym miał doradzić to fajniej było by takie coś na zderzaku od s-line zrobić, tylko czy kratki da się zakupić do takiego zderzaka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...