Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
57 minut temu, Hugo napisał:

@Osiollekk tutaj poczytaj co możesz wpakować do B8 ;)

 

Oooo, nie widziałem temtu :) dzieki

Opublikowano

Wiem że powielam pytanie ale czy wg. Was coś z tymi moimi światłami jest nie tak ??
Jak dla mnie świecą zaaaaaaa nisko :( na stacji diagnostycznej potwierdzili ze swiatła ustawione wzorowo...Jak dla mnie to jaka ujnia w nimi po przeglądzie wyszła :(
Mozna cos z tym zrobić (prócz  "podniesienia na śrubkach") ?

ffffffffffff.jpg

Opublikowano
39 minut temu, simon__75 napisał:

Wiem że powielam pytanie ale czy wg. Was coś z tymi moimi światłami jest nie tak ??
Jak dla mnie świecą zaaaaaaa nisko :( na stacji diagnostycznej potwierdzili ze swiatła ustawione wzorowo...Jak dla mnie to jaka ujnia w nimi po przeglądzie wyszła :(
Mozna cos z tym zrobić (prócz  "podniesienia na śrubkach") ?

ffffffffffff.jpg

Ciężko tak ocenić. Mi też kiedyś tak ustawili, że świeciło pod koła. Od tamtej pory ustawiam sam i polecam. To żadna filozofia. 

Opublikowano

Jak chcesz na szybko sprawdzić, to znajdź ścianę i równy do niej podjazd np parking podziemny. Podjedź do ściany, zaznacz na jakiej wysokości jast odcięcie a potem cofnij 10 metrów i sprawdź ponownie - powinno być 10 cm niżej. 

Opublikowano

Dokładnie mam takie same zdanie na temat ustawiania świateł na stacji, tak samo jak "test amortyzatorów" ...

Opublikowano

wsiadz do innego auta i stan na przeciw swojego z właczonymi swiatłami

bedziesz widział czy oślepiasz czy nie 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
9 godzin temu, Osiollekk napisał:

Żeby przejść z tarcz 320 na 345 to trzeba zmieniać zaciski czy tylko jarzma? 

szukaj zacisków od Q5 albo A6 C7 na tarcze 345/30mm

mają tłoczki Fi60 a od S4 Fi57

chyba że chcesz 356mm ....

Opublikowano
36 minut temu, Dev napisał:

szukaj zacisków od Q5 albo A6 C7 na tarcze 345/30mm

mają tłoczki Fi60 a od S4 Fi57

chyba że chcesz 356mm ....

Chciałbym 345 jak najmniejszym kosztem, więc szedłbym w kierunku samych jarzm :)  320 pod względem hamowania i tak mi wystarcza

I wtedy jarzma od s4 b8, lift albo przedlift, nie ma znaczenia? Jakieś inne jarzma też pasują, np od q5? 

Opublikowano

Najmniejszym kosztem to zrobisz sobie 288mm z przodu :decayed:

jak ma hamować to musisz wyłożyć kasę, niestety. 

jarzma 345mm są wszystkie takie same, ale szukaj z zaciskami

ostatnio kupiłem taki zestaw za 230zl z wysyłką

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

Najmniejszym kosztem to zrobisz sobie 288mm z przodu :decayed:

jak ma hamować to musisz wyłożyć kasę, niestety. 

jarzma 345mm są wszystkie takie same, ale szukaj z zaciskami

ostatnio kupiłem taki zestaw za 230zl z wysyłką

Dev, wszystko rozumiem, ale skoro mam zaciski z 320mm które mają 50tys przebiegu to po co mam szukać kolejnych zacisków z jarzmami, skoro potrzebuje same jarzma? Taka opcja jak mówisz jest ok, ale jak znajde cały komplet w cenie samych jarzm :D 

Opublikowano

Czy możecie powiedzieć mi co to za "regulator" ?

 

IMG_20181112_122609.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Osiollekk napisał:

Dev, wszystko rozumiem, ale skoro mam zaciski z 320mm które mają 50tys przebiegu to po co mam szukać kolejnych zacisków z jarzmami, skoro potrzebuje same jarzma? Taka opcja jak mówisz jest ok, ale jak znajde cały komplet w cenie samych jarzm :D 

łatwiej znaleźć kpl niż same jarzma

swoje zawsze mozesz sprzedać

aaa i tyłu tez szukaj

Opublikowano
W dniu 11.11.2018 o 21:39, Hohe napisał:

Ciężko tak ocenić. Mi też kiedyś tak ustawili, że świeciło pod koła. Od tamtej pory ustawiam sam i polecam. To żadna filozofia. 

Wczoraj jak sobie "przestawiłem" to mam wrażenie, że gwiazdy oświetlam :):) Aleeeeee nikt mi na trasie 60 km nie mrugał że coś mam nie tak - a był środek nocy.

Opublikowano

Ganiam już trochę autem i dopiero dziś zauważyłem w popielniczce taki pstryczek, powie ktoś do czego to jest? 

a4.jpg

Opublikowano

Do wyciagniecia popielniczki ?

Opublikowano
53 minuty temu, simon__75 napisał:

Wczoraj jak sobie "przestawiłem" to mam wrażenie, że gwiazdy oświetlam :):) Aleeeeee nikt mi na trasie 60 km nie mrugał że coś mam nie tak - a był środek nocy.

Ustawiali Ci światła na tej nowej elektronicznej maszynie? Jak mi ustawili to miałem tak samo jak Ty, pojechałem drugi raz i powiedziałem że coś nie tak, wyciągnęli starą i faktycznie mieli coś nie tak w elektronice tej nowej.

Opublikowano
46 minut temu, Pucek napisał:

Ustawiali Ci światła na tej nowej elektronicznej maszynie? Jak mi ustawili to miałem tak samo jak Ty, pojechałem drugi raz i powiedziałem że coś nie tak, wyciągnęli starą i faktycznie mieli coś nie tak w elektronice tej nowej.

Na analogu mi to ustawiali.
Z tego co "mówią ludki na mieście" nie ja pierwszy i nie ostatni z tym problelem u nas.

Opublikowano
1 godzinę temu, DareQ napisał:

Do wyciagniecia popielniczki ?

A to jednak słabo, myślałem że magiczny przełącznik uaktywniający nitro :D . Podziękował 

Opublikowano
22 godziny temu, wikary napisał:

Czy możecie powiedzieć mi co to za "regulator" ?

 

IMG_20181112_122609.jpg

Jakiś czujnik na kacie chyba. 3Q0253691A 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.