Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, l2k2 napisał:

Muszą być od avanta.

Dzięki wielkie :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam pytanie montował ktoś spojler na klapę bagażnika w sedanie ? ;) może coś polecić który będzie w miarę wykonany,czy coś to warte jest ? ;) 

Spojler

Opublikowano

Pisz do GacekUK, z tego co pamiętam 2 albo 3 razy zmieniał bo tez miał problem z jakością. 

Opublikowano
3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Pisz do GacekUK, z tego co pamiętam 2 albo 3 razy zmieniał bo tez miał problem z jakością. 

Dzięki za pomoc ?

Opublikowano

Nie ma problemu. 

Na dniach będę miał sprężyny z mojego auta 1be jakby ktoś potrzebował to pisać. 

Opublikowano

Czaje się na B8 z autohus.de. Dostałem raport Dekry o aucie i wujek google średnio tłumaczy opis. Jest coś w tym opisie czego powinienem się bać ? Jakie macie opinie o autohus w Bremie ?

Bez tytułu.jpg

Opublikowano

Potrzebuje wrzucić nowe mapy do MMI  3G+ z twardym dyskiem.  Mozna to jakos zrobic samemu bo dzwonilem do ASO i krzykneli 1900zł ?Teraz mam takie 

IMG_7690.JPG

Opublikowano

?dzięki 

Opublikowano

Eibach Pro Kit na pokładzie. Na amorkach 1BA i 245/35R19.

 

UIC8l2H.jpg

XLOpio5.jpg

qZD9eZI.jpg

Opublikowano

 1ba to mega koza. Ładnie siadło, ja dzisiaj też odbieram z takiego samego zabiegu ale z 1be. Takiej dużej różnicy nie będzie ale coś niżej siadzie i te prowadzenie się zmieni myślę. 

Opublikowano

No BA wygląda strasznie i to było pierwsze co kłuło w oczy przy zakupie, no ale zmienić to nie problem :) do auta rodzinnego, dla Żony z dzieckiem w zupełności wystarczy. Jeździłem na różnych zawiasach w A4, 1BA, BE, BV, gwinty itd i nie wiem skąd u nie których opinie, że po takiej zmianie auto prowadzi się z d*py, że buja jak na łajbie, że bardzo źle wybiera, że tłucze, dobija itd ... To mój nie pierwszy Eibach i zawsze w każdym aucie zdawał rgzamin, nawet ze zwykłymi amorkami i tak samo jest tutaj, jak dla mnie teraz komfort i prowadzenie to bajka, jeździ się bardzo przyjrmnie (dla mnie lepiej i z lepszym komfortem/tłumieniem niż na springach z BA) , nic nie tłucze, nie dobija, no i dla oka jest duuużo przyjemniejsze patrzenie teraz na ten samochód (co było głównym zamierzeniem) , więc jak najbardziej polecam taki zestaw to codziennego pyrkania :whistling:  :good:

Opublikowano
27 minut temu, KoJ@K napisał:

Eibach Pro Kit na pokładzie. Na amorkach 1BA i 245/35R19.

 

UIC8l2H.jpg

XLOpio5.jpg

qZD9eZI.jpg

Ładnie, równo ;) Same plusy?

Opublikowano
Godzinę temu, WydRos napisał:

Ładnie, równo ;) Same plusy?

Noo i dales mi do myslenia z tym einbachem... :) gdzie kupowales komplecik?

Edytowane przez dzinek5

Opublikowano

Panowie gdyby ktoś chciał, bo będę zakładał radar i musze mieć z dziura ?

w jednej brakuje paska chromu ale można drugi wyjąc albo dołożyć inny ?oddam za tyle ile dale na Ali 

jakos bdb 

A163DD11-47D9-4B6D-B48C-F151D9CB71BB.jpeg

Opublikowano

Orientuje się ktoś, czy te kratki pasują do przed lifta do zderzaka s-line ? 

Opublikowano
33 minuty temu, dzinek5 napisał:

Noo i dales mi do myslenia z tym einbachem... :) gdzie kupowales komplecik?

Udało mi się wyhaczyć od gościa z miasta obok za 3 stówki praktycznie nóweczki, on 2 miesiące na nich pojeździł, sprzedawał auto i je wyjął ? no i mi się udało ?

Opublikowano
46 minut temu, KoJ@K napisał:

Orientuje się ktoś, czy te kratki pasują do przed lifta do zderzaka s-line ? 

Do Sline nie pasują, tylko zwykły zderzak.

Opublikowano

Panowie czy tak kierownica podejdzie do b8 przed lifta ?

581E20DE-EB3C-4C16-ACDF-B37BBA113A29.png

Opublikowano

Witam 

Przymierzam się do zakupu b8 wpadła mi w oko ta sztuka, czy na pierwszy rzut oka widać coś niepokojącego?  Jak jest z tym sline 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-b8-2-0tdi-quattro-143-skora-wizualizacja-czujnik-serwis-idealna-sline-ID6AuAmw.html

pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.