Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/multifunktionslenkrad-s-line-audi/877373269-223-1968?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 

Kierownica ścięta sline z multi. Stan taki sobie, można by obszyc. 100euro z wysyłką. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, co się stało, że naszego forum nie ma na tapatalk? 

Opublikowano

Ktoś chętny na blendy b&o 4 sztuki drzwi? Pisać na pw z ceną ?

Opublikowano
5 godzin temu, MaciekPL napisał:

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/multifunktionslenkrad-s-line-audi/877373269-223-1968?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 

Kierownica ścięta sline z multi. Stan taki sobie, można by obszyc. 100euro z wysyłką. 

Trochę zajechana ale i tak ciekawa oferta , szkoda ze już kupiłem bo podjechałbym ją obejrzeć mam 30km  akurat ?

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano
30 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Trochę zajechana ale i tak ciekawa oferta , szkoda ze już kupiłem bo podjechałbym ją obejrzeć mam 30km  akurat ?

Dokładnie, nowo obszyc i będzie jeszcze korzystnie. 

Opublikowano

Nie szuka ktos recaro w dobrej cenie ?

Opublikowano
42 minuty temu, Wojtek_A4 napisał:

Nie szuka ktos recaro w dobrej cenie ?


Poka co masz * jakies fotke spy chociaz

Opublikowano

zwariowal mi tempomat,wcisniecie hamulca dezaktywuje go,ale sprzegla juz nie,moge zmienic bieg i tempomat dalej dziala 

Opublikowano
2 minuty temu, Tomeks napisał:

zwariowal mi tempomat,wcisniecie hamulca dezaktywuje go,ale sprzegla juz nie,moge zmienic bieg i tempomat dalej dziala 

No to czujnik sprzęgła 

masz vcds? Wejdź w bloki i sprawdź czy działa 

Opublikowano

no tak pomyslalem,ale nie byloby wtedy problemu z odpalaniem?...sprzeglo musi byc wcisniete zeby odpalic

Opublikowano
4 minuty temu, Tomeks napisał:

no tak pomyslalem,ale nie byloby wtedy problemu z odpalaniem?...sprzeglo musi byc wcisniete zeby odpalic

Jedynie wziąć i sprawdzić na vcds błędy 

kodowałes coś ostatnio? Może zakodowany pod automatyczna skrzynie, i nie odczytuje go

pewnie błąd automatu będzie 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

ostatnio tylko IC byl montowany

 

w ktorym miejscu to sie sparwdza vagiem?

Opublikowano
5 minut temu, Tomeks napisał:

ostatnio tylko IC byl montowany

 

w ktorym miejscu to sie sparwdza vagiem?

Silnik, bloki pomiarowe i grupa 006, w drugiej pozycji jak najedziesz masz podpowiedzi 

pedal hamulca i sprzęgła chyba pole drugie, będzie 1 lub 0 

Opublikowano

wzialem kompa,szukam kluczykow....i zajazylem,ze oddalem dzisiaj auto na wymiane drzwi?

 

za tydzien sprawdze,dzieki

Opublikowano
44 minuty temu, Tomeks napisał:

zwariowal mi tempomat,wcisniecie hamulca dezaktywuje go,ale sprzegla juz nie,moge zmienic bieg i tempomat dalej dziala 

Moim zdaniem to jest normalne. Inaczej byłoby bez sensu. U mnie przy ACC też tak działa. 

Opublikowano

u mnie zawsze hamulec,czy sprzeglo dezaktyowaly tempomat,u brachola w A5 jest tak samo,w B7 i passacie tez mialem tak samo

Opublikowano

U mnie dezaktywuje kiedy dam na "luz" i puszczę sprzęgło. Sprawdź u brata jeszcze raz. 

Opublikowano

No chyba, że zwykły tempomat zachowuje się inaczej, ale szczerze - to byłoby niepraktyczne. 

Opublikowano

wystarczylo musnicie sprzegla i wylaczalo 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.