Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też przez to przechodziłem, ale w C6. Zrobiłem 1200km na takim mocno huczącym łozysku (nie miałem wyjścia bo harmonogram był napięty), ale starałem się nie przekraczać 120 na wszelki wypadek ;) 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 2.06.2018 o 19:31, Kris0112 napisał:

Witam Panowie dziś zmienilem lampy tył w przedlifcie avant na poliftowe neony. Wszystko wydaje sie dziala prawidlowo tzn neon swieci tylko jako pozycja( nie zaswieca sie razem ze stopem) ,stop to stop, przeciwmgielne działaja ,kierunki tez. Zero bledów na kompie. Tylko mam dziwne wrażenie ze ten neon nie świeci cala swoja mocą tylko jest jakby troche zaciemny. Moze to tylko wrażenie i tak ma być czy moze gdzie szukac zeby go zrobic mocniejszy?

Jasność neonu koduje się, zależy jaki masz moduł komfortu bo z tego co pamiętam to nie na każdym dało się dać na 100%.

Opublikowano
31 minut temu, mlody020 napisał:

Jasność neonu koduje się, zależy jaki masz moduł komfortu bo z tego co pamiętam to nie na każdym dało się dać na 100%.

Już ogarnął 

Opublikowano

Tak temat już opanowany nowe lampy pieknie swieca.

Opublikowano
W dniu 3.06.2018 o 14:18, lapidem napisał:

Szukam mechanika z Ustki/Słupska jakiegoś godnego polecenia - ktoś? coś? - rozleciało mi się łożysko 800km od domu i totalnie nie wiem do kogo uderzyć :( podrzućcie jakieś namiary....

Ja natomiast miałem ten przypadek w takich okolicznościach, że ruszałem z domu i wszystko baja dojechałem do Poznania ok. 300 km i łożysko prawy przód zaczęło strasznie wyć. Żeby było ciekawiej pora to sobota popołudnie a wieczorem musiałem być już w Luksemburgu ...

Decyzja jedziemy dalej hałas w środku był okrutny ale przy ok. 200 km/h było już jakby ciszej ?

Zrobiłem ok. 1000 km i później już na miejscu wspólnie z kuzynem wymieniłem u niego w garażu a za łożysko FAG zapłaciłem 90 Euro przy wybiciu samo się rozpadło a piastka była lekko odbarwiona na fioletowo ?

Jestem pewny, że do domu z powrotem już bym nie dojechał heheh.

Opublikowano

Panowie mam pytanie osłony podwozia te długie i krótkie pasują od allroad do zwykłej wersji? Czy będą inne??

Opublikowano

Pozwolę sobie tu wkleić:

Problem z jedynką

Może ktoś zerknie i doradzi. 

Opublikowano
W dniu 4.06.2018 o 23:28, yanosho napisał:
W dniu 3.06.2018 o 14:18, lapidem napisał:

Szukam mechanika z Ustki/Słupska jakiegoś godnego polecenia - ktoś? coś? - rozleciało mi się łożysko 800km od domu i totalnie nie wiem do kogo uderzyć :( podrzućcie jakieś namiary....

 

2 mechaników nie dało rady (brak narzędzi/umiejętności) 3 ledwo sobie poradził (3,5h)... ale łożysko wymienił. Oczywiście historia nie ma jeszcze finału ponieważ jednocześnie rozchuczały się obydwa łożyska... z drugim umawiam się już do Dev bo nie mam siły na szukanie mechaników sensownych....

Opublikowano

Pany, automatyczne opuszczanie szyb po lewej stronie przod i tyl mi nie dziala. Szyby lecs w dół ale trzeba trzymac przycisk. Z prawej strony jak raz wcisne to same leca w dół. O co tu chodzi? 

Opublikowano
1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:

Pany, automatyczne opuszczanie szyb po lewej stronie przod i tyl mi nie dziala. Szyby lecs w dół ale trzeba trzymac przycisk. Z prawej strony jak raz wcisne to same leca w dół. O co tu chodzi? 

Spróbuj przytrzymać do końca otwieranie i potem zamykanie i powinno się zakodowac

Opublikowano
4 godziny temu, lapidem napisał:

2 mechaników nie dało rady (brak narzędzi/umiejętności) 3 ledwo sobie poradził (3,5h)... ale łożysko wymienił. Oczywiście historia nie ma jeszcze finału ponieważ jednocześnie rozchuczały się obydwa łożyska... z drugim umawiam się już do Dev bo nie mam siły na szukanie mechaników sensownych....

No to niezle asy, u mnie z przodu po obu stronach wymienil moj znajomy, mechanik ciezarowek, nie potrzebowal zadnych specjalnych narzedzi ani nic, pieknie wszystko zlozyl i tyle :D

Opublikowano
W dniu 7.06.2018 o 18:53, Hohe napisał:

Pozwolę sobie tu wkleić:

Problem z jedynką

Może ktoś zerknie i doradzi. 

Chyba znalazłem przyczynę moich problemów. 

Czy ten lewarek powinien tak cały latać?

Spoiler

 

 

Edytowane przez Hohe

Opublikowano
9 godzin temu, Hohe napisał:

Chyba znalazłem przyczynę moich problemów. 

Czy ten lewarek powinien tak cały latać?

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Naprawdę nikt z Was nigdy tego nie rozbierał, nie widział? Czy wszyscy pojechali na wakacje?

Opublikowano

Do czego służy ta dodatkowa przepustnica w obudowie filtra powietrza w 2.0 TDI ?

Opublikowano

Jest jakaś różnica w klapie A4 B8 przedlift między S-line, a zwykłą?

Opublikowano
42 minuty temu, JawoR36 napisał:

Jest jakaś różnica w klapie A4 B8 przedlift między S-line, a zwykłą?

Nie ma, lotka tylko jest inna. 

Opublikowano
58 minut temu, JawoR36 napisał:

Jest jakaś różnica w klapie A4 B8 przedlift między S-line, a zwykłą?

Tylko lotka inna tzn jest nakladka sline

Opublikowano
W dniu 9.06.2018 o 16:13, Kris0112 napisał:

Tylko lotka inna tzn jest nakladka sline

Szczerze mówiąc pytałem o sedana ?

Opublikowano

Mam małe pytanko. Planuję kupić B8 i kilka dni temu w podziemnym parkingu centrum handlowego widziałem taką B8. Bardzo mi się podoba. Czy ten kolor to daytona grey pearl effect czy może jakiś inny pearl effect ?

03.jpg01.jpg02.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.