Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 1.11.2018 o 19:10, Góral65 napisał:

Proszę bardzo, klip rynna podszybia nakładka, 8K0819664

wie ktoś może gdzie można kupić w pl takie klipy? czy tylko aso? :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, krystek590 napisał:

wie ktoś może gdzie można kupić w pl takie klipy? czy tylko aso? :)

Mam dwie sztuki takich. Jak poczekasz do świąt to mogę wysłać heh. 

Opublikowano
Teraz, MaciekPL napisał:

Mam dwie sztuki takich. Jak poczekasz do świąt to mogę wysłać heh. 

których świąt? :D 

Opublikowano
6 minut temu, krystek590 napisał:

których świąt? :D 

Wielkanocnych :D, Bożego Narodzenia, jakoś od 10 grudnia albo 16 będę w pl. Ile potrzebujesz? 

 

Opublikowano
Teraz, MaciekPL napisał:

Wielkanocnych :D, Bożego Narodzenia, jakoś od 10 grudnia albo 16 będę w pl. Ile potrzebujesz? 

 

potrzebuje dwie sztuki,  chętnie odkupie chyba, że w aso nie będą majątku kosztowały :) 

Opublikowano
30 minut temu, skotmen napisał:

W menu

W menu  centralnego zamka, nie ma opcji wyłączenia tej blokady.........

Opublikowano
5 minut temu, krystek590 napisał:

potrzebuje dwie sztuki,  chętnie odkupie chyba, że w aso nie będą majątku kosztowały :) 

W ASO de coś około 50 centów jedna... Jedź do ASO to przynajniej za przesyłkę nie zapłacisz. Z 6 zł jak dasz to myślę max. 

Opublikowano
5 minut temu, MaciekPL napisał:

W ASO de coś około 50 centów jedna... Jedź do ASO to przynajniej za przesyłkę nie zapłacisz. Z 6 zł jak dasz to myślę max. 

Podjadę i zapytam. Jak coś będziemy w kontakcie. Dzięki za info!

Opublikowano

Jak dobrze pamietam kosztowały 4,50 za sztukę jakieś 2 lata temu

Opublikowano

Panowie, podpowie ktoś gdzie znaleźć cany do PDC w bagażniku? Czy nie ma wyjścia i trzeba, za przeproszeniem, ciągnąć kabla przez całe auto. 

Opublikowano
17 minut temu, Hohe napisał:

Panowie, podpowie ktoś gdzie znaleźć cany do PDC w bagażniku? Czy nie ma wyjścia i trzeba, za przeproszeniem, ciągnąć kabla przez całe auto. 

Zielony i pomarańczowo brązowy powinien być przy module komfortu 

Opublikowano

Pomarańczowo brązowy jest spleciony z pomaranczowo zielonym i to nie bangla. Mam szukać cały zielony?

Opublikowano
30 minut temu, WydRos napisał:

Zielony i pomarańczowo brązowy powinien być przy module komfortu 


Raczej pomarnaczowo niebieski/ pomaranczowo brazowy



image.png


 


 

Opublikowano

Tylko ten pomaranczowo-niebieski chyba u mnie nie występuje. 

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Tylko ten pomaranczowo-niebieski chyba u mnie nie występuje. 

Poszukaj od sterownika hamulca

Opublikowano

Dzięki, jutro sprawdzę bo już się ciemno zrobiło. 

Opublikowano

Daaaawno mnie tu nie było ;)
od roku latam s4 b8.5
w jego mmi mozna odpalić video ?

macie jakies klubowe nalepki ? :) pokazcie jak to wyglada

Opublikowano
8 godzin temu, Góral65 napisał:

Jak dobrze pamietam kosztowały 4,50 za sztukę jakieś 2 lata temu

Teraz kosztują 1,45 zł brutto za sztukę w aso.

Opublikowano

Panowie i Panie, szybkie pytanko. Czy jeśli mam wywalony DPF i Wykasowany egr to mogę pominąć chłodniczkę spalin żeby nie szedł przez nia płyn? , Bo zdaje się że puszcza mi spaliny w płyn. Znalazłem na przykładzie B7  że będzie się wolniej nagrzewał ale nie wiem jak to jest jak nie pracuje EGR

Opublikowano
18 godzin temu, wrclaguna napisał:

Poszukaj od sterownika hamulca

Znalazłem. Dzięki Grzegorz za naprowadzenie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.