Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kiedy zmieniacie opony na letnie ??


Michas

Rekomendowane odpowiedzi

ja właśnie dziś zmieniłem :) ,bo śniegu już na pewno dużego nie będzie :th:, a jeśli nawet to się przejeździ jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę do połowy marca, no chyba, że będzie po 15 stopni C to przełożę wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę do połowy marca, no chyba, że będzie po 15 stopni C to przełożę wcześniej :)

już od dzisiaj ma być po 15 C w marcu zapowiadają ok.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - jak przyszle zimy beda takie same to poco te zimowki- mialem nóweczki zimówki i nidawno zdjołem...strasznie sie starły od pażdziernika!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na letnich daje, tylko dlatego, że z takim kupiłem :wink4:

w zimówki inwestuję dopiero listopad/grudzięń 2008

widziałem pogode na 2 tyg, jutro pon/wt +15C ale w okolicach zlotu, czyli 7/8/9 marca tylko +1 /2C i możliwość śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nawet nie wiesz co gadasz, mimo ze zima slaba , ale ja to mialem kilkanascie razy takie sytuacje ze jakbym jechal na letnich to nie wiem czy a4 by bylo dalej cale, pozatym nawet jak nie ma sniegu, a jest niska temp to opona juz sie inaczej zachowuje.

Na sniegu juz mialem porownanie letnia/zimowa i oczywisice nie ma o czym mowic...

Co do niskich temperatur - to sa rozne opinie, podobno byl jakis test, ktory stwierdzil, ze letnia opona lepiej zachowuje sie przy niskich tempraturach (jesli nie ma sniegu) od zimowej... Who knows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nawet nie wiesz co gadasz, mimo ze zima slaba , ale ja to mialem kilkanascie razy takie sytuacje ze jakbym jechal na letnich to nie wiem czy a4 by bylo dalej cale, pozatym nawet jak nie ma sniegu, a jest niska temp to opona juz sie inaczej zachowuje.

.

Na sniegu juz mialem porownanie letnia/zimowa i oczywisice nie ma o czym mowic...

Co do niskich temperatur - to sa rozne opinie, podobno byl jakis test, ktory stwierdzil, ze letnia opona lepiej zachowuje sie przy niskich tempraturach (jesli nie ma sniegu) od zimowej... Who knows.

oj chyba nie do końca, tu przecież chodzi o skład gumy a jak wiadomo zimówka nawet podczas mrozów zachowuje swoją elastyczność a letnia twardnieje przez co nie ma takich właściwości jak podczas dodatnich temperatur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba nie do końca, tu przecież chodzi o skład gumy a jak wiadomo zimówka nawet podczas mrozów zachowuje swoją elastyczność a letnia twardnieje przez co nie ma takich właściwości jak podczas dodatnich temperatur

Też taką opinie słyszałem, ale chętnie zobaczyłbym test, a może zachowuje się lepiej nie na śniegu a na suchym, ale co się będzie działo na mokrym i niska temperatura.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie, w sobote zmieniłem i od razu adela lepiej wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzikidzidz
oj chyba nie do końca, tu przecież chodzi o skład gumy a jak wiadomo zimówka nawet podczas mrozów zachowuje swoją elastyczność a letnia twardnieje przez co nie ma takich właściwości jak podczas dodatnich temperatur

Też taką opinie słyszałem, ale chętnie zobaczyłbym test, a może zachowuje się lepiej nie na śniegu a na suchym, ale co się będzie działo na mokrym i niska temperatura.??

spoko, polecam kolegom żądnym testów jazdę na letnich autem z tylnym napędem jak spadnie lekki śnieg (pod górkę) od razu skończą się dywagację i gdybania...

Nie chcę krakać ale jak wskazują ostatnie zimy jeszce może dopieprzyć pod koniec marca...

Podziwiam luzaków :)

A co do zużycia opon zimowych ppprzez jeźdzenie msc dłużej to już przesada, zwłaszcza, że na takich oponach śmiga się koło 4-5 sezonów..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, polecam kolegom żądnym testów jazdę na letnich autem z tylnym napędem jak spadnie lekki śnieg (pod górkę) od razu skończą się dywagację i gdybania...

Totalna masakra,wiem bo jezdzilem :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam już początkiem maja.

tylko jedno pytanie - czy zimówek do maja wystarczy ?? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też taką opinie słyszałem, ale chętnie zobaczyłbym test, a może zachowuje się lepiej nie na śniegu a na suchym, ale co się będzie działo na mokrym i niska temperatura.??

Zimowka na sniego to poezja. Letnia nie wie co sie dzieje... ale na mokrym i suchym nie czulem osobiscie roznicy przy niskich temperaturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba nie zmienię bo mi śruby i dystanse zniknęły z chaty-------krew mnie zalewa, bo juz chciałem zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba nie zmienię bo mi śruby i dystanse zniknęły z chaty-------krew mnie zalewa, bo juz chciałem zmienić

Ciagle nie wierze - wielki Iverson zgubil dystanse - nic tylko allegro i felgi od 1 zl!!! :polew: daje 1,50!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...