Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Audi Competition quattro 1.8T - newsy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

Jako, że moje auto ma coś z B5 postanowiłem je tutaj zaprezentować :-)

Jest to Audi Competition quattro z 1994 roku - Jedna z 2500 sztuk kiedykolwiek wyprodukowanych.

Dokonane modyfikacje.

- El. szyby

- El. lusterka

- Swap silnika --> AEB 1.8T

- Felgi Keskin KT4 8x17" - opony 205/40/

- Kluczyk typu scyzoryk

- Lampy tylne TRESER

- FMIC

- Downpipe

- Kierownica drewniana Jamex

- Wskaźnik Turbo Boost

- Soczewki

- Ori zegarki od S2

Obecnie szykuje się do zrobienia TIPa ze stożkiem. Ale ciężko znaleźć kogoś kto to wyspawa :-)

Jakieś zdjęcia, starsze, nowsze.

pic0049v.jpg

pic0050p.jpg

pic0051.jpg

pic0052r.jpg

pic0053i.jpg

pic0054s.jpg

pic0055h.jpg

fel1h.jpg

fel2h.jpg

08082011221.jpg

08082011222.jpg

08082011246534625.jpg

31082011366.jpg

31082011367.jpg

dsc06217x.jpg

dsc06198i.jpg

dsc06195g.jpg

dsc06191a.jpg

dsc06182nz.jpg

dsc06180u.jpg

dsc06171ky.jpg

14092011401.jpg

24092011409.jpg

24092011408.jpg

23092011.jpg

Później dorzucę fotki ze zlotów.

Opublikowano

fo furka w ząbek czesana ale jako, że jest to jedna 2500 szt wyprodukowanych i pewnie jedna z 1500 szt, które jeszcze jeżdżą, to nie jestem zwolennikiem deoryginalizacji takich klasyków - powrót do stanu fabrycznego z drobnymi modami to jedyna droga dla takich aut- wiem bo miałem ;(

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić kolego, fabryczny silnik montowany w tych wersjach to totalny kibel którego nie chciałem widzieć na oczy. Ale dzięki za opinię :)

Opublikowano

Ladna. A jaki tam byl silnik w serii?

Opublikowano
  • Autor

2.0 16V o oznaczeniu ACE - na mechanicznym wtrysku. 140KM i 181NM które nie jechało.

Opublikowano

Competition fajne samo w sobie :good:

ale złoto-drewniana kiera :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Fakt. Ori trójramienna kierownica była lepsza. Nie chcesz jej przypadkiem sprzedac ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jamex jest na sprzedaż bo mam Ori S2 już :) A co by nie mówić o tym złoto drewnianym czymś to ma swój urok i świetnie leży w dłoniach :)

Opublikowano

Compi fajne! Dobrze że IC schowałeś pod zderzak wyglada o niebo lepiej :good: Powodzeniach w modach :)

Opublikowano

Fura fajowa, jedynie kiera wali po oczach ale z tego co czytam będzie zmiana na :good:

Opublikowano

Zayebista Audiola. No i te Keskiny świetnie leżą :) ramke grilla i znaczek bym dał na czarno :wink4: albo chociaż samą ramkę :decayed:

Opublikowano

ale złoto-drewniana kiera :shocked

:sick3: :sick3: :sick3:

Pozatym za***iste masz auto :good: :good:

Opublikowano

Kozak auto. Klasyk :good:

Opublikowano
  • Autor

Ori kiera S2 i ori zegary S2 :-)

I jakieś tam naklejki

01102011418.jpg

01102011419.jpg

Opublikowano

Extra autko (sam się nad taką zastanawiałem - ale właśnie ten silnik) gratuluję i popieram swap

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam się jeszcze zadziało. Auto myte przed wyjazdem na zlot do zamościa, dowód, że bywo w zamościu i hej do domu zimować :mrgreen:

23102011435.JPG

23102011437

23102011438.JPG

Opublikowano

miodzio!

ladniutka, ze smakiem, same ochy i achy, fajnie ze schowales ic'ka za zderzakiem s2, dobrze to teraz wyglada :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dodatkowe foto z zamościa :-)

Foto333.jpg

46.jpg

DSC_6341.jpg[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:15_________________________________________________31.10.2011

Ostatnia w tym sezonie porcja gratów :-)

31102011440.jpg

Opublikowano
:good: elegancko, dobry wybór z ITG
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy rok przyniósł nowe nowości :naughty:

Zmiany wyglądu :

- usunięty tylny spojler

- daszek fk

- odnowiony i odświeżony lakier

- lusterka corrado

Zmiany mechaniczne :

- Program na 1,0 Bar

- Wtryski 320cc z BEX

- Regulator ciśnienia vr6 4bar

- Obudowa przepływki vr6 3"

- 5x112 -> nie do końca ale jest :decayed:

Plus parę rzeczy jest obecnie w fazie tworzenia. Foty może niebawem :decayed:

---------- Post dopisany 01-08-2012 at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2012 at 06:36 ----------

Coś tam się pozmieniało. I zmienia nadal :-)

WP_000164.jpg

WP_000169.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.