Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skórzane pokrowce


szymonmaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanów Audi. Czy miał ktoś okazje widzieć jak wygląda taki pokrowiec?? http://moto.allegro.pl/skorzane-pokrowce-samochodowe-na-miare-audi-a4-b5-i1836957700.html

Z góry dziękuje za pomoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nikt tu nie ma czegoś takiego w aucie :wallbash: Po zdjęciach z b6 widać, że wygląda tragicznie, pomyśl jak się do tego przykleisz w lato spocony i jak wyjdziesz z samochodu .... razem z tym pokrowcem ... ciągłe poprawianie, dociąganie, zaraz gumki pękną bo są tam wsadzone najtańsze jakościowo od kaleson.

Kolega miał takie coś (tylko nie ze skóry, z eko) w passacie B5 ... tragedia miesiąc na tym pojeździł i wyrzucił bo rozciągnęły się jak zuzyty kondom. [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 14:24_________________________________________________330zl ... doloz z 200 i poszukaj używanych foteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ciekawe jak by takie coś wyglądało na kubłach? zresztą to jest eko-skóra, więc :thumbdown: jak masz zniszczone to na aukcjach masz za śmieszne pieniądze pojedyncze fotele lub komplety w jakim kolorze chcesz. Albo po prostu wypierz tapicere (ja się już rok zabieram do tego :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kojarzą z fotelami z dermy :gwizdanie:

w fiacie 126P :tongue4:

Słaboo, upierz fotele ewentualnie jak masz bardzo styrane wnętrze poszukaj używanych foteli ale po mniejszym przebiegu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekac trochę i dozbierać na fotele skórzane teraz nie są drogie, dla przykładu Krycha sprzedaja za 1000zł kubełki w elektryce w komplecie z łokieciem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest skaj i to w kiepskim wydaniu. Nawet formy pozostawiają wiele do życzenia - patrz foto na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204472.msg2441813#msg2441813 inny sprzedawca ale pokrowce te mam u siebie i nie narzekam

W b7 pokrowce?

O ku*** :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...