Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Eibach Pro Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Posiadam seryjne zawieszenie Audi s-line, ktore jest niższe od wersji standardowej o 30mm.

Chce zainstalowac Sprezyny Eibah Pro Kit, ktore sa dedykowane pod seryjne amorki S-line i rowniez obnizaja auto o 30 mm.

http://pages.ebay.de/help/confidence/name-userid-email.html

Czy ktos z Was stosowal ten KIT ??

Dorwałem gości z AudiZine, ktory zamontowal ten KIT i napisal, ze auto jest obnizone o 1,5 mm nizej niz na zawieszeniu S-line.

img7109un9.jpg

Niby KIT obniza o 30 mm wiec nie wiem co jest grane ??

Opublikowano

po co to ruszać :P

Eibach pro kit to zawieszenie tak jak seria jest to sprezyna liniowa a nie progrezywna

uwazam ze szkoda twoich pieniędzy na to

Opublikowano
  • Autor

po co to ruszać :P

Eibach pro kit to zawieszenie tak jak seria jest to sprezyna liniowa a nie progrezywna

uwazam ze szkoda twoich pieniędzy na to

Masz racje jezeli to jest to samo co sprezyny S-line :th:

W takim razie co polecasz do seryjnych amorow S-line, jakis inny zestaw ??

Eibah ma jeszcze zestaw Sportline, ktory obniza o 50 mm ale to juz za niskie loty jak dla mnie a moze ??.

http://cgi.ebay.de/EIBACH-Sportline-Tieferlegungsfedern-Audi-A4-8E-45-35_W0QQitemZ320221298758QQihZ011QQcategoryZ44144QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

A sprezyny H&R ale nie chcem miec "dechy" :rolleyes:

Mysle jeszcze o stabilizatorze tylnim od S4/RS4, ktory chlopaki montuja w B7 i twierdza ze auto nie "bujaka" sie tak bardzo.

Ktos z was instalowal taki anty-roll Kit ??

Opublikowano

ja szczerze nic bym nie ruszał masz -30 to niech tak zostanie

bo kazda inna sprezyna moze sie okazac ze bedzie inaczej stał a nie koniecznie nizej :(

sport line eibacha to straszna kupa miekka strasznie i napewno nie obniza -50 bo miałem jaki zestaw w clio i była kupa straszna

HR dobry ale twardy i jak kupisz - 30 to nie bedzie róznicy :(

tylko sprezyna bedzie inaczej pracowała i komfort sie pogorszy napewno :( bedzie sie jezdził strasznie nie przyjemnie

najlepiej do regulacji to gwint ale to juz naprawde jest twarde

miałem gwint w clio w golfie MK 4 i no fajnie to wyglada do jazdy idzie sie przyzwyczaić

ale to jest bez sensu

zostaw tak jak jest i bedzie to najlepsze rozwiazanie

Sprezyny robi wiele firm ale to nie bedzie to co potrzeba :)

FK, KW, HR, KAW, SUPER SPORT, EIBACH, BILSTEIN, i jeszcze by sie ich troche znalazło

tylko po co ruszac cos co wyglada dobrze

jak ci sie za bardzo buja zmien sobie amorki na zółte KONI z regulacja twardosci

albo BILSTEINA B6 na grubym tłoku i takie zestawienie z zeryjnymi Sline bedzi enajlepsze

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Wczoraj widziałem audi na spręzynach H&R i powiem wam że jest niższe od s line. Sam właśnie zastanawiam się nad takim setupem. Prześwit w nadkolach się zmniejszył a od zderzaka do ziemi jest jeszcze miejsce.

Opublikowano

...bo s-line to raczej 20mm w dol, a nie 30mm jak twierdzi sporo osob.

Opublikowano

...bo s-line to raczej 20mm w dol, a nie 30mm jak twierdzi sporo osob.

dokładnie

Opublikowano
  • Autor

...bo s-line to raczej 20mm w dol, a nie 30mm jak twierdzi sporo osob.

dokładnie

To czemu producent deklaruje (w katalogach, cennikach itp)

30 mm w zawiasie S-line ??

Opublikowano

Hmm... w takim razie moze byc to i "-30" - nie mierzylismy :tongue4: .

Chodzilo mi o to, ze Audi oferuje 2 rozne "sportfahrwerk" - i auta na nich stoja tak samo... mimo, ze sporo osob twierdzi, ze sa to -20/-30.

Pytanie tylko z czego wynikaja roznice w takim zawiasach (-30) miedzy roznymi producentami?

Opublikowano

A stabilizator polecam :) mam i sobie chwalę nie duże koszta .Mam s-line i 18 koła i z tyłu do rantu mam 64,5 cm :)

A u Ciebie jak to wygląda co prawda mam b6 ale powinno być tak samo :)

Opublikowano

To co:

1BE = 1BV (tyle ze sztywniejsze)

?

Opublikowano

1BE to nizsze sprezyny + komfortowe amory

1BV to nizsze sprezyny + sportowe sztywne amory

Opublikowano

Potwierdzam że autko za zawieszeniu od Eibach przy pakiecie sline siada jeszcze o 1,5 cm. Mój znajomy założył w zeszłym tygodniu i dokładnie 1,6cm zmniejszył się prześwit.

Opublikowano
  • Autor

Potwierdzam że autko za zawieszeniu od Eibach przy pakiecie sline siada jeszcze o 1,5 cm. Mój znajomy założył w zeszłym tygodniu i dokładnie 1,6cm zmniejszył się prześwit.

O to dobra wiadomość.

Potwierdzają się więc moje przypuszczenia.

Warto zainstalować ten kicik ale pewnie będzie bardzo twardo...

Opublikowano

ba$ior - jak bedziesz sprzedawal swoja zawieche to ja wciagam :naughty:

Opublikowano

Koledzy naprawdęjest róznica jak się założy stabilizator od RS4 :)

Opublikowano

Koledzy naprawdęjest róznica jak się założy stabilizator od RS4 :)

zakładaj różnica jest wielka :good:

Opublikowano

potwierdzam....polecam :cool1:

Opublikowano

Potwierdzam że autko za zawieszeniu od Eibach przy pakiecie sline siada jeszcze o 1,5 cm. Mój znajomy założył w zeszłym tygodniu i dokładnie 1,6cm zmniejszył się prześwit.

O to dobra wiadomość.

Potwierdzają się więc moje przypuszczenia.

Warto zainstalować ten kicik ale pewnie będzie bardzo twardo...

Na allegro jest firma bodajże z Gdańska i ten kit kosztuje coś koło 630zł.

Opublikowano

ja kiedyś zainstalowałem eibachy w innej marce (lanosie) bo standardy bardzo bujały na zakrętach to po założeniu, autko siadło tak jak piszecie niżej o 15 od zakładanego -30, niemniej prowadziło się wyśmienicie po płaskich drogach. Na wrocławski street się nadawało tak sobie, choć pamiętam jazdę do Warszawy i tak mnie wytelepało, że żołądek się odzywał.

Niemniej fajnie czuć było każdą nierówność i lekkie bujanie.

TYLKO ZROBIŁEM WIELKI BŁĄD montując bilsteiny b4. Tego typu amory się do niższych sprężyn nie nadają!!!!!!!!!!!!!!!!!

Było miło przez 2-4 tygodnie. potem lekka lipa. studzienki i te sprawy. Tłukło mi do końca amorami.

Jeżeli już to tylko B8. nie posłuchałem rad (i szkoda mi było kasy) lecz tylko takie amorki lub koni (lub inne krótkie) i byłoby super.

Także polecam taki zestawik z krótszymi springami.

Swój zestaw sprowadziłem przez allegro z Bielska Białej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.