Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie jest ok i to sie liczy . .. a jesli tobie sie nie podoba to zachowaj krytyczne uwagi dla siebie :hi:

po to jest forum żeby te swoje uwagi wygłaszać, no chyba że czekałeś na same oh achy :polew::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest ok i to sie liczy . .. a jesli tobie sie nie podoba to zachowaj krytyczne uwagi dla siebie :hi:

To publiczne forum i sam umieściłeś na nim wątek o swoim aucie, więc wybacz krytyczne uwagi może napisać każdy.

A jeśli myślisz, że dostaniesz same pochwały to jesteś w błędzie. Taka jest specyfika tego forum :wink4:

Btw, któregoś pięknego dnia podjedzie do Ciebie ktoś kto ma s4 a nie S4 90KM i powie, fajne s4 pościgamy się? - a później nie dość, że Cię objedzie to jeszcze wyśmieje. Jak to, to nie s4? Przecież ma znaczek :polew:

Ale skoro Ci się podoba to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek z eski jest w deszkę ja mam w domu na półce leży i oko cieszy ale na auto chyba nigdy nie założe no chyba że wpadnie ssssssss

dajcie już chłopakowi spokuj- niech ma znaczek jak mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glebe go meee meee koza :D bo narazie te 17ki nieźle go wyniosły ku niebu :kox:

Jak nie zdecydujesz sie na progi od S4 to chociaż te pomaluj w kolor nadwozia

Nigdy S4 nie wychodziło z tylnym zderzakiem A4, bo gdzies tak mozna wywnioskować z twoich wypowiedzi :wink4: Co do znaczków S4 mam to samo zdanie :thumbdown: poprostu jest to jak z M3 BMW, w Polsce ich jeżdzi wiecej niz fabryka wypuściła :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 17:51_________________________________________________aaaa pokaż wnętrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ale znaczek i dalej za tym idąc zderzak ma też ściągnąć? Przecież to nie esa, powinien mieć seryjny zderzak, była kiedys taka kłótnia na forum, jak mu się podoba niech ma, auto fajne kolor mi najbardziej się podoba :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc za ciosem i słusznym stwierdzeniem kolegi połowa ludzi z forum powinna zdjąć koła avus i zderzaki bo to nie S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli się ma polifta na gwincie i 19 porsche :embarrassed: ?

to znaczy ze jestes wieśniak i musisz to wszystko zdjąć spalić i zakopać a felgi wyślij do mnie :wink4: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 18:46_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ale znaczek i dalej za tym idąc zderzak ma też ściągnąć? Przecież to nie esa, powinien mieć seryjny zderzak, była kiedys taka kłótnia na forum, jak mu się podoba niech ma, auto fajne kolor mi najbardziej się podoba :decayed::wink4:

pakiet S4 na forum to nie jest jakaś nowość, mimo wszystko majac body S4 mało kto decyduje sie na montaż tego znaczka, dlaczego tak jest???

Moja odpowiedź: póki kierowca "BMW" nie przeczyta oznaczenia nie wie ze to S4, bo nie kazdy jara sie tym modelem, wiekszosć ludzi nie odróżnia A4 od S4 :gwizdanie: a jak jest oznaczenie to juz jest WOOOW to sportowe audi, tyle że tym razem w seryjnym dieslu :wink4:

Zacytował bym wypowiedź Cristoforo, ale niechce mi sie szukać wiec przypomne

Jak kazdy pamieta miał AJMa z kompletnym pakietem S4, pewnego razu koles jezdżacy S4 zaproponowal mu od swiateł do świateł, usłyszal klekota i smiech... póxniej była ciekawa w jego słowach interpetacja sytuacji :naughty:

Póżniej taki kierowiec Lanosa 1,5t po tunningu pisze na forum dzisiaj złapałem sie z S4 i wiecie co koleszka dusił ale musze stwierdzić że to cale Audi S4 nie jedzie :kox: :kox: <- gdyby nie ten znaczek, byłby przekoanny ze wyprzedził zwykłe TDI :wink4: silnik którego inni kierowcy nie lubią :wink4:

Nie mam nic do body bo mod bardzo dobry ale pokiego to S4 :decayed:

Ps. to nie był atak, bo auto masz w dobrą strone modzone, to była sugestia do detalu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi nie pasi to S4, u mnie w pracy ktoś ma A6 C5 po FL, z pełnym szerokim body od S6, silnikiem 4.2 i w ogóle - ciekawe jest to że jest totalnie oryginalne takie jak wyjechało z fabryki, jego auto niczym praktycznie się nie różni od S6 (może przednim zderzakiem tylko), ale wciąż nazywa się A6, nie przyszło mu do głowy przykleić mu S6 na grilla lub klapę i taka postawa mi się podoba, tak więc nie jestem zwolennikiem "mentalnego" ulepszania swojego samochodu

ale autko autora wątku ładne, i zmiany idą w dobrym kierunku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie znam się na motoryzacji i ludzie którzy modzą auta zapewne też, nie rozpoznaje m3 po znaczku, tylko po pakiecie, ogólnie znaczek to ostatnia rzecz na którą patrzę(chociaż dla większości starczy znaczek). Ale jakby ktoś miał podkręcone 1.8t i całe body s4 to może sobie założyć znaczek czy nie? Ale przyznajcie że na ciemnych lakierach znaczek esy wygląda zarąbiście, dlatego dużo ludzi decyduje się na to tak samo amerykańce, wystarczy im body s4 i zakładają znaczek, chociaż mają 150km czy tam do 200 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie znam się na motoryzacji i ludzie którzy modzą auta zapewne też, nie rozpoznaje m3 po znaczku, tylko po pakiecie, ogólnie znaczek to ostatnia rzecz na którą patrzę(chociaż dla większości starczy znaczek). Ale jakby ktoś miał podkręcone 1.8t i całe body s4 to może sobie założyć znaczek czy nie? Ale przyznajcie że na ciemnych lakierach znaczek esy wygląda zarąbiście, dlatego dużo ludzi decyduje się na to tak samo amerykańce, wystarczy im body s4 i zakładają znaczek, chociaż mają 150km czy tam do 200 km

Pewnie ze moze, byle lanos po uturbieniu nie pojedzie go na 100%(no cchyba ze mówisz o samym chipie), a co do amerykanów duzo ich przegladam i mało widziałem furek nie bedacych S4 ze znaczkiem :wink4: zwykle sa bez jakichkolwiek oznaczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To autko jest naprawdę w dobrym stanie technicznym i wizualnym , tzw optycznie i dzwiękowo jest ok-ej . Ilu z Was zaczynało od jakiegoś pazdziocha co to ledwo jechało , nie mówiąc o wyglądzie . A teraz wszyscy łaaaaaa jakie to mają fury .Chłopak ma dar do upiększania autek swoich w stronę oryginału , a nie jakiś lampek led-owych czy jakis tak chromów na metry za które niejeden z Was sie dzisiaj wstydzi . życzę wam koledzy drodzy i mili aby wasze furacze też podobnie wyglądały . a to ,że nie jest to S4 - a co to ma za znaczenie . Ile jest prawdziwych eSek w naszym pięknym kraju ?? 50 , 100 , 200 sztuk czy ile tam . Każdy , lub większość z was mysli o zderzakach os eSy i innych dodatkach - On to zrobił . A Wy ??Wklejcie do tego wątku swoje a4 b5 i pokażcie się . Może wtedy pośmiejemy się z waszych furek . To autko ma ten chłopak ok 3 tygodnie a od serii dzieli go przepaść . Pokażcie Wy co macie przez kilka lat używania waszych audików . :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To autko jest naprawdę w dobrym stanie technicznym i wizualnym , tzw optycznie i dzwiękowo jest ok-ej . Ilu z Was zaczynało od jakiegoś pazdziocha co to ledwo jechało , nie mówiąc o wyglądzie . A teraz wszyscy łaaaaaa jakie to mają fury .Chłopak ma dar do upiększania autek swoich w stronę oryginału , a nie jakiś lampek led-owych czy jakis tak chromów na metry za które niejeden z Was sie dzisiaj wstydzi . życzę wam koledzy drodzy i mili aby wasze furacze też podobnie wyglądały . a to ,że nie jest to S4 - a co to ma za znaczenie . Ile jest prawdziwych eSek w naszym pięknym kraju ?? 50 , 100 , 200 sztuk czy ile tam . Każdy , lub większość z was mysli o zderzakach os eSy i innych dodatkach - On to zrobił . A Wy ??Wklejcie do tego wątku swoje a4 b5 i pokażcie się . Może wtedy pośmiejemy się z waszych furek . To autko ma ten chłopak ok 3 tygodnie a od serii dzieli go przepaść . Pokażcie Wy co macie przez kilka lat używania waszych audików . :hi: :hi: :hi:

Nie zrozumiałes mojego przekazu nt. znaczka S4 :facepalm:

Zmiana zderzaka i felg to nie przepaść wzgledem serii uwierz mi :wink4: to dopiero początek :cool1:

Nikt go tu nie gardzi za to że zalozył zderzak S4, bo bardzo dobrze zrobil decydujac sie na ten krok :hi:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:26_________________________________________________

Każdy , lub większość z was mysli o zderzakach os eSy i innych dodatkach - On to zrobił . A Wy ??

A my jezdzimy seriami :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nikt nie ma złych intencji a forum jest po to jak ktoś wcześniej napisał, do wyrażania własnych opinii, wiele osób w tym ja wyraziło negatywną opinię o znaczku ale z drugiej strony pochwaliło go za dobry kierunek w zmianach,nie ma co dalej drążyć tego tematu tylko czekać co następnego się zmieni w autku, i wtedy znów każdy wyrazi swoją opinie na + czy -

mało jest aut idealnych na które dosłownie każdy mówi och i ach, a negatywne opinie w jakimś temacie, jak ktoś jest myślący, to potraktuje jako motywację do dalszego działania (mówię tu o typowych wieś tuningach), a znaczek jak się podoba właścicielowi to niech z nim jeździ, nikomu to nie będzie przeszkadzało, tym bardziej że auto ogólnie rzecz biorąc jest ładne

EOT :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy , lub większość z was mysli o zderzakach os eSy i innych dodatkach - On to zrobił . A Wy ??

a pomyśl, że niektórzy właśnie olewają body esy, bo jest to np. przerostem formy nad treścią, a na naszym forum i tak już dużo tego :cool1:

pozatym nie dla wszystkich wyznacznikiem jest zderzak z esy w dodatku nie kompletny, nie wspominając o całym body żeby to jakoś wyglądało ale IMHO znaczek musi być

inni zamiast robić auta na "pokaz" gmerają w duszy auta, zawieszeniu, heblach i masy innych pierdół, których nie widać na pierwszy rzut oka, a cieszą i są użyteczne w codziennym użytkowaniu

wiec trochę pokory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...