Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja niunia 1.9 TDI 110 PS 97r. ładna


mike A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Chciałem wam pokazac moja Audiczke rocznik 97 TDI 110 kucy najechane ma 312 tys km kupilem ja 2 lata temu w Hanoverze jestem jej 2 wlascicielem zrobilem nia 90 tys Nigdy mnie nie zawiodła ładna, zadbana, czysta. Super Autko Jezeli ktos chce taka kupic Polecam

Tutaj mam kilka fotek ale jak zrobie nowe pewnie wrzuce inne

audi3fy6.jpg

audi4uu7.jpg

audi1jj3.jpg

audi2tn7.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne fegi też takie mam :th: to są 17? Autko suPer :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles tam gdzie ja .... ladny sedanik wydaje sie zadbany i przebieg prawdziwy pewnie :) a nie jak u nas 150 000km do ktorych trzeba dodac jeszcze 300 000 :P

to byl twoj slub ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi 16 ale takie chcialem jezdzilem na 17 troche niski komfort a duzo jezdze po roznych drogach wiec nie chcialem przesadzac w sumie kupilem kola nowe wiec moglem wybierac ale na tych tez ładnie wyglada co do przebiegu jest to normalny przebieg ani za duzo ani mało silnik pracuje bardzo ładnie cicho < jak na diesla> jezdze na mobil1 0w40 wymiana standardowo co 15 tys km nie dolewam oleju troche znika z bagnetu ale od wymiany do wymiany nie trzeba dolewac :) obecnie siada mi koło dwumasowe czeka mnie wiec wymiana i koszty ale warto Nowak_zg Zdjecia sa ze slubu mojego kolegi przypadkowo zrobione ale pewnie wrzuce jak bede mial nowe Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze na mobil1 0w40 wymiana standardowo co 15 tys km nie dolewam oleju troche znika z bagnetu ale od wymiany do wymiany nie trzeba dolewac :)

ja wymieniam co 8 tys km olej .... polsyntetyk wg mnie najpozniej co 10 tys km sie powinno wymieniac

nie sadzisz ze te 15 tys km to troche za duzo ?

ps. jakies mody planujesz robic ?

silnik chyba masz AFN a nie AVG ( ktore byly montowane pozniej ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ..auto zadbane tylko te felgi takie mało pasujące .. no i zawias przydało by sie ciut w dół . :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg wymieniam co 15 tys poniewaz wczesniej tak bylo robione i tez sie do tego stosowalem jak ja kupilem

W sumie teraz moge czesciej wymieniac nie zaszkodzi:) a co do modów to raczej nie poniewaz u mnie nie ma gdzie jezdzic a sam pewnie wiesz jaki jest stan polskich drog no moze w miastach wyglada to lepiej Jedynie co to kierunki boczne wymienie na biale poniewaz ladniej wyglada

silnik faktycznie mam AFN ale juz moze widziales zmienilem w opisie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tys na tdi to jest nic jeszcze raz tyle na pełnym luzie zrobic można bez katowania oczywiście.to silniki sa nie do wy...... (eksploatowania :wink4: są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...