Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska


trucker hiob

Rekomendowane odpowiedzi

Czy fotele w tym M3 zapewniają dobre trzymanie? W pewnych ujęciach nie wygląda to najlepiej?

PS. zeby tylko takie wypadki sie zdarzaly :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam też się tak tną te dwa filmiki ?[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 14:19_________________________________________________echh Stany Zjednoczone coś pięknego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: no może może... i się udało ale ja bym ściągnął podłogę i sobie dobrze wszystko oglądnął bo po kamerze widać było że to nie było buzi tylko się dobrze do tych skałek przytuliłeś. Zewnętrzne elementy przodu i z tyłu są teraz wykonywane z takich plastików że potrafią bardzo ładnie zaabsorbować uderzenie i wrócić na swoje miejsce (zwłaszcza gdy jest ciepło) a pod spodem granat. Trochę zje...ów się naoglądałem i nie raz mnie zdziwko łapało że z wierzchu niby tylko zderzak zarysowany a jaśki na wierzchu a po otwarciu maski "ground 0" albo dupcia lekko podrapana a drzwi się z tyłu nie zamykają więc lepiej się upewnji czy wzmocnienie czołowe jest całe (bo jest z "kruchego" i sztywnego plastiku który dużo łatwiej pęka niż zderzak) i czy np. coś przy chłodnicach się nie skasztaniło bo czasem coś się może po takim "otarciu" wykluć po jakimś czasie a chyba nie chciałbyś żeby Ci gdzieś ni z gruchy ni z pietruchy wypluło "wodę" bo strzeli np. nadwyrężony krócieć od chłodnicy lub inny deseń taka moja rada i poczekał bym do dokładnych oględzin z tym entuzjazmem oczywiścię życzę oby się tylko skończylo na tych obecnych zadrapaniach :wink4: i już lepiej nie wyłączaj DSC :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: no może może... i się udało ale ja bym ściągnął podłogę i sobie dobrze wszystko oglądnął bo po kamerze widać było że to nie było buzi tylko się dobrze do tych skałek przytuliłeś. Zewnętrzne elementy przodu i z tyłu są teraz wykonywane z takich plastików że potrafią bardzo ładnie zaabsorbować uderzenie i wrócić na swoje miejsce (zwłaszcza gdy jest ciepło) a pod spodem granat. Trochę zje...ów się naoglądałem i nie raz mnie zdziwko łapało że z wierzchu niby tylko zderzak zarysowany a jaśki na wierzchu a po otwarciu maski "ground 0" albo dupcia lekko podrapana a drzwi się z tyłu nie zamykają więc lepiej się upewnji czy wzmocnienie czołowe jest całe (bo jest z "kruchego" i sztywnego plastiku który dużo łatwiej pęka niż zderzak) i czy np. coś przy chłodnicach się nie skasztaniło bo czasem coś się może po takim "otarciu" wykluć po jakimś czasie a chyba nie chciałbyś żeby Ci gdzieś ni z gruchy ni z pietruchy wypluło "wodę" bo strzeli np. nadwyrężony krócieć od chłodnicy lub inny deseń taka moja rada i poczekał bym do dokładnych oględzin z tym entuzjazmem oczywiścię życzę oby się tylko skończylo na tych obecnych zadrapaniach :wink4: i już lepiej nie wyłączaj DSC :cool1:

podpisuje sie pod tym.

jak kupilem S4 na czesci, to tez bylo niby lekko uszkodzone (zwrotnica peknieta), lekki szlif, a potem sie okazalo, ze sanki silnika krzywe, buda ciut krzywa, drzwi sie nie domykaly, podloga pogieta itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajcie, aż takiego jeb cia to nie było..

a dla ciebie żeby "było" to musiałby wziąć np. drzewo na i'lovjuu :cool1:

Ja tu nie pisze że mu się giry (podłużnice) pogięły ale np. "telewizor" (kierownica powietrza na chłodnice) lub np. dolna część wzm. czołowego i np. dolne mocowania chłodnic itp. mogły ucierpieć miał szczęście że było pod górę i go dupcia pociągneła w wahadło bo gdyby leciał z górki to mógłby się trochę mocniej wbić w ten nasyp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musiałoby być drzewo. Gdyby, gdyby.

Jest wszystko ok i to się liczy :good: + nauczka.[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 17:47_________________________________________________Nie mogę się napatrzeć na to auto tak apropo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopa straszycie, nic się nie stało a wy mówicie o jakiś pokrzywionych podłogach i zmianie geometrii pojazdu :P Opamiętajcie się BMW nie jest z plasteliny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiob ale powiem jedno masz Wypas M3 ..no i te charakterystyczne wąsy jak Pan Twardowski :D Pozdrawiam . PS dalej Truckami Śmigasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Twarowski na forum A4 ? :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 21:37_________________________________________________Nic sie nie dzieje z BMW :> ? cicho tu jakoś panie HIOBIE :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiob jest teraz gwiazdą telewizji, więc pewnie czasu mało :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio aktywny: 20 Październik 2011, 18:22

Szkoda że tylko miesiąc był na forum, ciekawe posty trawił :)[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:11_________________________________________________

Hiob jest teraz gwiazdą telewizji, więc pewnie czasu mało :gwizdanie:

:decayed:

Mówisz o jego transmisjach z tira czy występuje już w jakimś "amrykońskim szoł" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...