Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska


trucker hiob

Rekomendowane odpowiedzi

TVN Turbo - Na Osi.

Hiob jest albo był (nie pamiętam) w Polsce i miał występować w powyższym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Twarowski na forum A4 ? :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 21:37_________________________________________________Nic sie nie dzieje z BMW :> ? cicho tu jakoś panie HIOBIE :P

Oops, jak ten czas leci, to już się zrobił rok 2014. :-D Sorry, panowie, nie wiem dlaczego zapomniałem o tym forum - pewnie z jakiegoś powodu forum przestało przyjąć mi zawiadomienia. Ale obiecuję, że się poprawię.

Pewnie już objeżdża nowe M5 f10:D

Spokojnie, nie tak szybko. Jeszcze nie jestem gotowy na auto dla emerytów. M5 F10 ma okropną prasę w USA: Za ciężkie, za miękkie, za bardzo przypomina Lexusa, w czasach, gdy Lexus zaczął robić auta przypominające dawne BMW. Poza tym mnie nie stać - moja M-trójeczka ciągle jeszcze jest spłacana. No i ma kompresor teraz, 600 KM - o ile nie wspominałem tu jeszcze o tym.

Ostatnio aktywny: 20 Październik 2011, 18:22

Szkoda że tylko miesiąc był na forum, ciekawe posty trawił :)[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:11_________________________________________________

Hiob jest teraz gwiazdą telewizji, więc pewnie czasu mało :gwizdanie:

:decayed:

Mówisz o jego transmisjach z tira czy występuje już w jakimś "amrykońskim szoł" :decayed:

Oj tam, oj tam, zaraz gwiazda. Co prawda TVN Turbo dał mi się przejechać kilkoma ciężarówkami, zrobili z tego parę kilkuminutowych segmentów w audycji "Na Osi", nawet mi za to zapłacili parę groszy, ale w głowie mi to nie przewróciło. ;-) Jak ktoś chciałby zobaczyć, to linki do nich znajdzie tutaj: katolik.us :: Zobacz temat - "Na Osi" - Hiob w TVN Turbo

Co poza tym u mnie słychać?

Jak wspominałem, M3 ma kompresor, 600 KM. Oczywiście wyleciałem niedawno ponownie z drogi - niby niewiele się stało, ale walnąłem kołem o krawężnik, poszły sanki i w sumie zrobiła się spora naprawa. Rachunek - 12,5 tys dolarów, ale auto zrobione "jak nowe", bez żadnego chodzenia na skróty. Wszystko, co trzeba było wymienić, jest wymienione, na nitach i kleju, nie pospawane przez pana Władza w szopie za rogiem. A w garażu na ścianie przybywa kolejnych trofeów. :D

Na moim kanale na YT ( truckerhiob - YouTube ) jest sporo filmów z eMką, łącznie z tym ostatnim incydentem (Ciekawostki 114). Poza tym sprowadziłem do Stanów maluszka, czyli 126p, kupiłem nowe felgi do eMki, a za 10 dni lecę do Krakowa na dwa tygodnie. Będę m/in. brał udział w pierwszym krakowskim rodzinnym rajdzie klasyków, z Krakowa do Zabierzowa, 21. czerwca, samochodem marki Land Rover.

Tyle w telegraficznym skrócie, może później dodam jakieś fotki, a jeśli macie pytania, obiecuję, że nie przepadnę znowu na kilka lat - odpowiem natychmiast. :D

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za drobną zwłokę w odpowiedzi. :oops:

---------- Post dopisany 06-06-2014 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 16:55 ----------

Jak obiecałem, kilka fotek. Auto ma teraz kompresor ESS VT2 575, co daje mu na 98-oktanowym paliwie 600 KM. Zmierzone na hamowni, na kołach ma 511 KM.

11181700.jpg

Mam też zmieniony wydech i nowe felgi. Felgi co prawda nie wszystkim się podobają, ale podobają się mnie, a to tu jest najważniejsze. :D

Podobają mi się głównie dlatego, że widać przez nie cale wnętrze, tarczę hamulca i sam hamulec, który teraz trzeba będzie chyba pomalować na czerwono. Poza tym ich kształt uwypukla fakt, że tylne koła są szersze, a dystanse umożliwiły przesunięcie kół na zewnątrz.

Stare felgi też mam i pewnie kupię do nich zimowe opony, dzięki czemu będę mógł zmieniać wygląd auta w zależności odpory roku. Felgi fabryczne są lepszej jakości, są kute, nie odlewane, więc się tak łatwo nie pogną na zimowych dziurach w drodze. To, oczywiście, już po powrocie do Polski, bo tu ani dziur, ani zim za bardzo nie mamy. ;-)

DSC03655.jpg DSC03656.jpg DSC03659.jpg DSC03661.jpg DSC03662.jpg DSC03663.jpg DSC03666.jpg DSC03667.jpg DSC03676.jpg DSC03677.jpg IMG-6200.jpg IMG-6201.jpg IMG-6164.jpg IMG-6166.jpg IMG-0693.jpg IMG-0697.jpg IMG-0700.jpg IMG-0702.jpg IMG-0705.jpg IMG-0706.jpg IMG-0710.jpg IMG-0712.jpg IMG-6015.jpg IMG-6024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo hiob :)

śledzę na YT więc jestem na bieżąco :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy odpowiedz, to Hiop zrobił rundę po Warszawie swoją m3 i teraz nie mogą namierzyć ;)

Piękne autko, choć maluszek tez

Pewnie wiecej oczu przykuwa fiacik niz beema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...