Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem.


fiskuzz139

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemik z centralnym, mianowicie drzwi zamykać się zamykają z pilota jak i z kluczyka większy problem jest z otwarciem, przeważnie do tego celu używam pilota, jak otwieram autko to po prostu nic nie reaguje światełka mrugną a drzwi są nadal zamknięte, dopiero jak otworzę kluczykiem to otwierają się ale tylko jedne, nie otwierają się wszystkie, pociągając za klamkę automatycznie otwiera się reszta. Co może być nie tak?? dużo nad tym myślałem ale niestety bez skutku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu...

No wlasnie nie mam vaga dopiero jest w planach:D

Rozmawialem ze znajomym, powiedzial mi ze moga byc slabe baterie w pilocie i nie przekazuje sygnalu czy to moze byc prawda? ale podkresle ze jak otwieram z kluczyka to aby sie otwieraja jedne dzrzwi tak jak by nie bylo centralki.

2 znajomy mial tak samo w Golfie powiedzial mi ze po wymianie zamka problem znikl... czy jest opcja ze zacina sie zamek??

Pomocy bo juz mnie to powoli denerwuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problemem może być tutaj pompka centralnego zamka, najłatwiej to sprawdzić podmieniając pompkę od kogoś znajomego, zaczął bym od tego.

jak masz vaga to podepnij i sprawdź czy masz jakieś błędy w module centralnego zamka :hi:

W B5 z 96 roku jest taki modół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko pompka od centralnego tylko chłodniej sie zrobiło i dzisiaj juz kluczykiem otwierałem ze 3 razy podobno w zimie jeszcze częściej było w tematach wcześniej pompka centralnego szwankuje (u mnie alarm się wyłącza ale drzwi zamknięte i trzeba kluczykiem otwierać lipa jak diabli) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale u mnie dzialo sie nawet tak jak tem. byla 20+, bardzo mozliwe jednak ze cos z pompka i sie zawiesza:D

no może to być pompka, wymienia się w niej podajże tłoczek bo się potrafi zacierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, czyściłem styki, poprawiałem luty na płycie i efekt taki, że przez góra 2 tyg. był spokój (więc, być może to przypadek). Raczej należy wymienić całą pompkę. W tym roczniku nie połączysz się VAGiem z modułem CZ. Możesz jeszcze sprawdzić - czy nie ma wilgoci pod obudową modułu, identyczny problem występował też w b4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie wiem szczerze jeszcze nie zaglądałem brak czasu:/ po dłuższym przemyśleniu wydaje mi się że problem tkwi w pompce może się zawieszać, ewentualnie może są gdzieś zaśniedziałe styki. :mysli: W razie byście problem rozwiązali dajcie znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednej zimy, miałem podobne problemy. z tym że pompka padła całkowicie i nie działo się nic, w domu rozebrałem, przeczyściłem i wszystko było OK (póki była jeszcze nagrzana temperaturą domową) rano znów nie działała, podjechałem do znajomego elektryka, spojrzał na styki i znalazł kilka zimnych lutów oraz jeden oberwany co by nie wyglądał na to i od tego czasu działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mialem tak ze czasem nie otwieral centralny. Dopiero jak kluczykiem otworzylem i pociagnalem za klamke to otwieral wiec wyjalem pompke i poprawilem luty ale nie pomoglo wiec znowu wyjalem tylko ze wtedy ja zepsulem wiec kupilem druga i przez jakis czas bylo to samo ale cos sie zrobilo i juz mam spokoj od dluzszego czasu. Moim zdaniem cos musi byc w drzwiach kierowcy nie tak skoro po pociagnieciu za klamke sie centralny otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...