Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy drzwi tylne w avancie są takie same jak w ALLROAD?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W zwykłych kostkach lamp jest 10 pinów podłączonych natomiast ile pinów jest podłączonych w kości 14PIN?

Opublikowano

Pany jaki bordnetz obsłuży grzane d*py i xenon itd ? ogólnie który jest full ? z jaką literką ?

Opublikowano

Pany jaki bordnetz obsłuży grzane d*py i xenon itd ? ogólnie który jest full ? z jaką literką ?

jeśli chodzi o przedlift to:

8K0907063P - obsługuje wszystko wraz z start/stop (eko mode)
8K0907063D - obsługuje wszystko bez start/stop (eko mode)

W zwykłych kostkach lamp jest 10 pinów podłączonych natomiast ile pinów jest podłączonych w kości 14PIN?

daj malia to ci prześlę co mam

Opublikowano

Witam Panowie, nie ma ktoś na sprzedaż dojazdowki do B8 125/70 r19?

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Ma ktos namiar gdzie kupić na necie węże do spryskow reflektorów od pojemnika płynu? I do jakiej kości i ktorego PINu podłączamy sie do MCE?

Opublikowano

Pany jaki bordnetz obsłuży grzane d*py i xenon itd ? ogólnie który jest full ? z jaką literką ?

jeśli chodzi o przedlift to:

8K0907063P - obsługuje wszystko wraz z start/stop (eko mode)
8K0907063D - obsługuje wszystko bez start/stop (eko mode)

W zwykłych kostkach lamp jest 10 pinów podłączonych natomiast ile pinów jest podłączonych w kości 14PIN?

daj malia to ci prześlę co mam

a jak mam bixa, leda z tylu, eko start/stop to mam full? nigdy nie sprawdzałem, więc pytam przy okazji :P

Opublikowano

A masz też podgrzewane fotele?

Opublikowano

A masz też podgrzewane fotele?

nie, ale planuję podłączyć, bo fotele i wiązki mam juz. tylko klima panel jeszcze

Opublikowano

to sprawdź z jaką końcówką masz MCE

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu kratkę w zderzak zwykły pod ACC?

Opublikowano

Mam pytanko jak można rozróżnić lampy przednie bi-xenon czy lampa jest europejska czy z Anglika jeśli jest brak naklejki z nr ? czy oprócz nr na naklejkach są jakieś oznaczenia lub jakieś znaki rozpoznawcze? i czy jest jakaś różnica?


Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Mam pytanko jak można rozróżnić lampy przednie bi-xenon czy lampa jest europejska czy z Anglika jeśli jest brak naklejki z nr ? czy oprócz nr na naklejkach są jakieś oznaczenia lub jakieś znaki rozpoznawcze? i czy jest jakaś różnica?

U góry lampy są strzałki, które pokazują na jaki ruch jest wyprodukowana. Te dolne bodajże.

Opublikowano

Mam pytanko jak można rozróżnić lampy przednie bi-xenon czy lampa jest europejska czy z Anglika jeśli jest brak naklejki z nr ? czy oprócz nr na naklejkach są jakieś oznaczenia lub jakieś znaki rozpoznawcze? i czy jest jakaś różnica?

U góry lampy są strzałki, które pokazują na jaki ruch jest wyprodukowana. Te dolne bodajże.

:hi:

Opublikowano

Napisze ktoś do jakiej kości MCE lecimy z przewodem od silnika spryskow xenon? I do jakiego PINu podłączamy?

Opublikowano

Napisze ktoś do jakiej kości MCE lecimy z przewodem od silnika spryskow xenon? I do jakiego PINu podłączamy?

wtyka 2 PIN Pompka :

PIN 1 - MASA 1,5 mm

PIN 2 - MCE 09 - WTYKA czarna 17PIN/PIN 6 1,5 mm

Opublikowano

Ludziska kochane czy ktoś z was wie :) czy A4 Allroad posiadał w standardzie lotkę S-line na klapie czy e tam gdzie tam?

Opublikowano

Kuchany ja tam widzę listwę pytanie czy ona klejona czy na kołki :P

Opublikowano

WRC sprzedaje ładną felge 8,5J ET 32 razem z oponami cena bardzo fajna

Pokaz tą fele

Cena?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308712-felgi-ori-s5-19-2453519-falken/
.

dlaczego nie moge otworzyc tego linku? Wyswietla mi komunikat:

[#10340] Nie masz uprawnień do przeglądania tego tematu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.