Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki :) a ogólnie przywiązać do czegoś jeszcze uwage kupująć b8 ?

Tak, zeby były 3 strefy bo do rezania w pip roboty reszta to pikuś :D bo mniemam ze mmi 3g będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jednemu nie chce sie dwie strony obok kliknac, wiec drugi przepisuje mu tutaj to co tam pisze :grin::thumbup1:

:)

dunlop sp sport maxx rt 95y

Miał ktoś może takie opony?

w jakim rozmiarze, miałem takie 16" i w sumie mam do opylenia. Nie wiem jaki miały index.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mmi 3g musi być :) szukam auta tak żeby wypas miało dość konkretny bo wiadomo tu troche cieżej cokolwiek wyreżać niż w b5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zaprogramować temperaturę w ogrzewaniu postojowym? Niezależnie od tego jaka była ostatnio ustawiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mmi 3g musi być :) szukam auta tak żeby wypas miało dość konkretny bo wiadomo tu troche cieżej cokolwiek wyreżać niż w b5 :decayed:

Super sprawa w dodatkowym wyposażeniu:

- Aktywny tempomat (ACC)

- Pamięć foteli i luster, składane lusterka

- Fotochrom w lusterku wstecznym i bocznych

- High Beam Assist / Adaptive Light

- Servotronic / Audi Dynamic Steering / Audi Drive Select

- Home Link (to już raczej bajer)

...i takie tam - zależy kto co lubi mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięć foteli i lusterek też mnie interesuje bo to chyba drogi interes z tego co się orientuje ... - High Beam Assist / Adaptive Light - a co to takiego ? nie słyszałem tej nazwy ...a warto szukać z nagłośnieniem B&O czy nie ma aż tak znacznej różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięć foteli i lusterek też mnie interesuje bo to chyba drogi interes z tego co się orientuje ... - High Beam Assist / Adaptive Light - a co to takiego ? nie słyszałem tej nazwy ...a warto szukać z nagłośnieniem B&O czy nie ma aż tak znacznej różnicy ?

moim zdaniem miedzy BO a Zwykłym jest przepaść :D najlepiej jedz do kogoś z forum kto ma banga albo do mnie zapraszam :)

co do gratów... nigdy przenigdy nie ma tak zeby wszystko trafiło się od tak co się chce więc wiadomo więcej gadżetów tym trudniej znaleźć ale jak msz czas jakies rok to szukaj :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do gratów... nigdy przenigdy nie ma tak zeby wszystko trafiło się od tak co się chce więc wiadomo więcej gadżetów tym trudniej znaleźć ale jak msz czas jakies rok to szukaj :D:P

Chyba że sprzedaje klubowicz który dużo rezał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie rodzynki też się zdarzają, poczekaj na Grześkowy fur :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zaprogramować temperaturę w ogrzewaniu postojowym? Niezależnie od tego jaka była ostatnio ustawiona?

nie, na jakiej ustawionej temperaturze gasisz samochód na takiej tem. odpala się webasto, przynajmniej u mnie na 2G tak jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięć foteli i lusterek też mnie interesuje bo to chyba drogi interes z tego co się orientuje ... - High Beam Assist / Adaptive Light - a co to takiego ? nie słyszałem tej nazwy ...a warto szukać z nagłośnieniem B&O czy nie ma aż tak znacznej różnicy ?

moim zdaniem miedzy BO a Zwykłym jest przepaść :D najlepiej jedz do kogoś z forum kto ma banga albo do mnie zapraszam :)

co do gratów... nigdy przenigdy nie ma tak zeby wszystko trafiło się od tak co się chce więc wiadomo więcej gadżetów tym trudniej znaleźć ale jak msz czas jakies rok to szukaj :D:P

a do Ciebie to dokąd ? :D nie śpieszy mi sie z kupnem tak bardzo mam narazie czym jeździć problemów nie ma także wole na spokojnie kupić niż później żałować i wkładać kase nie potrzebnie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) W przerwie Koncertu Życzeń:

Można zaprogramować temperaturę w ogrzewaniu postojowym? Niezależnie od tego jaka była ostatnio ustawiona?

nie, na jakiej ustawionej temperaturze gasisz samochód na takiej tem. odpala się webasto, przynajmniej u mnie na 2G tak jest!!

Dzięki, myślałem ze czegoś nie doczytałem :decayed: Trochę to upierdliwe jak pol godziny chodzi, a na klimatroniku 16°C...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięć foteli i lusterek też mnie interesuje bo to chyba drogi interes z tego co się orientuje ... - High Beam Assist / Adaptive Light - a co to takiego ? nie słyszałem tej nazwy ...a warto szukać z nagłośnieniem B&O czy nie ma aż tak znacznej różnicy ?

moim zdaniem miedzy BO a Zwykłym jest przepaść :D najlepiej jedz do kogoś z forum kto ma banga albo do mnie zapraszam :)

co do gratów... nigdy przenigdy nie ma tak zeby wszystko trafiło się od tak co się chce więc wiadomo więcej gadżetów tym trudniej znaleźć ale jak msz czas jakies rok to szukaj :D:P

a do Ciebie to dokąd ? :D nie śpieszy mi sie z kupnem tak bardzo mam narazie czym jeździć problemów nie ma także wole na spokojnie kupić niż później żałować i wkładać kase nie potrzebnie ... :)

Nie jestem jakimś audiofilem ale B O naprawdę robi robotę. Posłuchaj jaka jakość dźwięku jest w standardzie - uszy krwawią ;)

Jak dla mnie jeden z najważniejszych dodatków obok ksenonu, mmi i klimy 3 strefowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wasze auto marzeń zaczyna nieuchronnie zmierzać do kwoty z pięcioma zerami, więc chyba trzeba wrócić na ziemię. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wasze auto marzeń zaczyna nieuchronnie zmierzać do kwoty z pięcioma zerami, więc chyba trzeba wrócić na ziemię. :P

dokładnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wasze auto marzeń zaczyna nieuchronnie zmierzać do kwoty z pięcioma zerami, więc chyba trzeba wrócić na ziemię. :P

Trzeba szukać od Niemca. Kwota w ojro będzie miała tylko 4 zera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi wczoraj zaczęło hałasować w kołach przednich, nie wiem skąd dokładnie ale dźwięk był na początku identyczny jak wyząbkowane opony, tyle ze po przejechaniu 50 km coraz głośniej a teraz po około 200 km już strasznie hałasuje i to się nasila z prędkoscią. Czy miał ktoś taki przypadek, ciśnienie w oponach ok wyząbkowanie odpada bo to się nie dzieje na etapie kilkuset km, może jakieś łożysko.... ale co to dźwięk, nie huczy tylko taki furkot jak z opon wyząbkowanych ale dużo głośniej. Jak wystawiam łeb za okno to nie słychać wiatr itp ale w srodku niesie się strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi wczoraj zaczęło hałasować w kołach przednich, nie wiem skąd dokładnie ale dźwięk był na początku identyczny jak wyząbkowane opony, tyle ze po przejechaniu 50 km coraz głośniej a teraz po około 200 km już strasznie hałasuje i to się nasila z prędkoscią. Czy miał ktoś taki przypadek, ciśnienie w oponach ok wyząbkowanie odpada bo to się nie dzieje na etapie kilkuset km, może jakieś łożysko.... ale co to dźwięk, nie huczy tylko taki furkot jak z opon wyząbkowanych ale dużo głośniej. Jak wystawiam łeb za okno to nie słychać wiatr itp ale w srodku niesie się strasznie.

sprawdź koła. u mnie było coś podobnego i okazało się łożysko. parę osób tu na forum to przerabiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem. W ciągu 400-500 km zaczęło wydawać dźwięki od zera do bardzo głośnych. Łożysko do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...