Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Eibach Pro Kit


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam seryjne zawieszenie Audi s-line, ktore jest niższe od wersji standardowej o 30mm.

Chce zainstalowac Sprezyny Eibah Pro Kit, ktore sa dedykowane pod seryjne amorki S-line i rowniez obnizaja auto o 30 mm.

http://pages.ebay.de/help/confidence/name-userid-email.html

Czy ktos z Was stosowal ten KIT ??

Dorwałem gości z AudiZine, ktory zamontowal ten KIT i napisal, ze auto jest obnizone o 1,5 mm nizej niz na zawieszeniu S-line.

img7109un9.jpg

Niby KIT obniza o 30 mm wiec nie wiem co jest grane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co to ruszać :P

Eibach pro kit to zawieszenie tak jak seria jest to sprezyna liniowa a nie progrezywna

uwazam ze szkoda twoich pieniędzy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co to ruszać :P

Eibach pro kit to zawieszenie tak jak seria jest to sprezyna liniowa a nie progrezywna

uwazam ze szkoda twoich pieniędzy na to

Masz racje jezeli to jest to samo co sprezyny S-line :th:

W takim razie co polecasz do seryjnych amorow S-line, jakis inny zestaw ??

Eibah ma jeszcze zestaw Sportline, ktory obniza o 50 mm ale to juz za niskie loty jak dla mnie a moze ??.

http://cgi.ebay.de/EIBACH-Sportline-Tieferlegungsfedern-Audi-A4-8E-45-35_W0QQitemZ320221298758QQihZ011QQcategoryZ44144QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

A sprezyny H&R ale nie chcem miec "dechy" :rolleyes:

Mysle jeszcze o stabilizatorze tylnim od S4/RS4, ktory chlopaki montuja w B7 i twierdza ze auto nie "bujaka" sie tak bardzo.

Ktos z was instalowal taki anty-roll Kit ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze nic bym nie ruszał masz -30 to niech tak zostanie

bo kazda inna sprezyna moze sie okazac ze bedzie inaczej stał a nie koniecznie nizej :(

sport line eibacha to straszna kupa miekka strasznie i napewno nie obniza -50 bo miałem jaki zestaw w clio i była kupa straszna

HR dobry ale twardy i jak kupisz - 30 to nie bedzie róznicy :(

tylko sprezyna bedzie inaczej pracowała i komfort sie pogorszy napewno :( bedzie sie jezdził strasznie nie przyjemnie

najlepiej do regulacji to gwint ale to juz naprawde jest twarde

miałem gwint w clio w golfie MK 4 i no fajnie to wyglada do jazdy idzie sie przyzwyczaić

ale to jest bez sensu

zostaw tak jak jest i bedzie to najlepsze rozwiazanie

Sprezyny robi wiele firm ale to nie bedzie to co potrzeba :)

FK, KW, HR, KAW, SUPER SPORT, EIBACH, BILSTEIN, i jeszcze by sie ich troche znalazło

tylko po co ruszac cos co wyglada dobrze

jak ci sie za bardzo buja zmien sobie amorki na zółte KONI z regulacja twardosci

albo BILSTEINA B6 na grubym tłoku i takie zestawienie z zeryjnymi Sline bedzi enajlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem audi na spręzynach H&R i powiem wam że jest niższe od s line. Sam właśnie zastanawiam się nad takim setupem. Prześwit w nadkolach się zmniejszył a od zderzaka do ziemi jest jeszcze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo s-line to raczej 20mm w dol, a nie 30mm jak twierdzi sporo osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo s-line to raczej 20mm w dol, a nie 30mm jak twierdzi sporo osob.

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w takim razie moze byc to i "-30" - nie mierzylismy :tongue4: .

Chodzilo mi o to, ze Audi oferuje 2 rozne "sportfahrwerk" - i auta na nich stoja tak samo... mimo, ze sporo osob twierdzi, ze sa to -20/-30.

Pytanie tylko z czego wynikaja roznice w takim zawiasach (-30) miedzy roznymi producentami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stabilizator polecam :) mam i sobie chwalę nie duże koszta .Mam s-line i 18 koła i z tyłu do rantu mam 64,5 cm :)

A u Ciebie jak to wygląda co prawda mam b6 ale powinno być tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to nizsze sprezyny + komfortowe amory

1BV to nizsze sprezyny + sportowe sztywne amory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że autko za zawieszeniu od Eibach przy pakiecie sline siada jeszcze o 1,5 cm. Mój znajomy założył w zeszłym tygodniu i dokładnie 1,6cm zmniejszył się prześwit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że autko za zawieszeniu od Eibach przy pakiecie sline siada jeszcze o 1,5 cm. Mój znajomy założył w zeszłym tygodniu i dokładnie 1,6cm zmniejszył się prześwit.

O to dobra wiadomość.

Potwierdzają się więc moje przypuszczenia.

Warto zainstalować ten kicik ale pewnie będzie bardzo twardo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy naprawdęjest róznica jak się założy stabilizator od RS4 :)

zakładaj różnica jest wielka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że autko za zawieszeniu od Eibach przy pakiecie sline siada jeszcze o 1,5 cm. Mój znajomy założył w zeszłym tygodniu i dokładnie 1,6cm zmniejszył się prześwit.

O to dobra wiadomość.

Potwierdzają się więc moje przypuszczenia.

Warto zainstalować ten kicik ale pewnie będzie bardzo twardo...

Na allegro jest firma bodajże z Gdańska i ten kit kosztuje coś koło 630zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś zainstalowałem eibachy w innej marce (lanosie) bo standardy bardzo bujały na zakrętach to po założeniu, autko siadło tak jak piszecie niżej o 15 od zakładanego -30, niemniej prowadziło się wyśmienicie po płaskich drogach. Na wrocławski street się nadawało tak sobie, choć pamiętam jazdę do Warszawy i tak mnie wytelepało, że żołądek się odzywał.

Niemniej fajnie czuć było każdą nierówność i lekkie bujanie.

TYLKO ZROBIŁEM WIELKI BŁĄD montując bilsteiny b4. Tego typu amory się do niższych sprężyn nie nadają!!!!!!!!!!!!!!!!!

Było miło przez 2-4 tygodnie. potem lekka lipa. studzienki i te sprawy. Tłukło mi do końca amorami.

Jeżeli już to tylko B8. nie posłuchałem rad (i szkoda mi było kasy) lecz tylko takie amorki lub koni (lub inne krótkie) i byłoby super.

Także polecam taki zestawik z krótszymi springami.

Swój zestaw sprowadziłem przez allegro z Bielska Białej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...