Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec wściekły bo nie dostanie kasy z ubezpieczenia. Z reguły za (max) trzyletnie auto dostają cenę zakupu z powrotem. Handlarze częściami wściekli. Konsumenci wściekli. Tylko psy zadowolone bo im słupki podskoczyły;)

Audi wściekłe bo nowych fur niemcom nie sprzeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry!

Szanowni państwo, poszukuje jakiegoś specyfiku, ktorym możnaby potraktować plastiki żeby przestały skrzypiec. Chodzi mi o coś, czym możnaby posmarować miejsca styku, tak żeby zrobiła się potem z tego jakby guma, czy jakaś taka warstwa, która zapobiegłaby skrzypieniu. Nie wiem czy coś takiego istnieje. Wiem że można użyć taśmy Tesa, ale nie wszędzie się to niestety nadaje. Jak wy sobie z tym radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, musi mi ktoś pomóc.

Dalej drażę temat działania wizualizacji w PDC po zmianie navi na 3G+.

Podobno oryginalnie jak się ma 3G+ to PDC jest w sterowniki Elektryki?

Czy ktoś wie lub ma sterownik 4 kanałowy PDC aby obsłużył wizualizację?

Pomóżcie bo nikt nic nie wie, lub tajemnica.

Panowie, ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon, będziemy wysyłać Ci paczki i mydło w płynie abyś nie opuścił na podłogę... :grin:

Spoko :)

Jakby ktoś części potrzebował to coś się znajdzie :) :) :) :) :)

:facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzień dobry!
Szanowni państwo, poszukuje jakiegoś specyfiku, ktorym możnaby potraktować plastiki żeby przestały skrzypiec. Chodzi mi o coś, czym możnaby posmarować miejsca styku, tak żeby zrobiła się potem z tego jakby guma, czy jakaś taka warstwa, która zapobiegłaby skrzypieniu. Nie wiem czy coś takiego istnieje. Wiem że można użyć taśmy Tesa, ale nie wszędzie się to niestety nadaje. Jak wy sobie z tym radzicie?

może teflon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Szanowni państwo, poszukuje jakiegoś specyfiku, ktorym możnaby potraktować plastiki żeby przestały skrzypiec. Chodzi mi o coś, czym możnaby posmarować miejsca styku, tak żeby zrobiła się potem z tego jakby guma, czy jakaś taka warstwa, która zapobiegłaby skrzypieniu. Nie wiem czy coś takiego istnieje. Wiem że można użyć taśmy Tesa, ale nie wszędzie się to niestety nadaje. Jak wy sobie z tym radzicie?

może teflon?

W jakiej postaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem :D

Policja była z ZGC, dziupla w Lubinie :D to już druga taka akcja w ostatnim czasie w rejonie.

A myślicie że skąd biorą się części na giełdzie w Lubinie :D

Dobrze że ich capneli mogę spać spokojnie :D

Panowie, jezdzi ktos na felgach 19'' 9j et 33 i kapciach 255/35? miesci sie to w A4 bez obcierania? zawias mam 1BL

U mnie się miejści felgi z rs. Jedynie to delikanie niszczy lakier na nadkolu od kamieni.

Nie powiem jaki mam zawias ale auto siedzi niżej. Czerwone sprężyny i krótki skok amora. Fajnie się lata ale czasem dziury dają znać pasażerom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darecy to nie śmieszne, to mój rejon bardzo bliski. Mówilem ci ze u nas takie zlodziejstwo panuje kolo granicy. Normalnie jak cie skroją w tygodniu to mozesz jechac do Lubina i swoje części kupić. Powinni tym sku#^$_^*lom odrazu rece obcinać, nie wyobrazam sobie ze wstaje rano a fury nie ma pod oknem :/ Niemiec moze by sie cieszyl ale u nas to raz ze pewnie zlodzieje z ubezpieczalni zaraz by znalezli pretekst zeby nie wyplacic albo kwote obnizyc. A jak auto tak fajnie pomodzone jak moje to gdzie pozniej drugie takie kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W jakiej postaci?

w sprayu, kiedys mi mechanik czyms takim trzeszczące gumy smarował i pomogło jak ręką odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece do CAGA są w śmiesznie tanie...napisz do Dzika i wymień wszystkie cztery od razu. Ja za NGK płaciłem 43 zł za sztukę.

Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...