Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to może w zwykłym jest inaczej, a ja już zapomniałem. Stary jestem, można mi wybaczyć. ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie na bank jest cos nei tak,bo moge zmienic biegi na wlaczonym temp

Opublikowano

Szukałem na forum ale nigdzie na to nie trafiłem, chce wyrzucić tylną wycieraczkę w szybie i zaślepić, co zrobić z wężykiem by czasami nie ciekło przerabiał ktoś ten temat? :)

Opublikowano

Panowie mam problem z klimatyzacją... Cały czas leci ciepłe powietrze, nie chłodzi. Jest różnicą między 15 a 28 stopni, ale tylko taka, że jest mniej albo bardziej gorąco ? VCDS nie wykazuje żadnych błędów w klimie.

Opublikowano

Załóż pompkę od sedana. Kosztuje parę groszy. 

Opublikowano
4 godziny temu, Tomeks napisał:

u mnie na bank jest cos nei tak,bo moge zmienic biegi na wlaczonym temp

Mnie się wydaje że w 1 b8 też mogłem zmieniać biegi przy tempomacie

Opublikowano
6 godzin temu, Gibons napisał:

Mnie się wydaje że w 1 b8 też mogłem zmieniać biegi przy tempomacie

U mnie też tak jest 

Opublikowano

W mojej b8 też mogę zmienić bieg, ale jeśli trwa to dłużej niż zwykle czuł np w trybie emeryta wtedy tempomat się wyłącza 

Opublikowano

Tak, wyłącza się jak trzymasz sprzęgło wciśnięte dłużej niż 30 sekund. 

Opublikowano

Okazuje się że wszyscy mamy popsute auta?

Opublikowano

Tak chyba jest już, sprawdzę dzisiaj w jeszcze jednym aucie. W b7 na sto procent po dotknięcie sprzęgła od razu się wyłączał tempomat A tu jak mówiłem po chwili gdzie jesteś w stanie zmienić bieg

Opublikowano

W B7 i np w A3 8p naciśniecie sprzęgła wyłączało tempomat w B8 mi nie wylaczalo tempomatu , po zmianie tempomatu na ACC też nie wyłaczało , moim zdaniem lepsze jest to rozwiązanie bo np jak jedziesz pod góre to śmiało możesz zmienić bieg na niższy . W poprzednich modelach zawsze mnie to wkurzało jak sie wyłączał.

Po naciśnięciu hamulca zawsze sie wyłącza nawet jak skrzynia automat jest 

Opublikowano
17 minut temu, Love-AUDI napisał:

W B7 i np w A3 8p naciśniecie sprzęgła wyłączało tempomat w B8 mi nie wylaczalo tempomatu , po zmianie tempomatu na ACC też nie wyłaczało , moim zdaniem lepsze jest to rozwiązanie bo np jak jedziesz pod góre to śmiało możesz zmienić bieg na niższy . W poprzednich modelach zawsze mnie to wkurzało jak sie wyłączał.

Po naciśnięciu hamulca zawsze sie wyłącza nawet jak skrzynia automat jest 

dokladnie tez tak mialem na zwylym i na acc

Opublikowano

Czyli jednak miałem rację. ?

Stary ale jary. ?

Opublikowano
49 minut temu, Hohe napisał:

Czyli jednak miałem rację. ?

Stary ale jary. ?

Faktycznie, u mnie tez się nie wyłącza po zmianie biegu?‍♂️

myle często b7 z b8

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Panowie, poratuje ktoś wiedzą w której grupie w ETCE znajdę nastawnik turbo? :D wczoraj ze 2h siedziałem i nie mogę tego znaleźć.

Opublikowano

Panowie czarna buda, grafit felga - jaki kolor zacisków robić? 

20180530_140627-490x1008.jpg

Opublikowano
3 minuty temu, Udała30 napisał:

Panowie czarna buda, grafit felga - jaki kolor zacisków robić? 

20180530_140627-490x1008.jpg

Ładuj czerwony albo żółty 

masz więcej zdj grafitowych na aucie ? Dla myśle czy srebrnych Pompei nie przemalować albo wrzucić jakies rotory

Opublikowano
15 minut temu, WydRos napisał:

Ładuj czerwony albo żółty 

masz więcej zdj grafitowych na aucie ? Dla myśle czy srebrnych Pompei nie przemalować albo wrzucić jakies rotory

Carmine Red 3002 może ciekawie wyglądać 

20180520_164404-1008x490.jpg

Edytowane przez Udała30

Opublikowano

złoty zapodaj :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.