Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moja A4 B6 1.8T [BEX]


KamisG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :hi:

3 dni temu zakupilem wg. calkiem ladna B6 :) 1.8T [bEX] 190 kuca w serii, ladnie sie zbiera, po sprawdzeniu czujnikiem lakieru musze stwierdzic ze nie miala jakiejs strasznej historii zwiazanej z kolizjami drogowymi, bylo cos robione z przodu ale jest to dobrze zrobione, nie mozna sie doczepic, przy 140 moge puscic kiere a autka nie sciaga :) co do stanu facet pokazal mi faktury z niemiec .. 35 tys temu byl wymieniony silnik na nowy (6tys euro) bo jakis "Hans" nie zadbal o olej :) za autko zaplacilem 29 tys zl nie jest to duzo nie jest malo za 2003 r. ale mysle ze za zadbany egz. warto tyle dac.

Niestety autko nie ma Quattro na ktorym mi bardzo zalezalo ale jakos to przezyje... nastepna A4 bedzie miala Q ;)

Co do wypasu..

Autko ma:

-esp

-dwie strefy C

-org. Xenon + spryski

-parktronic tyl

-el. szyby i lusterka (niestety szyby tylko przod)

-NaVi w kolorowym fisie

-Audio Audi Symphony 9 glosnikow+ Sub

-abs

-pompowane fotele

i pare innych opcji....

Co do wad...

-zauwazylem ze pompa paliwa zaczyna halasowac

-cos sie dzieje z centralnym zamkiem albo z czyms... klapa bagaznika nie raz nie chce sie otworzyc guziczkiem elektromagnesu i trzeba uzyc kluczyka, a po dwa tylne dzrwi po stronie pasazera wczoraj mi sie zaciely i nie chca sie otworzyc ani od wewnatrz ani od zewnatrz

-klakson raz dziala raz nie

....to wszystko co do stanu technicznego

co do wypasu brakuje mi tam Q, el. szyb z tylu i co najgorsze kierownica nie jest obszyta skora :( myslalem ze przy tym wypasie to standart :/

co do foto na szybko zrobilem tylko dwa ;

s41yu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

s42g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

(wiem ze te oznaczenia S4 troszke wioska w 1.8 ale nie ja to zakladalem ... kiedys moze sciagne :) )

Jezeli Byscie byli tacy mili to prosze ocenicie moj zakup...

:)[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:20_________________________________________________a zapomnialem dodac.. autko ma utwardzone zawieszenie... amorki o czerwonym oznaczeniu twardosci... nie znam sie az tak na tym, nie wyjmowalem jeszcze ich wiec nie wiem jakiej sa firmy i jakie maja oznaczenia dokladnie... sprzedajacy tez nie potrafil tego powiedziec... ale mimo tych amorkow autko zachowuje dosc duzy komfort , a prowadzenie jest lepsze niz w serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :hi:

3 dni temu zakupilem wg. calkiem ladna B6 :) 1.8T [bEX] 190 kuca w serii, ladnie sie zbiera, po sprawdzeniu czujnikiem lakieru musze stwierdzic ze nie miala jakiejs strasznej historii zwiazanej z kolizjami drogowymi, bylo cos robione z przodu ale jest to dobrze zrobione, nie mozna sie doczepic, przy 140 moge puscic kiere a autka nie sciaga :) co do stanu facet pokazal mi faktury z niemiec .. 35 tys temu byl wymieniony silnik na nowy (6tys euro) bo jakis "Hans" nie zadbal o olej :) za autko zaplacilem 29 tys zl nie jest to duzo nie jest malo za 2003 r. ale mysle ze za zadbany egz. warto tyle dac.

Niestety autko nie ma quattro na ktorym mi bardzo zalezalo ale jakos to przezyje... nastepna A4 bedzie miala Q ;)

Co do wypasu..

Autko ma:

-esp

-dwie strefy C

-org. Xenon + spryski

-parktronic tyl

-el. szyby i lusterka (niestety szyby tylko przod)

-NaVi w kolorowym fisie

-Audio Audi Symphony 9 glosnikow+ Sub

-abs

-pompowane fotele

i pare innych opcji....

Co do wad...

-zauwazylem ze pompa paliwa zaczyna halasowac

-cos sie dzieje z centralnym zamkiem albo z czyms... klapa bagaznika nie raz nie chce sie otworzyc guziczkiem elektromagnesu i trzeba uzyc kluczyka, a po dwa tylne dzrwi po stronie pasazera wczoraj mi sie zaciely i nie chca sie otworzyc ani od wewnatrz ani od zewnatrz

-klakson raz dziala raz nie

....to wszystko co do stanu technicznego

co do wypasu brakuje mi tam Q, el. szyb z tylu i co najgorsze kierownica nie jest obszyta skora :( myslalem ze przy tym wypasie to standart :/

co do foto na szybko zrobilem tylko dwa ;

s41yu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

s42g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

(wiem ze te oznaczenia S4 troszke wioska w 1.8 ale nie ja to zakladalem ... kiedys moze sciagne :) )

Jezeli Byscie byli tacy mili to prosze ocenicie moj zakup...

:)

BEX zapierd.ala :kox: JAk planujesz dluzej smigac autem to kompletuj graty i do Nosba to Ci dolozy quattro :decayed:

:decayed:

S-line z tylu dokladales??

Co do drzwi to zdejmuj boczek i do przodu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto stoi tak jak je kupilem.... narazie brak funduszy , bo zostalo mi jeszcze ubezpieczenie do zaplaty... ale na wiosne sie pomysli :) narazie planuje 4-5 lat nim posmigac wiec sie zobaczy... napewno nie zostawiego go takiego :)[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:31_________________________________________________na wiosne chce wstawic jakies ladne 17" , moze delikatnie szybki przyciemie, a gleba z czasem... :) byc moze razem z felgami, narazie musze oplacic go do konca i wady wszystkie wyeliminowac

a i za jakis czas kiere od B7 bym chcial wstawic :)

no ale wszystko kwestia czasu i funduszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlozyl w wymiane silnika 6 tys euro i sprzedal za prawie tyle samo :polew:

Dokładka tył s-line, a jak wnętrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlozyl w wymiane silnika 6 tys euro i sprzedal za prawie tyle samo :polew:

Dokładka tył s-line, a jak wnętrze??

silnik 35 tysiecy temu w DE wymieniony...

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:56_________________________________________________kumpel mi sprawdzil w ASO to i jest to prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko..tylko dziwi mnie ten znaczek s4...często sie zdarza że angole maja takie udziwnienia i mieszanki pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl nie jest orginalny, dokladka jest dolozona i koncowki.

W autko bede musial jeszcze troszke pracy wlozyc i pieniazkow zeby wygladalo tak jak chce :) wszystko z czasem ;) jak czegos dokonam bede informowal na biezaco :)

P.S. nie jest to angol ;) wszystko bylo sprawdzane w ASO :)[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 20:50_________________________________________________znaczek S4 na tylnej klapie i na grillu tez nie jest orginalny... sam bym tego nie zalozyl bo wg. mnie zalatuje wies tuningiem, ale jak juz jest to nie bede za bardzo sie tym przejmowal... jak ja bym zmienial oznaczenie to bym zalozyl znaczek 1.6 :D zeby ludzi zaskakiwac na swiatlach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie :good: z pewnością jest kilka rzeczy, które można dołożyć do auta -> popatrz chociażby na wątki Wrclaguny w B6 i Bart-S'a. a no i do B6 spokojnie zakładaj 18 cali, po Bydgoszczy da radę jeździć i na większych kołach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chcecia bym sprawil na wiosne jakies ladne 18" ale troche szkoda mi zawiechy... 17" na moja jazde bedzie akurat wg mnie :) bo te 16" ktore mam teraz na zime sie jedynie nadaja... szalu nie robia.. szkoda zeby w przyszlym sezonie szpecily to auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...