Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22 minuty temu, mariusz36 napisał:

Niema żadnej blaszki , to jest znaczek oryginalny S4 do oryginalnego grila , który ma uchwyt na ten znaczek przymocowany na stałe .

Dobrze wiedzieć. A byłem pewien, że jest ta blaszka. Nawet do etki zaglądałem ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 godzin temu, mariusz36 napisał:

Niema żadnej blaszki , to jest znaczek oryginalny S4 do oryginalnego grila , który ma uchwyt na ten znaczek przymocowany na stałe .

Czyli jakbym musiał go teraz przymocować? Czy trzeba będzie coś przerobić po swojemu?

Opublikowano

Jeśli chcesz go zamontować do zwykłego grila to musisz coś wymyślić . W oryginalnym  S4 ma specjalne mocowanie w które wchodzą te prowadnice . W odwrotną stronę też jest problem tzn. jak ma się grill z S4 i chce się ten znaczek usunąć to zostaje ten uchwyt , który jest prawie wielkości  znaczka . Wycięcie go równa się uszkodzeniem grila . Jak masz już znaczek , to może dokupić oryginalny grill z S4 ?

Opublikowano

Pytanko mam.

Jest auto na sprzedaż https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-177km-93-000-km-s-line-serwis-navi-xenon-ID6zYWDN.html#46d0b733b2

Nawigacja jest bez joysticka a na zdjęciach nawigacja 3D. Była taka ? Jakie ma oznaczenie ?

Opublikowano

3G low po 2011 roku

Opublikowano

Czy klapa bagażnika polift jest inaczej wyprofilowana w s-line niż zwykłym? Pytanie w kwestii doboru spoilera :hi:

Opublikowano
10 minut temu, Hugo napisał:

Czy klapa bagażnika polift jest inaczej wyprofilowana w s-line niż zwykłym? Pytanie w kwestii doboru spoilera :hi:

Pytałem o to niedawno tutaj, podobno to samo.

Opublikowano
21 godzin temu, pietrz44 napisał:

Pytanko mam.

Jest auto na sprzedaż https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-177km-93-000-km-s-line-serwis-navi-xenon-ID6zYWDN.html#46d0b733b2

Nawigacja jest bez joysticka a na zdjęciach nawigacja 3D. Była taka ? Jakie ma oznaczenie ?

Wydawało mi się że nie ma taki navi 3d bez joysticka w polifcie, wygląda to tak jak by zdjęcie tego wyświetlacza z nawigacją było nie od tego auta nie pasuje do reszty.

Edytowane przez Krzy0

Opublikowano
8 godzin temu, Hugo napisał:

Czy klapa bagażnika polift jest inaczej wyprofilowana w s-line niż zwykłym? Pytanie w kwestii doboru spoilera :hi:

Klapa sama w sobie jest od zwykłej poprzez sline do competition taka sama. Jedyna różnica to spoiler. Każdy Spoiler jest nakładany na tą blachę która jest w podstawowej wersji. Tak to wygląda w oryginale. Jak potrzebujesz jakieś zdjęcia dokładniejsze to mogę jutro zrobić. 

 

IMG_20180706_221518.jpg

Opublikowano

Kurcze jak to jest w końcu, do naszych a4 pasują rotory z Audi A5. 19cali 9j et33. Zastanawia mnie kwestia opony, jedni piszą że na 255 będzie wystawać trochę. Wiadomo że zależy też od opony, opona oponie nie równa. Przy oponie 245 było by bez obaw o jakieś ewentualne wystawanie? 

Opublikowano
8 minut temu, MaciekPL napisał:

Kurcze jak to jest w końcu, do naszych a4 pasują rotory z Audi A5. 19cali 9j et33. Zastanawia mnie kwestia opony, jedni piszą że na 255 będzie wystawać trochę. Wiadomo że zależy też od opony, opona oponie nie równa. Przy oponie 245 było by bez obaw o jakieś ewentualne wystawanie? 

To zależy jakie masz zawieszenie. Na 1bv będzie wystawać jakieś 2mm czyli praktycznie nie zauważalnie. Z oponą 255 na pewno będzie wystawać. Ja mam 235 i jest idealnie

Opublikowano
2 minuty temu, corradoowner napisał:

To zależy jakie masz zawieszenie. Na 1bv będzie wystawać jakieś 2mm czyli praktycznie nie zauważalnie. Z oponą 255 na pewno będzie wystawać. Ja mam 235 i jest idealnie

Ja mam 1be, za tydzień ładuje pro kit eibacha. Muszę jakoś ogarnąć ten temat, rotor mi ryje banie ale 8.5j jest bez szału. Gdybym odwiedzał forum przed zakupem to 9j by wpadło jak nic heh. 

Opublikowano

Dla mnie rotor to tylko z rs5 20x9 et26 i taki też kupiłem do siebie

Opublikowano

245 przy takim „et" jak podałeś będzie miodzio . Przy 255 będzie wystawać szczególnie z przodu i nie ma tu znaczenia ani opona ani felga . 

Opublikowano
1 minutę temu, mariusz36 napisał:

245 przy takim „et" jak podałeś będzie miodzio . Przy 255 będzie wystawać szczególnie z przodu i nie ma tu znaczenia ani opona ani felga . 

Czyli najpewniej kupić opony 245. To już sprawa załatwiona. ? 

Muszę powoli zacząć szukać, chyba że znowu przy szukaniu jakiś inny model znajdę. Niby te rotory oklepane już są, ale jakoś mi się one jeszcze widzą heh. 

Opublikowano
9 minut temu, mariusz36 napisał:

245 przy takim „et" jak podałeś będzie miodzio . Przy 255 będzie wystawać szczególnie z przodu i nie ma tu znaczenia ani opona ani felga . 

Nic nie będzie wystawać przy odpowiedniej glebie

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Kurcze jak to jest w końcu, do naszych a4 pasują rotory z Audi A5. 19cali 9j et33. Zastanawia mnie kwestia opony, jedni piszą że na 255 będzie wystawać trochę. Wiadomo że zależy też od opony, opona oponie nie równa. Przy oponie 245 było by bez obaw o jakieś ewentualne wystawanie? 

Mam u siebie te rotory z A5 ET33 plus oponki 235/40 i jest bajka

Opublikowano

Witam.

Panowie zna ktoś wymiary śruby i nakrętki trzymającej górne wahacze w przed lifcie ?

Opublikowano

Panowie tak to wyglada na ori najzwyklejszym najwyzszym zawieszeniu... myslicie ze przy -30 eibachach sie schowa? :D

Przy okazji widzicie zderzaczek rs4 spasowany na zwyklym b8 hehe :D

received_10216503188758554.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.