Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

od tego są fachowcy którzy ustawiaja je jak nalezy zeby nikogo nie raziły i jest git..i bez xenonów sie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego są fachowcy którzy ustawiaja je jak nalezy zeby nikogo nie raziły i jest git..i bez xenonów sie obejdzie...

pod ściana tak samo ustawisz jak u tych fachowców, kilka prób i błedów z zaufanym kolegą :wink4: wystarczy raz dobrze ustawic zaznaczyć poziom i korygować za każdym razem do tych ustwień, niestety sonar tego nie ogarnia jak nalezy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj zamontowałem linki recznego .. filtr paliwa mahle, nowa gume odmy i listwy chromowe a wygląda to tak:

imgp3976.th.jpg

imgp3977r.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam gadacie ..dobrze jest...kobicie sie podoba a mi to obojetne jakim bede jachał..chromy zostaja lampy także...indywidualna sprawa jednym sie podoba drugim nie ....kazdy moze wejśc i pomarudzic u innych ze to ma źle to tez to wywal a ja wszystko zostawie tak jak jest bo jest dobrze!!!!!!

jakby mojej się takie coś podobało to bym ją pogonił :D :D :D Albo nawrócił :polew: Na szczęście jest odwrotnie... :D

Poza tym ryjkiem i owiewkami jest ok :decayed: Powodzenia w modach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaczynaja sie przygodzy z A4;P...dzisiaj wymieniłem łozyska tylne ,ponieważ powyżej

50km/h nie dało sie juz jechac tak chuczało...zamontowane i narazie wszystko git;)

zapaliło mi sie "servis OIL" teraz musze wymienic olej tow iem a trzeba podpiąc auto pod kompa zeby skasowac ten komunikat???[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 17:20_________________________________________________dzisiaj wymieniłem filtr paliwa , olej na półsyntetyk i płyn chłodniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karin24tak sie składa ze takie lampy mam od ponad 5 lat w innym aucie i jest bardzo dobrze w każdych warunkach więc kupiłem sprawdzony przeze mnie towar...i zadnych xenonów nie mam zamiaru montować bo po co? slepy nie jestem....poprostu uważam ze każdy ma prawo modzic auto jak mu sie podoba a inni powinni to uszanowac;P

Jak widać ja też napaliłem się na Sonary :embarrassed: wyglądają ładnie jak nie świecą albo jak świeci sama pozycja.Niestety miałem okazję nie raz korzystać z nich w nocy i jest to masakra.

Poczyniłem już odpowiednie kroki aby zamontować porządne biksy.Jak chcesz mogę Ci polecić kogoś kto zrobi dla Ciebie lampy.Kosz porównywalny z sonarami a jakość o wiele lepsza.

i zaczynaja sie przygodzy z A4;P...dzisiaj wymieniłem łozyska tylne ,ponieważ powyżej

50km/h nie dało sie juz jechac tak chuczało...zamontowane i narazie wszystko git;)

zapaliło mi sie "servis OIL" teraz musze wymienic olej tow iem a trzeba podpiąc auto pod kompa zeby skasowac ten komunikat???[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 17:20_________________________________________________dzisiaj wymieniłem filtr paliwa , olej na półsyntetyk i płyn chłodniczy

Co do kasowania inspekcji olejowej to z tego co się orientuję to nie musisz podpinać kompa.

Poczytaj w tym wątku :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubtychy dzieki za info

dzisiaj wymieniłem linki recznego..i wkoncu mam reczny;P stare linki pordzewiały w środku

wczoraj kobita podjechała za blisko krawężnika przodem i ...uszkodziła intercooler..heh jestem w trakcie załatwiania innego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubtychy dzieki za info

dzisiaj wymieniłem linki recznego..i wkoncu mam reczny;P stare linki pordzewiały w środku

wczoraj kobita podjechała za blisko krawężnika przodem i ...uszkodziła intercooler..heh jestem w trakcie załatwiania innego ...

chyba chciałeś powiedzieć chłodnice, bo IC to musiała by pół auta rozwalic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi86 na gwincie obnizyłem auto :good: podjechała tak nad kraweznik ze sie na niego wsuneła i zerwała rure gumowa która nastepnie pchneła IC do tyłu (jakies 5 cm)i przebiła o jakiś element metalowy nadkola...i mam dziure :blink:

chłodnica jest z przodu a IC pod zderzakiem od strony kierowcy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi86 na gwincie obnizyłem auto :good: podjechała tak nad kraweznik ze sie na niego wsuneła i zerwała rure gumowa która nastepnie pchneła IC do tyłu (jakies 5 cm)i przebiła o jakiś element metalowy nadkola...i mam dziure :blink:

chłodnica jest z przodu a IC pod zderzakiem od strony kierowcy :hi:

a zderzaka nie uszkodziła, ten IC jest przed nadkolem wiec daltego dziwie sie ze uszkodziła go :blink: no ale róźnie bywa :gwizdanie: nowy Icek ze 200zł :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz......kobita do wszystkiego jest zdolna :cool1: ...zderzak nienaruszony

wole kupic orginalna używke niz nowy zamiennik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zerwałem chromy z grilla ... :good: ...i jak ?teraz lepiej?..jutro wezme sie za zrywanie tych dolnych chromów...

imgp4050h.th.jpgimgp4051.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zerwałem chromy z grilla ... :good: ...i jak ?teraz lepiej?..jutro wezme sie za zrywanie tych dolnych chromów...

imgp4050h.th.jpgimgp4051.th.jpg

Będą z Ciebie ludzie :naughty::kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zerwałem chromy z grilla ... :good: ...i jak ?teraz lepiej?..jutro wezme sie za zrywanie tych dolnych chromów...

imgp4050h.th.jpgimgp4051.th.jpg

Będą z Ciebie ludzie :naughty::kox::good:

Dokładnie :) Teraz lampki zmień na ori poliftowe i będzie fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...