Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja niunia 1.9 TDI 110 PS 97r. ładna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Chciałem wam pokazac moja Audiczke rocznik 97 TDI 110 kucy najechane ma 312 tys km kupilem ja 2 lata temu w Hanoverze jestem jej 2 wlascicielem zrobilem nia 90 tys Nigdy mnie nie zawiodła ładna, zadbana, czysta. Super Autko Jezeli ktos chce taka kupic Polecam

Tutaj mam kilka fotek ale jak zrobie nowe pewnie wrzuce inne

audi3fy6.jpg

audi4uu7.jpg

audi1jj3.jpg

audi2tn7.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

ładna, widać że zadbana :th:

Opublikowano

ślicznotka :th:więcej fotek ze środka :>

Opublikowano

Ładne fegi też takie mam :th: to są 17? Autko suPer :th:

Opublikowano

kupiles tam gdzie ja .... ladny sedanik wydaje sie zadbany i przebieg prawdziwy pewnie :) a nie jak u nas 150 000km do ktorych trzeba dodac jeszcze 300 000 :P

to byl twoj slub ;) ?

Opublikowano
  • Autor

felgi 16 ale takie chcialem jezdzilem na 17 troche niski komfort a duzo jezdze po roznych drogach wiec nie chcialem przesadzac w sumie kupilem kola nowe wiec moglem wybierac ale na tych tez ładnie wyglada co do przebiegu jest to normalny przebieg ani za duzo ani mało silnik pracuje bardzo ładnie cicho < jak na diesla> jezdze na mobil1 0w40 wymiana standardowo co 15 tys km nie dolewam oleju troche znika z bagnetu ale od wymiany do wymiany nie trzeba dolewac :) obecnie siada mi koło dwumasowe czeka mnie wiec wymiana i koszty ale warto Nowak_zg Zdjecia sa ze slubu mojego kolegi przypadkowo zrobione ale pewnie wrzuce jak bede mial nowe Pozdrawiam

Opublikowano

jezdze na mobil1 0w40 wymiana standardowo co 15 tys km nie dolewam oleju troche znika z bagnetu ale od wymiany do wymiany nie trzeba dolewac :)

ja wymieniam co 8 tys km olej .... polsyntetyk wg mnie najpozniej co 10 tys km sie powinno wymieniac

nie sadzisz ze te 15 tys km to troche za duzo ?

ps. jakies mody planujesz robic ?

silnik chyba masz AFN a nie AVG ( ktore byly montowane pozniej ) :)

Opublikowano

Autko Gitt tylko mała gleba by sie przydała

Opublikowano

Widać ..auto zadbane tylko te felgi takie mało pasujące .. no i zawias przydało by sie ciut w dół . :th:

Opublikowano

bardzo ladna i zadna gleba!!! tak jest dobrze.

ja w swojej tez wymieniam co 15tysi i rowniez z bagnetu troche ubywa ale od wymiany do wymiany wystarcza.

Opublikowano
  • Autor

Nowak_zg wymieniam co 15 tys poniewaz wczesniej tak bylo robione i tez sie do tego stosowalem jak ja kupilem

W sumie teraz moge czesciej wymieniac nie zaszkodzi:) a co do modów to raczej nie poniewaz u mnie nie ma gdzie jezdzic a sam pewnie wiesz jaki jest stan polskich drog no moze w miastach wyglada to lepiej Jedynie co to kierunki boczne wymienie na biale poniewaz ladniej wyglada

silnik faktycznie mam AFN ale juz moze widziales zmienilem w opisie Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

300 tys na tdi to jest nic jeszcze raz tyle na pełnym luzie zrobic można bez katowania oczywiście.to silniki sa nie do wy...... (eksploatowania :wink4: są)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

zmień te boczki kierunkowskazu na białą :)

Opublikowano

taaakk, bardzo piękna,tylko aauto z niemiec też mam swoją sprowadzoną,AFN motor extra, Pozdrawiam!

Opublikowano

ladniutki orginal nawiasem troche masz nalatane ale audi to audi nie zawodzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.