Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 minut temu, Góral65 napisał:

tak o avancie, nie rozbierałem tego, podałem info z elsy, szukaj w okolicy pasa bezpieczeństwa z tego co piszą jest pod osłoną, nie widać tam kabelków?

Ja dokładam bo nie miałem tyłu.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
31 minut temu, Onkel napisał:

Ja dokładam bo nie miałem tyłu.

Poszukaj troszkę wolnego miejsca i zamontuj, moim zdaniem nie ma znaczenia gdzie go zamontujesz, ważne aby nie był dociśnięty i zasłonięty:eusathink:

Opublikowano

Panowie czy to może być winne temu że klima kaput?

20180519_201150-1008x490.jpg

Opublikowano

Po zdjeciu wnioskuje ze to intercooler wiec nic wspólnego z klima...

Opublikowano

To intercoler 

a co się z klima dzieje ? AC się swieci czy gaśnie na klimatroniku ? Najczęściej czujnik przy chłodnicy, 50 Zł a już w 3 autach tak miałem b8

Opublikowano

Przy montażu wyłącznika Airbag można do schowka włożyć stacyjke o numerze 6C0919237. Taka mi wpadla w ręce i nie wiem  czy  szukać inną.

Opublikowano

Tutaj wszystko ok?

20180520_123143-1008x490.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, TOM3K napisał:

Przy montażu wyłącznika Airbag można do schowka włożyć stacyjke o numerze 6C0919237. Taka mi wpadla w ręce i nie wiem  czy  szukać inną.

Etka podaje że to od WV Polo/ Vento , jest na 6 pinów i taka też jest do audi, może spasuje:eusathink:

Opublikowano
Godzinę temu, Udała30 napisał:

Tutaj wszystko ok?

20180520_123143-1008x490.jpg

To nic innego jak autoRecyrkulacji i synchronizacja klimy i dodatkowe grzanie dogrzewanie 

zmień ten język na angielski:)

 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Orientuje się ktoś kto jest producentem uszczelniaczy wału dla vw/audi które idą na pierwszy montaż? Erling, meyle?

Edytowane przez zabiello

Opublikowano
2 godziny temu, Góral65 napisał:

Etka podaje że to od WV Polo/ Vento , jest na 6 pinów i taka też jest do audi, może spasuje:eusathink:

Tak to polo z 2015r. A które liny są zajęte w tej z A4?

Opublikowano
3 godziny temu, TOM3K napisał:

Tak to polo z 2015r. A które liny są zajęte w tej z A4?

Piny 1, 2 i 3

Tylko zastanawia mnie bo w elsie jest opis jako by miała być kostka 12 pinowa

AIRBAG-pn_qeppprw.png

Opublikowano
Godzinę temu, Góral65 napisał:

Piny 1, 2 i 3

Tylko zastanawia mnie bo w elsie jest opis jako by miała być kostka 12 pinowa

AIRBAG-pn_qeppprw.png

A masz u siebie ten włącznik? 

Opublikowano
11 minut temu, TOM3K napisał:

A masz u siebie ten włącznik? 

Tak

Opublikowano

Dasz radę sprawdzić ilu pinowa jest ta kostka?  Co może się ewentualnie wydarzyć jak podlacze ten włącznik A będzie coś nie tak?

Opublikowano
8 minut temu, TOM3K napisał:

Dasz radę sprawdzić ilu pinowa jest ta kostka?  Co może się ewentualnie wydarzyć jak podlacze ten włącznik A będzie coś nie tak?

Jutro sprawdzę, chyba trzeba schowek zdjąć 

Opublikowano

Nie ma ktoś dyfuzora na 2 rury sline polift? Na alledrogo lipa straszna.. 

Opublikowano

@Kris0112 ty sprzedałes swój zderzak? Jeśli nie to w jakim stanie i ile bo jest chętny na 9B

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.