Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo więcej Ci pali?Czy ta skrzynia da radę? Ku..wa mam nadzieję że, ten fi...t mnie z nią nie zostawi. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz podejdę do garażu i sprawdzę

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 19:36_________________________________________________nie wiem gdzie to jest jedyne co znalazłem to DCS27038 nie wiem czy to jest to czego szukam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Aju mówi nabite będzie przy samym jak by połaczeniu z silnikiem.

ps. mój przy 100km/h ma 3k ale na 3 biegu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tym miejscu jest DSC z nerwa mi się litery poprzestawiały a, na allegro znalazłem taki model ale to 2,4 benzyna (A4)

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 22:06_________________________________________________...

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 14:20_________________________________________________help :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek w starej 80-ce 1Z 90PS. Wymienili mi skrzynie i okazało się , że przy 100km/h na 5 miałem 2500obr/mn. Po odczytaniu symbolu z korpusu skrzyni: 2,6 benzyna 150PS. Szła jak burza ale ekonomia jazdy zostawała daleko w tyle. Powodzenia w wymianie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś masakra ku...a, jakieś pomysły jak go zmusić do wymiany??? (wp...ol narazie odpada) :wallbash:

powiedz mu ze zalozyl skrzynie od benzyny a Ty chcesz od diesla musi Ci wymienic nie ma bata a jak nie to wpier...l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia z benzyniaka ma dłuższe przełożenia :cool1:

sądząć po allegro DSC to skrzynia jak piszesz z 2,4 ale nie widzę jej w żadnych skrzyniach z A4 chyba że to jest z A6 jakaś skrzyneczka typowa. Tak czy inaczej przełożenia by Ci się nie skróciły :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia z benzyniaka ma dłuższe przełożenia :cool1:

sądząć po allegro DSC to skrzynia jak piszesz z 2,4 ale nie widzę jej w żadnych skrzyniach z A4 chyba że to jest z A6 jakaś skrzyneczka typowa. Tak czy inaczej przełożenia by Ci się nie skróciły :cool1:

ale głupoty pleciesz jak założysz skrzynie z benzyny do diesla to sie skrócą przełożenia.. przecież diesla nie krecisz do tylu obrotów co benzyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to kiedyś w opelku. Jeśli będziesz dobierać następną skrzynie trzeba uważać bo to samo oznaczenie skrzyni może mieć różne przełożenia. Ja w oplu vectrze zmieniłem 5x skrzynię zanim doszedłem o co chodzi z przełożeniami i ich oznaczaniem. W przypadku opla np. oznaczenie skrzyni F16 do tego F16 dzielą się na CR i WR czyli któtkie i długie przełożenia skrzyń i dodatkowo po pięć rodzajów przełożeń głównych. W audi-vw może być podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko pięknie tylko koleś który ma zakład regeneracji skrzyń biegów powinien to wiedzieć jeśli tak jest :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to kiedyś w opelku. Jeśli będziesz dobierać następną skrzynie trzeba uważać bo to samo oznaczenie skrzyni może mieć różne przełożenia

w VAGach tak nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko pięknie tylko koleś który ma zakład regeneracji skrzyń biegów powinien to wiedzieć jeśli tak jest :wallbash:

Znając życie to jak sam nie dojdziesz o co chodzi to na żadnego mechanika nie ma co liczyć, mądry to on będzie tylko z gadki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...