Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

wyciągaj te lampy i przerabiaj na bixenon :decayed:

wtedy zobaczysz co to znaczy mieć widno przed nosem :>

polać mu seryjne valeo sie umywa przy bixie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy : temat zamkniety :gwizdanie: nie wiem o co chodzi , ale w zderzku sa miejsca na halogeny a ja nie mam tam zadnej wtyczki pod halo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy : temat zamkniety :gwizdanie: nie wiem o co chodzi , ale w zderzku sa miejsca na halogeny a ja nie mam tam zadnej wtyczki pod halo....

musisz wyprowadzic instalacje pod halo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 no domyślam sie...jak juz będą halo to bede sie zastanawiał co i jak;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo się...padło mi sprzegło...po wyjeciu skrzyni okazało sie, ze z tarczy jakies blaszki poleciałyi już zaczynalo trzec o nity no i jeszcze fabryczny dwumas siedział...wymieniłem kompletne sprzegło...ale poszedłem na łatwizne kupiłem komplet valeo (tarcza, docisk,łozysko i sztywne koło zamachowe) autko ladnie jeździ i jestem zadowolony....łaczny koszt 1800zł z robocizna....najwazniejsze ze wszystko jeździ...i ucichło drganie na 3,4 i 5tym biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coooo 1800zł za jednomasa!!!!!!!!!!:buhaha::heat::shock3: powiem Ci tylko tyle... miałbyś kompletne przeniesienie napędu z AWXa, w tej samej cenie jak i seryjne od AFN(tarcza docisk łożysko i koło dwumasowe) i jeszcze z robotą byś sie zmieścił w tej kwocie...

:facepalm: a tak masz jednomasa który szarpie i trzeba go wzmocnic jak zrobi sie moc ponad 160km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jak jest...napisałem do gościa z forum co w jakiejś tam hurtowni robi ale nie odpisał a nie maiłem czasu wiec jest jak jest .....nie planuje modzic silnika to auto do pracy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam.Lepsze takie lampy niż zestawy HiD sprzedawane na allegro.

Tutaj masz więcej o tych lampach :http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188610.0

ile cie Marek taki interes z lampami kosztowal musze ze swoimi tez cos zrobic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 tyg autko juz na letnich oponkach...

kupiłem 4 nowe Nexen N6000 225/45/ZR17 i na 8.5 calowych Brockach wyglada to nastepujaco:

a i autko poszło wczoraj 4 cm w dół i jak teraz wyglada???

imgp4403.jpg

imgp4404a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko ;)

a co do przednich błotników... na lewym masz znaczek audiiii a na prawym nie... a przecież już od 98' nie szły te znaczki w błotnikach..

no chiba że się mylę.. ;]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kujawaPGN nawet nie zauwazyłem do tej pory ze mam tylko jeden znaczek;P

e tam ..auto , że tak powiem........robocze............mechanicznie perfect ma byc a blacharsko ......... względnie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedługo będę sprzęgło wymieniał bo się trochu ślizga... nie mogie całej mocy aefena wykorzystać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać oglądać ten samochód, wisiał trochę na allegro, ale nijaki kolor spowodował że kupiłem co innego i chyba dobrze bo jakbym miał zaraz sprzęgło zmieniać to bym się załamał. Dobrze że założyłeś soczki na przód a nie jakieś denka od butelek z allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób coś z tymi błotnikami, bo jeden jest z 97r drugi z 98r:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 12k km? Od kupna (miesiąc) zrobiłem moim AHU 4k km, więc za 3 miesiące musiałbym robić sprzęgło a nie stać mnie na to :wink:

Ale nie o tym temat, ważne że jesteś zadowolony :wink:

Awarii nie przewidzisz, wiec sie nie czepiaj:wink: dzisiaj jeżdzi dobrze, jutro korba moze wyjsć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj padła mi pompka od centralnego...podpiełem od brata A3 i działa w drzwiach centralny ale z kluczyka nie działa ....nawet kierunki nie mrygaja podczas wciskania kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamontowałem halogeny od kolegi Magicbattle...

kolejny element układanki jest;P

imgp4407.jpg

imgp4408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...