Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

to od dzis bede pisał na forum bo wy sie na wszystkim znacie a w ASO nie ...... żal :notworthy:

albo masz za duzo pieniedzy i mozesz nimi sypac w ASO na prawo i lewo (w co watpie widzac ze nie latasz najnowszym S8) ,albo poprostu masz wiedze na poziomie zerowym.

ASO to w 99% gówno, porzadnych jest doslownie kilka, reszta to lewusy papudraki. Zajedziesz do aso i chca Cie rzezbic od razu na gruba gotowe. Nie znaja sie i maja wyjebane na swoja robote, tam tez pracuja zwykli ludzie, pasjonatow jest moze pol procenta reszta chce odtrabic swoje do 15 i isc do domu. Na forum jest odwrotnie 99% regularnie udzielajacych sie userow to pasjonaci, jedni daja wiadomosci triki manuale inni z nich korzystaja, w ASO nie dowiesz sie polowy rzeczy, tutaj wielu modzi duma kombinuje probuje analizuje az w koncu dopnie swego i nie jeden szpenio z ASO moze mu buty czyscic, sa ludzie ktorzy naprawde ostro sie grzebia w swoich Audicach i maja je w jednym palcu i nie mowie tu tylko o body i optyce. Takze mowie Ci zaufaj ze na forum dowiesz sie wiecej lepiej i szybciej niz w ASO, wiele rzeczy masz podanych jak na tacy, o wiele mozesz dopytywac i dostaniesz info. Zobacz ile tu sie udziala uzytkownikow regularnie, czesc z nich siedzi w technikaliach, czesc interesuja nowinki, inni ogarniaja jeszcze co innego z dziedzin zwiazanych z Audikami. Znaja sie na wielu rzeczach az mozna sie zdziwic. Do ASO zajedziesz i jak im palca w oko nie wsadzisz i nie przypilnujesz to nic nie uzyskasz sam czesto musisz podac numer czesci bo sieroty nie umieja znalezc. Posiedzisz na forum poczytasz watki z pokora, szczegolnie na kacikach technicznych to zoabczysz jak poziom wiedzy i umiejestnosci maja userzy A4-klub.pl

pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ładne ale w/g mojego gustu a sam pisałeś że o nim się nie dyskutuje znaczek s4 nie powinien być na takim aucie.

to od dzis bede pisał na forum bo wy sie na wszystkim znacie a w ASO nie ...... żal :notworthy:

Oby nie spotkała cię nigdy sytuacja gdy będziesz miał jakiś problem z autem i w ASO zanim go zdiagnozują wymienią połowę części w aucie bo oni w większości przypadków tylko tyle potrafią.

Nie rozumiem po co się tak wpieniasz - ktoś napisał że mu się znaczek nie podoba - trudno ważne aby się tobie podobało - przyjmij krytykę z godnością, pomyśl o tym a może się czegoś przy okazji nauczysz a jak nie to też twoja sprawa :cool1:

A co on ma sie dowiadywać, przecież wszystko wie :bag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac zyjecie stereotypami ... kiedys moze tak było nie mówie ze nie ,ale teraz juz tak nie jest pracuje w sklepie motoryzacyjnym i na codzien współpracuje z aso palmowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stereotypem jest to że facet (kierownik serwisu) u Bełtowskiego w Krk mi wmawiał że s4 b7 miało hamulce 312mm z przodu... i żeby wsadzić coś większego to trzeba zwrotnice zmieniać...

stereotypem jest również to że miesiąc temu w ASO oddali mi auto po naprawie gwarancyjnej twierdząc że wszystko jest ok. i dopiero po mojej prośbie żeby przyjrzeli się EGRowi przyznali mi racje że "no tak rzeczywiście jest zablokowany"...

stereotypem jest również że powiedzieli mi w ASO że żeby odblokować pełen fis to trzeba wymieniać licznik...

Widocznie ktoś z tego ASO Ci powiedział że masz S4 a Ty w to uwierzyłeś... i naprawde nie pisze tego złośliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac jak sie znacie istnieje takie cos ja wersja nadwozia s-line m6 czyli typowe s4 tylko z silnikiem 1.8 t 190km

:polew: :polew: :polew:

Zamykam Panowie temat bo chyba sami widzicie że rozmowa tutaj jest totalnie bezsensu!

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...