Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] nakladki na lusterka chromy doradźcie


strongman

Rekomendowane odpowiedzi

kolor samochodu granatowy, obramowki szyb chromowane, no i chce cos z lusterkami zrobic. Chromy czy satynowe? W przyszlosci pewnie załoze felgi s line chrom 18, wiec...Narazie mam fabryczne 17" tez nie sa złe. Gdzie mozna kupic takie nakladki? allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHROM !! Super się komponuje z obramówkami szyb

a jak jeszcze chromy fele dojda to satyn lusterka będa lipnie wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom. Co innego w avancie gdzie relingi sa "satynowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

showFullSize.php?id=428db8cebd7eab29[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 12:53 _________________________________________________cos mi nie idzie wklejanie obrazkow...wiec link http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=428db8cebd7eab29[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 12:56 _________________________________________________showFullSize.php?id=2308e9d458411e51[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 12:58 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2308e9d458411e51

brudna jak świnia... Tez chcialem wybrac chrom. Gdzie najlepiej kupic? Ile moze to kosztowac? na allegro ceny od 145 zł do 300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka, fele, listewki w chromie.. ale bedzie bling bling.. :kox:

Bierz in.pro, bo sa dobrze wykonane. Strzez sie przed okleina za 50 zl.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strongman fajnie to wszystko bedzie wygladac na czarnym :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okelina nie wchodzi w gre. Samochod jest surowy tak jak widac na zdjeciach. Nie chce przesadzic z mod'ami bo nie lubie jak samochod przypomina choinke. Dlatego tylko chromy felgi, lusterka no i moze jakis spoiler na klapę moze ten?

http://moto.allegro.pl/item314294049_audi_a4_s4_od_2001r_spoiler_s_look_tfb_tuning.html

Wersja bogata wszystko oprocz nawi ale cala reszta jest, wiec sporych inwestycji nie bedzie[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 13:09 _________________________________________________a felgi jak myslicie 17 czy 19? Sorrki za głupie pytania, jase ze to wszystko sprawa indywidualna. Mam dylemat bo za pół roku bede sprzedawał to auto i nie chce też wtopic za dużo. Jak ktos ja zobaczy na felach s line chrom 19" to raczej o zdejmowaniu przy klienci nie bedzie mowy...Tylko czy dopłaci...[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 13:13 _________________________________________________mialo byc 18 czy 19 jakis nieogarniety jestem dzisaj, 17 mam teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obudowy chromowane są za bardzo refleksyjne i źle komponują się z resztą chromowanych dodatków w aucie.

Grille czy obramówki szyb nie maja takiej powierzchni odbicia co obudowy lusterek i pomimo tego, że są chromowane to wcale na takie nie wyglądają (są znacznie mniej refleksyjne)

Poniżej masz pokazane jak wyglądają lusterka satynowe (podobne do oryginalnych S4). Moim zdaniem komponują się znacznie lepiej z chromowanymi dodatkami.

lusterka.JPG?imgmax=720

IMG_0871.jpg?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mimo wszystko jednak chromy, wiem ze sie swiecą jak psu ... Ale choinka to jeszcze nie bedzie. Same listwy, chromy lusterka i chromy felgi jeszcze nie beda przesadą. Razą mnie za to do tego chromowane klamki itd. Same te 3 elementy mysle ze "nie nabroją" Fele starsznie sie swiecą a satynowe lusterka moga byc chyba za szare do nich. Dzieki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że chromy... Malik ma inny gust a poza tym ma avanta :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...