Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dlaczego? nie chcesz? wolisz neon? :wink:

wg mnie to duzo mocniej nie swieca od zarowek...

Wiesz co, ledy nie bardzo mi się w avancie b8 podobają, podobnie jak przednie. Neony natomiast są super, ale drogie i chyba trudne do podłączenia.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin dał byś radę - trochę wiary w siebie :wink:

Opublikowano
dlaczego? nie chcesz? wolisz neon? :wink:

wg mnie to duzo mocniej nie swieca od zarowek...

Wiesz co, ledy nie bardzo mi się w avancie b8 podobają, podobnie jak przednie. Neony natomiast są super, ale drogie i chyba trudne do podłączenia.

Mnie się bardzo podobały ledy. Nawet zakupiłem takie dla siebie, ale jak zobaczyłem neon na żywo od razu zmieniłem zdanie :) Jak chcesz mam komplecik nówki prosto z fabryki :naughty:

Opublikowano
dlaczego? nie chcesz? wolisz neon? :wink:

wg mnie to duzo mocniej nie swieca od zarowek...

Wiesz co, ledy nie bardzo mi się w avancie b8 podobają, podobnie jak przednie. Neony natomiast są super, ale drogie i chyba trudne do podłączenia.

Mnie się bardzo podobały ledy. Nawet zakupiłem takie dla siebie, ale jak zobaczyłem neon na żywo od razu zmieniłem zdanie :) Jak chcesz mam komplecik nówki prosto z fabryki :naughty:

Po ile?

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Marcin dał byś radę - trochę wiary w siebie :wink:

Pewnie masz rację, to nie była dobra wymówka. :grin:

Opublikowano

Mata farta z tymi neonami do Avanta, u nas w sedanach nie jest tak łatwo.

Opublikowano

po testach wczorajszych wpadł panel w kolorze piano od MMI 3G+

kjjf.jpg

Jak by ktoś chciał to mam na sprzedaż jednostkę 5F z 3G (ver. low)

jak by ktoś miał ochotę, a ma radio concert to potrzebny jest panel mmi, radio 56, i wiązka ze światłowodem.

trzeba porównać monitory czy będą kompatybilne.

Opublikowano

Elegancko. A zmieniałeś u siebie wszystko z 3G low na High czy tylko sam panel przełożyłeś ???

Opublikowano

Artur, kupiłem jednostkę z polifta 2012r, a okazało się że jest taka jak u nas :wink: a miałem chrapkę na nowe menu, a tu to samo

(ale ma kilka funkcji w zielonym menu więcej)

zasugerowałem się numerami jednostki na innym forum, które reklamowało ten nr jednostki, ale wygląd 3G+ :kwasny:

Czyli dalej jest w sprzedaży przez audi 3G+ z HDD i 3G low (taka sama jak wprowadzili w 2009r) ciekawe...

Opublikowano
po testach wczorajszych wpadł panel w kolorze piano od MMI 3G+

http://img199.imageshack.us/img199/5008/kjjf.jpg

Jak by ktoś chciał to mam na sprzedaż jednostkę 5F z 3G (ver. low)

jak by ktoś miał ochotę, a ma radio concert to potrzebny jest panel mmi, radio 56, i wiązka ze światłowodem.

trzeba porównać monitory czy będą kompatybilne.

a to sam panel też się da wymienić??

Opublikowano

da się :wink:

Opublikowano

a mnie interesuje czy ma f-bus??:whistling:

Opublikowano
da się :wink:

a można kupić same panele w aso czy raczej tylko ze sprzętem?

Opublikowano
a mnie interesuje czy ma f-bus??:whistling:

Brak

Opublikowano
a mnie interesuje czy ma f-bus??:whistling:

Brak

A czy mógłbyś podać nr tej nowej jednostki którą posiadasz obecnie??

Opublikowano
a mnie interesuje czy ma f-bus??:whistling:

Brak

A czy mógłbyś podać nr tej nowej jednostki którą posiadasz obecnie??

nr: 8R1 035 652A zamienny z moją: 8T1 035 652

Opublikowano

wiem Grzesiek :facepalm:

przy okazji jak się trafi to wpadnie mieszek...

Opublikowano
wiem Grzesiek :facepalm:

przy okazji jak się trafi to wpadnie mieszek...

jak będę Ci wysyłał klmatronic to będzie niespodzianka, tylko bez mieszka :naughty:

Opublikowano
wiem Grzesiek :facepalm:

przy okazji jak się trafi to wpadnie mieszek...

jak będę Ci wysyłał klmatronic to będzie niespodzianka, tylko bez mieszka :naughty:

To chyba już nie będzie niespodzianki. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.