Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)


seves

Rekomendowane odpowiedzi

ja widze że Tobie się nudzi... No w sumie jak bym tyle auta nie miał to też bym szperał po a4 klubie żeby nie zapomnieć jak wygląda...

Ale Arturku ten temat dotyczy aut młodszych, tak po 67 roku... Ty musisz patrzeć na starsze. I nie zapomnij o kolorze "Papasmerf" :decayed::wink4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widze że Tobie się nudzi...

noo :cool1:

No w sumie jak bym tyle auta nie miał to też bym szperał po a4 klubie żeby nie zapomnieć jak wygląda...

sam rozumiesz :tongue4:

Ale Arturku ten temat dotyczy aut młodszych, tak po 67 roku... Ty musisz patrzeć na starsze.

nie odczytam tego jako złośliwość tylko zazdrość :decayed:

I nie zapomnij o kolorze "Papasmerf" :decayed::wink4::polew: :polew: :polew:

marzy Ci się taki................................... błyszczący

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec OT bo seves się za bardzo napali że tyle stron mu doszło w wątku :decayed::naughty:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 23:55_________________________________________________i wcale nie napisze że prosił mnie żeby rozruszać troche ten wątek :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

no Pany niezły spam :kox:

dziś po południu wrzucę oczywiście foty ale tak na prawde delikatnie tylko odcień się w środku pozmieniał :gwizdanie: no i materiał :kox: znaczy że byliście blisko :polew:

pewnie zrrobili seves-line. wymienili podsufitke na jasną :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 23:38_________________________________________________Szymon wiesz że jak byś chciał szyberdach to mnie jeszcze jeden w garażu leży :decayed: :decayed: :decayed:

dalej go masz? :polew:

ale z Ciebie... Kolekcjoner :tongue4:

ale podsufitki mam nadz że się już pozbyłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves - piękna furka :)

Ps. jak by Ci się marzył kropek u Siemiana to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves - piękna furka :)

Ps. jak by Ci się marzył kropek u Siemiana to daj znać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

PS Miron pełna forumowa profeska :good:Ty nawet w takim poście nie strzelisz OTa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves - piękna furka :)

Ps. jak by Ci się marzył kropek u Siemiana to daj znać

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

PS Miron pełna forumowa profeska :good:

:good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po dzisiejszym rezaniu, to środeczek wygląda bardzo zacnie. Duży PLUS! Tego brakowało. :good:

Szukaj teraz kolorowego FIS`a i będzie malinka :kox:

seves cos tam dzisiaj znowu ciekawego dołozył?

jak obiecałem wrzucam fotki i krótki komentarz :wink4:

tak na poważnie to niewiele się zmieniło - zamiast modułu bluetooth w wersji H (2007r) wpadł moduł w wersji S(2009r) choć podobno się niczym nie różnią :decayed: to w poprzednim miałem mały kłopot z obsługą głosową (teraz jeszcze nie próbowałem :polew: )

najwięcej czasu zajęło zdjęcie, przerobienie i założenie boczków w skórze - te które kupiłem miały troszke sfatygowane uchwyty i nie posiadały pakietu światło, więc trzebabyło przełożyć uchwyty, klameczki z pakietem światło i.. no właśnie wyciąć dziury od spodu na białe lamki :kox: jedną wyciąłem za dużą i trzeba coś teraz pokombinować przy okazji uszkodziliśmy 2lampki :rolleyes: jedną przy wyjmowaniu a drugą przy wkładaniu do za ciasnej dziury :kox::tongue4:

-dekory alu 1nk zmieniłem już w ubiegłym tygodniu ale się nie chwaliłem :cool1: do tego przepolerowałem je delikatnie pasta G3 i nabrały mocniejszego połysku i mocniej i wyraźniej widać szczotkowanie :kox:

poniżej foty stanu obecnego - trzeba jeszcze poprawić głośniczek wysokotonowy bo tak przełożyliśmy instalację ze starych boczków że nie działa :decayed: a nie było już czasu się z tym babrać wieczorem :(

125a582b075e301cm.jpg

9de4bc00dd9e9c1bm.jpg

poniżej wyrezane dziury na białe lampki - średnio wyszły ale mam tylko takie zdolności :decayed: na szczęście z każdą kolejną próbą szło łatwiej i pewniej :decayed:

9b222e986aab7c21m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest bardzo dobrze.

Do bezpośredniego porównania z materiałem SOUL... po prostu niebo a ziemia. Różnica bardzo kolosalna.

Dlatego autko we wnętrzu poszło zdecydowanie na duży PLUS :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że dobrze sie dzieje u ciebie w aucie :good: ja to ostatnio dołozyłem moduł świateł dziennych i miało być alu szczotkowane ale folia tylko że koleś od którego wziołem to jakiś krętacz i kasa sie chyba poszła walić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że dobrze sie dzieje u ciebie w aucie :good: ja to ostatnio dołozyłem moduł świateł dziennych i miało być alu szczotkowane ale folia tylko że koleś od którego wziołem to jakiś krętacz i kasa sie chyba poszła walić :wallbash:

o żesz :wallbash: .. a to ktoś z forum czy allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź seves następnym razem na spociszona to oblookam na żywca. :naughty::kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź seves następnym razem na spociszona to oblookam na żywca. :naughty::kox::good:

ok :good: wybierałem się w tym tyg ale nie dałem rady :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że dobrze sie dzieje u ciebie w aucie :good: ja to ostatnio dołozyłem moduł świateł dziennych i miało być alu szczotkowane ale folia tylko że koleś od którego wziołem to jakiś krętacz i kasa sie chyba poszła walić :wallbash:

o żesz :wallbash: .. a to ktoś z forum czy allegro?

kolo z tej aukcji http://allegro.pl/folia-3m-aluminium-szczotkowane-alu-122x50-sklep-i1930982960.html tam info na maila a na telefon jest całkiem inne.masakra....trzymac sie od tego zdala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że dobrze sie dzieje u ciebie w aucie :good: ja to ostatnio dołozyłem moduł świateł dziennych i miało być alu szczotkowane ale folia tylko że koleś od którego wziołem to jakiś krętacz i kasa sie chyba poszła walić :wallbash:

o żesz :wallbash: .. a to ktoś z forum czy allegro?

kolo z tej aukcji http://allegro.pl/folia-3m-aluminium-szczotkowane-alu-122x50-sklep-i1930982960.html tam info na maila a na telefon jest całkiem inne.masakra....trzymac sie od tego zdala

kurde Laki ja mam różne listwy do sprzedania a Ty zamawiasz folie za 150 zeta :facepalm:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...