Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] Moje S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratki pojazdy, o spalaniu sie tu nie powinno dyskutowac

Opublikowano

gratki pojazdy, o spalaniu sie tu nie powinno dyskutowac

Też tak uważam, jeśli ktoś na co dzień szuka oszczędności to zawsze można mieć kilka pojazdów, lub ostatecznie pożyczać od żony A2 1.2tdi lub 1.4tdi.

A jeśli nie szuka oszczędności - to dobrze trafił - S4 to auto uniwersalne czyli (bez obrazy) do wszystkiego i do niczego.

A Tobie Streetrace - gratuluję, bardzo fotogeniczne auto.

Opublikowano

kolejna esa :kox: :kox: :kox: :kox: gratki

V8 wykreca suty

zamien dekory na szczotkowane alu i bedzie jeszcze lepiej

ile ma juz nalatane?

Opublikowano
  • Autor

Dekory mi sie podobają.... prawdziwy carbon... na żywo wygląda świetnie.

Przebieg? 167tys km

Co do spalania... gdyby nie było dyskusji, nikt nigdy niewiedziałby ile naprawde to auto pali, ja przesiadałem się z silnika 3.2 v6 i sam chcialem wiedziec jaka jest różnica w spalaniu... Kto pyta ten wie... :)

BTW Muszę Wam powiedzieć,że im bardziej oglądam forum A4-Klub i dział B6/B7, to odpowiadam sobie na pytanie dlaczego mojemu koledze z RS4 B7 ukradli parę miesięcy temu z pod domu kierownicę i rns-e...

zapotrzebowanie na te dwa elementy jest niewiarygodne... Myślę, że obie rzeczy są pewnie zamontowane w którymś z aut na forum :wink4:

Jeśli natomiast ktoś byłby zainteresowany kupnem RS4 B7 mojego kolegi, jest do sprzedania (1 właściciel, kupiony w polskim salonie, bezwypadkowy) - wszelkie info na PW

PS. Uważajcie na swoje kierownicy i rns-e :cool1:

Opublikowano

zamien dekory na szczotkowane alu i bedzie jeszcze lepiej

Ale żeś pojechał z koksem :polew: :polew: :polew: , carbon ma zamieniać na szczotkowane alu ;( :no:

Opublikowano

teraz marze o S4 :slina: bo biedne 1.8 T juz takiej frajdy nie daje a twoja musi ladnie wymiatac :slina: niech sobie kazdy mowi co chce ale co wszyscy by chcieli miec w garazu takie :kox:

Opublikowano

piękna no i ten silnik :slina:

Opublikowano

zamien dekory na szczotkowane alu i bedzie jeszcze lepiej

Ale żeś pojechał z koksem :polew: :polew: :polew: , carbon ma zamieniać na szczotkowane alu ;( :no:

na jednym ze zdjec gdzie jakosc nie jest najlepsza wcale nie widac zeby to byl carbon

dla mnie to wyglada na cos innego wiec zasugerowalem zeby to zamienic na alu

i jesli to ci sie wydaje smieszne to wez sie ogarnij troszkeczke bo nie widze tu nic smiesznego

no chyba ze ty masz ubaw to inna sprawa...sa ludzie i ....[br]Dopisany: 15-10-2011, 12:56:50_________________________________________________do tego na 2 stronie masz jeszcze od innego uzytkownika podobna sugestje do mojej wiec mysle ze inni uzytkownicy rowniez to spostrzegl ize to nie carbon wiec moze ja sie posmieje ze ciebie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Piękna esssa... Nic tylko pozazdrościć...

Opublikowano

zamien dekory na szczotkowane alu i bedzie jeszcze lepiej

Ale żeś pojechał z koksem :polew: :polew: :polew: , carbon ma zamieniać na szczotkowane alu ;( :no:

na jednym ze zdjec gdzie jakosc nie jest najlepsza wcale nie widac zeby to byl carbon

dla mnie to wyglada na cos innego wiec zasugerowalem zeby to zamienic na alu

i jesli to ci sie wydaje smieszne to wez sie ogarnij troszkeczke bo nie widze tu nic smiesznego

no chyba ze ty masz ubaw to inna sprawa...sa ludzie i ....[br]Dopisany: 15-10-2011, 12:56:50_________________________________________________do tego na 2 stronie masz jeszcze od innego uzytkownika podobna sugestje do mojej wiec mysle ze inni uzytkownicy rowniez to spostrzegl ize to nie carbon wiec moze ja sie posmieje ze ciebie :polew: :polew: :polew: :polew:

nie przejmuj sie..ja też tam carbonu nie widziałem...tylko doczytałem bo na fotach wcale tego tak nie widać

Opublikowano

zamien dekory na szczotkowane alu i bedzie jeszcze lepiej

Ale żeś pojechał z koksem :polew: :polew: :polew: , carbon ma zamieniać na szczotkowane alu ;( :no:

na jednym ze zdjec gdzie jakosc nie jest najlepsza wcale nie widac zeby to byl carbon

dla mnie to wyglada na cos innego wiec zasugerowalem zeby to zamienic na alu

i jesli to ci sie wydaje smieszne to wez sie ogarnij troszkeczke bo nie widze tu nic smiesznego

no chyba ze ty masz ubaw to inna sprawa...sa ludzie i ....[br]Dopisany: 15-10-2011, 12:56:50_________________________________________________do tego na 2 stronie masz jeszcze od innego uzytkownika podobna sugestje do mojej wiec mysle ze inni uzytkownicy rowniez to spostrzegl ize to nie carbon wiec moze ja sie posmieje ze ciebie :polew: :polew: :polew: :polew:

Oczywiście jeśli masz powód, możesz się śmiać :> , nie napinam się z byle powodu :) Tobie też polecam, nie bierz do siebie wszystkiego na poważnie :wink4: Także sorki jeśli Cię uraziłem, nie było to moim celem :wink4:

Także Peace kolego :gicior:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Do esy dołożony adapter multimedialny + kabel audio/video iphone ipad ipod...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

u mnie zdjęcia się nie wyświetlają :kwasny: będzie trzeba oblukać na żywo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Już re-uload'ałem kilka zdjęć na szybko...

Opublikowano

śliczna, śliczna :)

Opublikowano
Już re-uload'ałem kilka zdjęć na szybko...

hej kolego to ty byleś w piątek na spocie?

Opublikowano

Na zdjęciach wygląda :kox: Czekam teraz na oględziny na żywo :wink:

Opublikowano

pięknie bulgocze :slina: nic dodać nic ująć, szkoda że z pierwszego zdjęcia nie słychać dźwięku na gsie pierwsza liga:decayed:

Opublikowano

wg mnie b6 avant to jedyne kombi, które się audi udało wizualnie, zawsze bardzo mi się podobało:thumbup1:

v8 musi swoje palić, mało na pewno nie, ale najważniejsze to być tego świadomym.

Obecne tendencje producentów, czyli downsizing, deklasuje tego typu jednostki, pod kątem relacji osiągów do spalania, ale dzwięku nie zapewniają, coś za coś.

W każdym razie s4 b6 nadal pozostaje szybkim autem, sporo szybszym od s4 b5, oczywiście zdrowa i trzymająca moc.

Zdecydowanie cichociemna machina, podoba mi się:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.