Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Steve Jobs nie zyje...


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że tak młodo odszedł. Mimo kasy jaką posiadał, medycyna okazała się bezradna. Ogólnie wielka strata.

Dokładnie, dobry przykład ze kasa nie zawsze wszystko zalatwi w przypadku ciezkiej choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo śledzę historię tej firmy jak i jej założyciela, bo ich produkty nie są dla mnie rewolucyjne czy też rewelacyjne, choć trzeba przyznać, że iOS to naprawdę świetny system. Niestety premiera najnowszej słuchawki z pod znaku ugryzionego jabłka nie była delikatnie mówiąc spektakularna. Miłośnicy iPhone'a dostali trochę lepsze "bebechy" w starej i nudnej obudowie z niewielkim jak na te czasy wyświetlaczem. Jabłkowe słuchawki są bardzo drogie i trochę zadziwia fakt, że 4 GS nadal nie obsługuje flasha :wallbash: Ale mniejsza o to.

Po jego śmierci w wiadomościach usłyszałem kilka ciekawych rzeczy.

Jobs miał talent do marketingu, ale gdy zaczynał, to sprzęt składał mu komputerowy geniusz z naszego pięknego kraju :chytry:

A to co wg mnie aż takim "wielkim człowiekiem" go nie czyni to to, że jak apple nie szło to potrafił zwalniać piętra ludzi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 4S (nie 4GS) jest taki slaby, to jak wytlumaczysz milion sprzedanych telefonow od daty premiery (10 dni)?

Jobsomania. Mnie produkty Apple nigdy nie przekonywaly ... dla mnie duzo marketingu i fajny design . Amerykanin musi miec jablko :naughty:

Szkoda goscia ... zdrowia sie nie kupi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prometeo

Zachecam do szczegolowej lektury o Jobsie. Zobaczysz ile mu zawdzieczasz nawet tego nie wiedzac. To byl Edison naszych czasow. Skoro 4S (nie 4GS) jest taki slaby, to jak wytlumaczysz milion sprzedanych telefonow od daty premiery (10 dni)? ;)

Nie czuje, żebym cokolwiek mu zawdzięczał.:wink4:

Napisałem dokładnie w poprzednim poście czemu najnowsza słuchawka jest rozczarowaniem. Miał być nowy design, giga ramu itp, a amerykanie dostali odgrzanego kotleta zwyczajnie :thumbdown:

Można ich (apple) chwalić za funkcjonalność. Ale nie wiem czy wiesz, że połowa bebechów ich "ajfona" pochodzi od Samsunga :good:

I to jest aktualnie prawdziwy potentat w tej branży smartphone'ów.

A amerykanie mają hopla na punkcie apple, tak jak niemcy na punkcie ich rodzimych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prometeo

Zachecam do szczegolowej lektury o Jobsie. Zobaczysz ile mu zawdzieczasz nawet tego nie wiedzac. To byl Edison naszych czasow. Skoro 4S (nie 4GS) jest taki slaby, to jak wytlumaczysz milion sprzedanych telefonow od daty premiery (10 dni)? ;)

Nie czuje, żebym cokolwiek mu zawdzięczał.:wink4:

Napisałem dokładnie w poprzednim poście czemu najnowsza słuchawka jest rozczarowaniem. Miał być nowy design, giga ramu itp, a amerykanie dostali odgrzanego kotleta zwyczajnie :thumbdown:

Można ich (apple) chwalić za funkcjonalność. Ale nie wiem czy wiesz, że połowa bebechów ich "ajfona" pochodzi od Samsunga :good:

I to jest aktualnie prawdziwy potentat w tej branży smartphone'ów.

A amerykanie mają hopla na punkcie apple, tak jak niemcy na punkcie ich rodzimych aut.

na tym polega idea apple'a

po co wprowadzac na rynek na sile nowy produkt, skoro mozna ulepszyc juz istniejacy?

spokojnie pracuja nad iphonem 5, ktory znow wyznaczy nowe trendy i zmiecie (jak zawsze) konkurencje

Jobsowi zawdzieczasz miedzy innymi

- myszke

- GUI (graphic user interface)

- wyswietlanie czcionek true type na ekranie

- rewolucje w filmach animowanych (PIXAR)

i wiele innych

poczytaj o nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym polega idea apple'a

po co wprowadzac na rynek na sile nowy produkt, skoro mozna ulepszyc juz istniejacy?

spokojnie pracuja nad iphonem 5, ktory znow wyznaczy nowe trendy i zmiecie (jak zawsze) konkurencje

Jobsowi zawdzieczasz miedzy innymi

- myszke

- GUI (graphic user interface)

- wyswietlanie czcionek true type na ekranie

- rewolucje w filmach animowanych (PIXAR)

i wiele innych

poczytaj o nim :)

Jest wiele telefonów lepszych i bardziej ciekawych niż iphone.

A po co na przykład robić b6, b7 czy b8, skoro b5 było udane ? :)

Jeżeli następny iphone też będzie tak wyglądał jak porzednie, to będzie to zwyczajne kolejne odgrzanie nieświeżego kotleta :thumbdown:

Zobacz sobie ile urządzeń mobilnych sprzedaje aktualnie Samsung - to oni wyznaczają teraz trendy :good:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym polega idea apple'a

po co wprowadzac na rynek na sile nowy produkt, skoro mozna ulepszyc juz istniejacy?

spokojnie pracuja nad iphonem 5, ktory znow wyznaczy nowe trendy i zmiecie (jak zawsze) konkurencje

Jobsowi zawdzieczasz miedzy innymi

- myszke

- GUI (graphic user interface)

- wyswietlanie czcionek true type na ekranie

- rewolucje w filmach animowanych (PIXAR)

i wiele innych

poczytaj o nim :)

Jest wiele telefonów lepszych i bardziej ciekawych niż iphone.

A po co na przykład robić b6, b7 czy b8, skoro b5 było udane ? :)

Jeżeli następny iphone też będzie tak wyglądał jak porzednie, to będzie to zwyczajne kolejne odgrzanie nieświeżego kotleta :thumbdown:

Zobacz sobie ile urządzeń mobilnych sprzedaje aktualnie Samsung - to oni wyznaczają teraz trendy :good:

Pozdrawiam.

:)

nie bede sie spieral

jesli znajdziesz chwile, poczytaj o Jobsie

warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym polega idea apple'a

po co wprowadzac na rynek na sile nowy produkt, skoro mozna ulepszyc juz istniejacy?

spokojnie pracuja nad iphonem 5, ktory znow wyznaczy nowe trendy i zmiecie (jak zawsze) konkurencje

Jobsowi zawdzieczasz miedzy innymi

- myszke

- GUI (graphic user interface)

- wyswietlanie czcionek true type na ekranie

- rewolucje w filmach animowanych (PIXAR)

i wiele innych

poczytaj o nim :)

Jest wiele telefonów lepszych i bardziej ciekawych niż iphone.

A po co na przykład robić b6, b7 czy b8, skoro b5 było udane ? :)

Jeżeli następny iphone też będzie tak wyglądał jak porzednie, to będzie to zwyczajne kolejne odgrzanie nieświeżego kotleta :thumbdown:

Zobacz sobie ile urządzeń mobilnych sprzedaje aktualnie Samsung - to oni wyznaczają teraz trendy :good:

Pozdrawiam.

:)

nie bede sie spieral

jesli znajdziesz chwile, poczytaj o Jobsie

warto

:good:

czy te "najlepsze" samsungi czegoś wam nie przypominają...? iphone?

czy Android nie czerpie czegoś z iOs,a?

kto był pierwszy, kto wpadł na pomysł całej zabawy...[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:58_________________________________________________no i Iris Androida to czytane od tyłu Siri Jobsa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te "najlepsze" samsungi czegoś wam nie przypominają...? iphone?

czy Android nie czerpie czegoś z iOs,a?

kto był pierwszy, kto wpadł na pomysł całej zabawy...[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:58_________________________________________________no i Iris Androida to czytane od tyłu Siri Jobsa :naughty:

Wiele telefonów jest do siebie podobnych. To tak jak z autami.

A wiesz skąd apple bierze chociażby kości RAM-u do swoich telefonów ? Od Samsunga :wink4:

Nie mam nic do apple, poza tym, że bardzo często mają manię tego, że wszyscy wszystko od nich ściągają, a to nieprawda.

Zobacz nad czym pracuje Samsung : http://pclab.pl/news47178.html <- to też ściągnęli od apple ? :gwizdanie: Inne firmy też mają swoje pomysły.

Poczytaj trochę recenzji 4S. Czytałem kilka i faktem jest, że to dobry telefon. Ale niestety to odgrzany kotlet, ale amerykanie i tak będą go kupować :thumbdown:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Apple od jakiegos czasu wyznacza trendy,

a reszta kopiuje, lepiej, lub gorzej :)

Zgodzę się, że często tak bywało. Ale takie sytuacje nie są już tak częste. Apple ze swoimi telefonami weszło stosunkowo niedawno na rynek w porównaniu do Nokii czy SE. Myślisz, że wszystko wymyślili sami i na nikim się nie wzorowali przy konstruowaniu pierwszego iPhone'a ? Wątpię :wink4:

A mówienie, że każda firma kopiuje wszystkie rozwiązania apple to zwyczajne nieporozumienie. :kwasny:

Przykładem może być telefon, który mam od dłuższego czasu - Samsung Wave S8500.

Kupiłem go jak tylko wyszedł i wtedy to był pierwszym telefonem nagrywającym i odtwarzającym filmy w HD. Był pierwszym telefonem obsługującym Bluetooth 3.0

Także wyprzedzili technologicznie apple w tych aspektach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...