Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: slisko co? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj przyszły nowe tylne tarcze i klocki i od razu problem po rozpakowaniu.......pudełko orginalnie zapakowane, tarcze wg etykiety własnie do miedzy innymi audi a4 Q a po otworzeniu okazało sie ze sa to tarcze z rozstawem 4X100 : w poniedziałek ma byc kurier z nastepna paczka a ta odbierze ...

wczoraj zakupiłem nowy łacznik końcowego tlumika z rura , bo wczesniejszy już sie do niczego nie nadawal jak zachaczyłem nim o kamyczek;P

wczoraj takze zaświecił mi sie "servis oil" czyli w nastepnym tyg wpadnie nowy olej...aha no i wywala mi olej z rurki smarujacej turbine...tyle wyciagania i wkladania turbin i nie wytrzymała...(kupie jakby ktoś miał)

podejdzie mi ta rurka??? mam turbine awx ORYG RURKA OLEJOWA ZASILANIE DO TURBINY VW AUDI (3051679681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dzwonilem do sprzedawcy i mowił , ze do afna kosztuje 209zł i tak sie zastanawiam , czy to nie jest tylko kwestia dogiecia jej tak zeby pasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam na letnim setupie sie lata? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ..wczoraj spadło 10cm sniegu i byłem w mieście..i powiem Ci że lepiej teraz idzie bokie;P

dzisiaj przyszly kolejne fanty ...nowa rurka olejowa turbiny , tarcze hamulcowe tył i klocki na tył...jutro montaż wszystkiego

sam_0745_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i za ile tarcze zamawiales na tyl? i jaka masz srednice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i zapomniałem dodac, ze servive oil sie zaswieciło...czyli czas zamawiac paczuszke z oliwa ......

---------- Post dopisany 21-03-2013 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 18:51 ----------

rurka olejowa wymieniona i juz nie cieknie :kox: i oby juz nigdy nie ciekło :)..tarcze i klocki hamulcowe równiez zamontowane...po zamontowaniu jedno koło nie hamowało...po ponownym odpowietrzeniu układu wszystko wróciło do normy...reczny podciagniety....wymieniłem również olej i filtr w silniku przy stanie 324000......a dzisiaj mam zamiar sie zabrac za kontrolke airbag , ponieważ razi za mocno ...a dzieje sie to przez wtyczke pod fotelem kierowcy...zobaczymy czy pokonam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handlarz by się nie zastanawiał... by podpiął ten airbag pod kontrolkę od oliwy i pasuje, ktoś kupi i niech się martwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak .....postanowione...połacze na wsówki ...jak jutro bedzie w miare ciepło to sie za to wezme..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matyss gdzie fota Twojego bolidu w kalendarzu? nie wyslales?:shock3::kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłalem!!arre tez byłem mocno zdziwiony napisałem wczoraj maila i dostałem odpowiedz: "Twoje zdjęcie się nie zakwalifikowało do głównego głosowania. Gdybyś przeczytał regulamin to byś wiedział, że najpierw głosuje komisja, a dopiero potem wchodzi na główny.." co Ty na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale qr** sciema :facepalm:

jakies foto w magazynie jest a b5 na pelnym ogniu w sniegu nie :thumbdown::facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

ja bym ich zasypal fotami

z 20 wyslal pojedynczo klatka po klatce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obnizyłem autko o kolejny centymetr...jak umyje to zrobie jakies fotki , bo narazie to cały w błocie...

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 22:23 ----------

ło ale tutaj zakurzone wszystko ;P..dzisiaj w aucie został ustawiony kat wtrysku i od razu dawke paliwa zmniejszyłem ..na poczatku maiłem 7 ...poczytałem troche i zabralem sie z Lewanem za ustawianie ...tak ustawiłem , ze auto po wyłaczeniu stacyjni dalej chodziło :lol1:..no to kolejne delikatne ustawienie i dalem na 4.2

auto dużo zwawsze , ale kopciło jak kamaz podczas deptania....wiec ostatecznie sutawiłem dawke na 6.2 i teraz bardzo delikatnie kopci przy duuzym bucie ale nie jest juz to takie czarne jak przy 4.2;) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja tez miałem korygowany kąt i dawkę ale nie wiem jak mi ustawił koleś.. powiedział ze jest idealnie teraz... tez chmurki sobie puszcza przy większym bucie ale czuć że lepiej się odpycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam trucicielu dzieje sie cos? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z audi narazie koniec za astre sie biore....nowa motorownia wskoczy duuuuuuuuzo silniejsza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze ciekawe plany

chociaz ja nie przepadam za oplownia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...